Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.484 oglasa

Kralja Petra I Karađorđevića | 4zida.rs
Kralja Petra I Karađorđevića | 4zida.rs
Kralja Petra I Karađorđevića | 4zida.rs
Kralja Petra I Karađorđevića | 4zida.rs
Kralja Petra I Karađorđevića | 4zida.rs
Top
18
Logo agencije

Kralja Petra I Karađorđevića

Gradske lokacije, Stara Pazova

65.000 €

1.912 €/m²

34m² | 1.5 soba
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 03.05.2026.
Sonje Marinković | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Sonje Marinković

Borča, Palilula opština, Beograd

45.000 €

1.800 €/m²

25m² | 0.5 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
▾Reklama▾
Braće Radića | 4zida.rs
Braće Radića | 4zida.rs
Braće Radića | 4zida.rs
Braće Radića | 4zida.rs
Braće Radića | 4zida.rs
Top
21
Logo agencije

Braće Radića

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

88.000 €

1.600 €/m²

55m² | 2 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Prazno • Video
Ažurirano 03.05.2026.
Matije Gupca | 4zida.rs
Matije Gupca | 4zida.rs
Matije Gupca | 4zida.rs
Matije Gupca | 4zida.rs
Top
4
Logo agencije

Matije Gupca

Centar 3, Gradske lokacije, Subotica

66.080 €

1.739 €/m²

38m² | 1.5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Ljubana Jednaka | 4zida.rs
Ljubana Jednaka | 4zida.rs
Ljubana Jednaka | 4zida.rs
Ljubana Jednaka | 4zida.rs
Ljubana Jednaka | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
11

Ljubana Jednaka

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

170.000 €

2.931 €/m²

58m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 02.05.2026.
Vlade Bajčetića | 4zida.rs
Vlade Bajčetića | 4zida.rs
Vlade Bajčetića | 4zida.rs
Vlade Bajčetića | 4zida.rs
Vlade Bajčetića | 4zida.rs
Top
12

Vlade Bajčetića

Dubrava, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

74.500 €

1.910 €/m²

39m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Investitor • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Gandijeva | 4zida.rs
Gandijeva | 4zida.rs
Gandijeva | 4zida.rs
Gandijeva | 4zida.rs
Gandijeva | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
5

Gandijeva

Blok 63, Novi Beograd, Beograd

193.000 €

3.328 €/m²

58m² | 2 sobe | 7/13 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 30.04.2026.
Ćirila I Metodija 44 | 4zida.rs
Ćirila I Metodija 44 | 4zida.rs
Ćirila I Metodija 44 | 4zida.rs
Ćirila I Metodija 44 | 4zida.rs
Ćirila I Metodija 44 | 4zida.rs
Top
14

Ćirila I Metodija 44

Gradske lokacije, Stara Pazova

132.000 €

2.095 €/m²

63m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 29.04.2026.
Šenoina 24A | 4zida.rs
Šenoina 24A | 4zida.rs
Šenoina 24A | 4zida.rs
Šenoina 24A | 4zida.rs
Šenoina 24A | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
36

Šenoina 24A

Centar 3, Gradske lokacije, Subotica

88.000 €

1.600 €/m²

55m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 29.04.2026.
Moravska 7 | 4zida.rs
Moravska 7 | 4zida.rs
Moravska 7 | 4zida.rs
Moravska 7 | 4zida.rs
Moravska 7 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
8

Moravska 7

Gradske lokacije, Pančevo

89.900 €

1.763 €/m²

51m² | 2 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 28.04.2026.
Gavrila Principa 2 | 4zida.rs
Gavrila Principa 2 | 4zida.rs
Gavrila Principa 2 | 4zida.rs
Gavrila Principa 2 | 4zida.rs
Gavrila Principa 2 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
14

Gavrila Principa 2

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

116.000 €

2.468 €/m²

47m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
Golsvordijeva | 4zida.rs
Golsvordijeva | 4zida.rs
Golsvordijeva | 4zida.rs
Golsvordijeva | 4zida.rs
Golsvordijeva | 4zida.rs
Top
14

Golsvordijeva

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

199.000 €

4.975 €/m²

40m² | 2 sobe | 1/1 sprat
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan
Ažurirano 28.04.2026.
▾Reklama▾
Mramorska 85 | 4zida.rs
Mramorska 85 | 4zida.rs
Mramorska 85 | 4zida.rs
Mramorska 85 | 4zida.rs
Mramorska 85 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
15

Mramorska 85

Okolne lokacije, Kopaonik

43.000 €

1.720 €/m²

25m² | 0.5 soba | 1/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 28.04.2026.
Gaj | 4zida.rs
Gaj | 4zida.rs
Gaj | 4zida.rs
Gaj | 4zida.rs
Gaj | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
16

Gaj

Barajevo opština, Beograd

100.000 €

1.493 €/m²

67m² | 2 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 28.04.2026.
Nikole Pašića | 4zida.rs
Nikole Pašića | 4zida.rs
Nikole Pašića | 4zida.rs
Nikole Pašića | 4zida.rs
Nikole Pašića | 4zida.rs
Top
10

Nikole Pašića

Centar, Gradske lokacije, Bor

63.000 €

1.189 €/m²

53m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Mirka Milojkovića | 4zida.rs
Mirka Milojkovića | 4zida.rs
Mirka Milojkovića | 4zida.rs
Mirka Milojkovića | 4zida.rs
Mirka Milojkovića | 4zida.rs
Top
8

Mirka Milojkovića

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

139.000 €

3.089 €/m²

45m² | 2 sobe
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Jug Bogdana 3 | 4zida.rs
Jug Bogdana 3 | 4zida.rs
Jug Bogdana 3 | 4zida.rs
Jug Bogdana 3 | 4zida.rs
Jug Bogdana 3 | 4zida.rs
Top
9

Jug Bogdana 3

Gradske lokacije, Inđija

78.000 €

1.733 €/m²

45m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Orlovićeva 72 | 4zida.rs
Orlovićeva 72 | 4zida.rs
Orlovićeva 72 | 4zida.rs
Orlovićeva 72 | 4zida.rs
Orlovićeva 72 | 4zida.rs
Top
9

Orlovićeva 72

Gradske lokacije, Ruma

95.000 €

1.979 €/m²

48m² | 2 sobe
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 26.04.2026.
Narodnog Fronta | 4zida.rs
Narodnog Fronta | 4zida.rs
Narodnog Fronta | 4zida.rs
Narodnog Fronta | 4zida.rs
Narodnog Fronta | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
14

Narodnog Fronta

Liman 4, Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

190.000 €

2.375 €/m²

80m² | 2.5 sobe | 1/7 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Tavan
Ažurirano 26.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
18

Gradske lokacije

Užice

147.000 €

1.750 €/m²

84m² | 3 sobe | 7/10 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 25.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
82838485

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾