Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.476 oglasa

Zrenjanin, Ruža Šulman | 4zida.rs
Zrenjanin, Ruža Šulman | 4zida.rs
Zrenjanin, Ruža Šulman | 4zida.rs
Zrenjanin, Ruža Šulman | 4zida.rs
Zrenjanin, Ruža Šulman | 4zida.rs
Top
6
Logo agencije

Zrenjanin, Ruža Šulman

Ruža Šulman, Gradske lokacije, Zrenjanin

56.000 €

1.098 €/m²

51m² | 2 sobe | 3. sprat
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 07.05.2026.
Vojvode Vlahovića 55V | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića 55V | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića 55V | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića 55V | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića 55V | 4zida.rs
Top
19

Vojvode Vlahovića 55V

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

195.000 €

2.566 €/m²

76m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Polunamešteno
Ažurirano 06.05.2026.
▾Reklama▾
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Cara Dušana

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

145.000 €

3.372 €/m²

43m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Daničićeva | 4zida.rs
Daničićeva | 4zida.rs
Daničićeva | 4zida.rs
Daničićeva | 4zida.rs
Daničićeva | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
novogradnja
16

Daničićeva

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

140.000 €

2.000 €/m²

70m² | 3 sobe
Firma • Uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 06.05.2026.
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Top
novo u ponudi
3
Logo agencije

Durlan

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

2.160 €

58 €/m²

37m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 06.05.2026.
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Top
novo u ponudi
3
Logo agencije

Durlan

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

2.120 €

41 €/m²

52m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 06.05.2026.
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Top
novo u ponudi
3
Logo agencije

Durlan

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

2.160 €

54 €/m²

40m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 06.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Gradske lokacije

Trstenik

55.400 €

989 €/m²

56m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
dobra lokacija
9
Logo agencije

Bulevar Nemanjića

Medijana, Gradske lokacije, Niš

138.600 €

2.200 €/m²

63m² | 2.5 sobe | 8/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 06.05.2026.
Ljubine Livade | 4zida.rs
Ljubine Livade | 4zida.rs
Ljubine Livade | 4zida.rs
Ljubine Livade | 4zida.rs
Ljubine Livade | 4zida.rs
Top
12
Logo agencije

Ljubine Livade

Palilule, Gradske lokacije, Kragujevac

65.000 €

500 €/m²

130m² | 4 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Zrenjanin, Lesnina

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

89.000 €

1.679 €/m²

53m² | 2 sobe | 3. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 06.05.2026.
Prvomajska 84 | 4zida.rs
Prvomajska 84 | 4zida.rs
Prvomajska 84 | 4zida.rs
Prvomajska 84 | 4zida.rs
Prvomajska 84 | 4zida.rs
Top
21

Prvomajska 84

Rogača, Sopot opština, Beograd

148.000 €

2.000 €/m²

74m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Eduarda Rusijana 44 | 4zida.rs
Eduarda Rusijana 44 | 4zida.rs
Eduarda Rusijana 44 | 4zida.rs
Eduarda Rusijana 44 | 4zida.rs
Eduarda Rusijana 44 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
14

Eduarda Rusijana 44

Kertvaroš, Gradske lokacije, Subotica

116.600 €

1.715 €/m²

68m² | 3 sobe | 5/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Paje Jovanovića | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Paje Jovanovića

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

130.000 €

3.171 €/m²

41m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Zaplanjska | 4zida.rs
Zaplanjska | 4zida.rs
Zaplanjska | 4zida.rs
Zaplanjska | 4zida.rs
Zaplanjska | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Zaplanjska

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd

95.000 €

4.130 €/m²

23m² | 1 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 05.05.2026.
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
Top
2
Logo agencije

Belfortska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

120.000 €

2.500 €/m²

48m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Mramorska 36 | 4zida.rs
Mramorska 36 | 4zida.rs
Mramorska 36 | 4zida.rs
Mramorska 36 | 4zida.rs
Mramorska 36 | 4zida.rs
Top
14

Mramorska 36

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

69.000 €

2.091 €/m²

33m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Jove Ilića | 4zida.rs
Jove Ilića | 4zida.rs
Top
2
Logo agencije

Jove Ilića

Voždovačka crkva, Voždovac opština, Beograd

177.999 €

4.341 €/m²

41m² | 2 sobe | 5/7 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Jovana Bijelića | 4zida.rs
Jovana Bijelića | 4zida.rs
Jovana Bijelića | 4zida.rs
Jovana Bijelića | 4zida.rs
Jovana Bijelića | 4zida.rs
Top
19
Logo agencije

Jovana Bijelića

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd

170.000 €

2.394 €/m²

71m² | 3 sobe | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 05.05.2026.
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

4. Juli

Gradske lokacije, Zrenjanin

170.000 €

1.650 €/m²

103m² | 4 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 05.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
80818283

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾