Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

21.947 oglasa

Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
15

Gradske lokacije

Sremska Mitrovica

132.000 €

1.245 €/m²

106m² | 3 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 21.04.2026.
Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
Top
23

Stefana Prvovenčanog

Treska, Okolne lokacije, Kopaonik

56.000 €

2.333 €/m²

24m² | 0.5 soba | 4/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 21.04.2026.
▾Reklama▾
Lion | 4zida.rs
Lion | 4zida.rs
Lion | 4zida.rs
Lion | 4zida.rs
Lion | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
9

Lion

Zvezdara opština, Beograd

147.000 €

3.341 €/m²

44m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 21.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
5

Gradske lokacije

Inđija

85.000 €

1.700 €/m²

50m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 21.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
16

Gradske lokacije

Šabac

147.000 €

2.100 €/m²

70m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 20.04.2026.
Mramorska 85 | 4zida.rs
Mramorska 85 | 4zida.rs
Mramorska 85 | 4zida.rs
Mramorska 85 | 4zida.rs
Mramorska 85 | 4zida.rs
Top
20

Mramorska 85

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

1.993 €

71 €/m²

28m² | 0.5 soba
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 20.04.2026.
Mihaila Milovanovića 64G | 4zida.rs
Mihaila Milovanovića 64G | 4zida.rs
Mihaila Milovanovića 64G | 4zida.rs
Mihaila Milovanovića 64G | 4zida.rs
Mihaila Milovanovića 64G | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
16

Mihaila Milovanovića 64G

Mladenovac (mesto), Mladenovac opština, Beograd

58.000 €

1.487 €/m²

39m² | 1 soba | 2/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 20.04.2026.
Trg Cara Jovana Nenada 4 | 4zida.rs
Trg Cara Jovana Nenada 4 | 4zida.rs
Trg Cara Jovana Nenada 4 | 4zida.rs
Trg Cara Jovana Nenada 4 | 4zida.rs
Trg Cara Jovana Nenada 4 | 4zida.rs
Top
12

Trg Cara Jovana Nenada 4

Trg cara Jovana Nenada, Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

145.000 €

1.986 €/m²

73m² | 2 sobe | 2/8 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 20.04.2026.
Koče Kolarova 60 | 4zida.rs
Koče Kolarova 60 | 4zida.rs
Koče Kolarova 60 | 4zida.rs
Koče Kolarova 60 | 4zida.rs
Koče Kolarova 60 | 4zida.rs
Top
20

Koče Kolarova 60

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

91.000 €

1.264 €/m²

72m² | 3 sobe | prizemlje/1 sprat
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 20.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
22

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

175.000 €

2.652 €/m²

66m² | 3 sobe | 5/7 spratova
Ažurirano 20.04.2026.
Ljube Nešića 104 | 4zida.rs
Ljube Nešića 104 | 4zida.rs
Ljube Nešića 104 | 4zida.rs
Ljube Nešića 104 | 4zida.rs
Ljube Nešića 104 | 4zida.rs
Top
11

Ljube Nešića 104

Gradske lokacije, Zaječar

120.000 €

1.481 €/m²

81m² | 3 sobe | 4/8 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 19.04.2026.
Skerlićeva 6 | 4zida.rs
Skerlićeva 6 | 4zida.rs
Skerlićeva 6 | 4zida.rs
Skerlićeva 6 | 4zida.rs
Skerlićeva 6 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
26

Skerlićeva 6

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad

152.000 €

3.800 €/m²

40m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 19.04.2026.
▾Reklama▾
Breza Bb | 4zida.rs
Breza Bb | 4zida.rs
Breza Bb | 4zida.rs
Breza Bb | 4zida.rs
Breza Bb | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
12

Breza Bb

Divčibare, Okolne lokacije, Valjevo

72.000 €

2.250 €/m²

32m² | 2 sobe | 1/1 sprat
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 19.04.2026.
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

125.660 €

2.417 €/m²

52m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 17.05.2026.
Vladana Desnice | 4zida.rs
Vladana Desnice | 4zida.rs
Vladana Desnice | 4zida.rs
Vladana Desnice | 4zida.rs
Vladana Desnice | 4zida.rs
11
Logo agencije

Vladana Desnice

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

87.500 €

2.431 €/m²

36m² | 1.5 soba | suteren/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Tome Vučića 25 | 4zida.rs
1

Tome Vučića 25

Palilule, Gradske lokacije, Kragujevac

117.250 €

1.750 €/m²

67m² | 4 sobe | 1/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 17.05.2026.
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
10
Logo agencije

Karaburma

Palilula opština, Beograd

159.500 €

2.492 €/m²

64m² | 4 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 17.05.2026.
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
10

Bulevar Evrope

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

170.780 €

2.108 €/m²

81m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 17.05.2026.
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Logo agencije

Mladenovac (mesto)

Mladenovac opština, Beograd

103.000 €

1.451 €/m²

71m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Parking
Ažurirano 17.05.2026.
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
14
Logo agencije

Nova Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

140.000 €

2.545 €/m²

55m² | 2.5 sobe | 5. sprat
Agencija • Uknjižen • 3D tura
Ažurirano 17.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
79808182

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾