Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.187 oglasa

Veternička Rampa | 4zida.rs
Veternička Rampa | 4zida.rs
Veternička Rampa | 4zida.rs
Veternička Rampa | 4zida.rs
Veternička Rampa | 4zida.rs
13
Logo agencije

Veternička Rampa

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

175.000 €

2.273 €/m²

77m² | 4 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 17.05.2026.
SENTELEKI KORNELA | 4zida.rs
SENTELEKI KORNELA | 4zida.rs
SENTELEKI KORNELA | 4zida.rs
SENTELEKI KORNELA | 4zida.rs
SENTELEKI KORNELA | 4zida.rs
16
Logo agencije

SENTELEKI KORNELA

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

185.400 €

2.611 €/m²

71m² | 3.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
▾Reklama▾
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
4
Logo agencije

Centar 1

Gradske lokacije, Subotica

65.000 €

739 €/m²

88m² | 2 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Prozivka | 4zida.rs
Prozivka | 4zida.rs
Prozivka | 4zida.rs
Prozivka | 4zida.rs
Prozivka | 4zida.rs
10
Logo agencije

Prozivka

Gradske lokacije, Subotica

79.900 €

1.567 €/m²

51m² | 2 sobe | 4. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 17.05.2026.
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
19

Bagremar

Gradske lokacije, Kragujevac

118.000 €

2.000 €/m²

59m² | 2 sobe | 3. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 17.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
8

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

138.589 €

2.200 €/m²

63m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 17.05.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

148.800 €

3.100 €/m²

48m² | 2 sobe | 4. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
3

Surčin (mesto)

Surčin opština, Beograd

96.000 €

2.526 €/m²

38m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 17.05.2026.
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
3

Surčin (mesto)

Surčin opština, Beograd

105.000 €

1.944 €/m²

54m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 17.05.2026.
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
3

Surčin (mesto)

Surčin opština, Beograd

75.000 €

2.586 €/m²

29m² | 1.5 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 17.05.2026.
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
3

Surčin (mesto)

Surčin opština, Beograd

85.000 €

2.024 €/m²

42m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 17.05.2026.
Bertranda Rasela | 4zida.rs
Bertranda Rasela | 4zida.rs
Bertranda Rasela | 4zida.rs
Bertranda Rasela | 4zida.rs
Bertranda Rasela | 4zida.rs
13
Logo agencije

Bertranda Rasela

Zemun Polje, Zemun opština, Beograd

149.700 €

2.201 €/m²

68m² | 3 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 17.05.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
13

Centar

Rakovica opština, Beograd

132.000 €

3.000 €/m²

44m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Podrum
Ažurirano 17.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
12

Gradske lokacije

Inđija

118.000 €

1.735 €/m²

68m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 17.05.2026.
Nikčevićeva | 4zida.rs
Nikčevićeva | 4zida.rs
Nikčevićeva | 4zida.rs
Nikčevićeva | 4zida.rs
Nikčevićeva | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
13

Nikčevićeva

Levač, Gradske lokacije, Jagodina

48.000 €

706 €/m²

68m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 17.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
8

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

147.578 €

2.203 €/m²

67m² | 4 sobe
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 17.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
8

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

178.669 €

2.206 €/m²

81m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 17.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
8

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

122.771 €

2.192 €/m²

56m² | 2.5 sobe
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 17.05.2026.
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Nova Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

148.000 €

2.741 €/m²

54m² | 2 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
18

Centar

Medijana, Gradske lokacije, Niš

117.250 €

2.495 €/m²

47m² | 1.5 soba | 1/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 17.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
84858687

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾