Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

21.801 oglas

Orlovićeva 72 | 4zida.rs
Orlovićeva 72 | 4zida.rs
Orlovićeva 72 | 4zida.rs
Orlovićeva 72 | 4zida.rs
Orlovićeva 72 | 4zida.rs
Top
9

Orlovićeva 72

Gradske lokacije, Ruma

95.000 €

1.979 €/m²

48m² | 2 sobe
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 26.04.2026.
Narodnog Fronta | 4zida.rs
Narodnog Fronta | 4zida.rs
Narodnog Fronta | 4zida.rs
Narodnog Fronta | 4zida.rs
Narodnog Fronta | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
14

Narodnog Fronta

Liman 4, Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

190.000 €

2.375 €/m²

80m² | 2.5 sobe | 1/7 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Tavan
Ažurirano 26.04.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
18

Gradske lokacije

Užice

147.000 €

1.750 €/m²

84m² | 3 sobe | 7/10 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 25.04.2026.
Kremanske Kose | 4zida.rs
Kremanske Kose | 4zida.rs
Kremanske Kose | 4zida.rs
Kremanske Kose | 4zida.rs
Kremanske Kose | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
12

Kremanske Kose

Kremna, Okolne lokacije, Užice

110.000 €

2.500 €/m²

44m² | 2 sobe
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Parking
Ažurirano 24.04.2026.
Nikanora Grujića 46e | 4zida.rs
Nikanora Grujića 46e | 4zida.rs
Nikanora Grujića 46e | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
3

Nikanora Grujića 46e

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad

120.599 €

1.800 €/m²

67m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Vlasnik • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.
Jug Bogdana | 4zida.rs
Jug Bogdana | 4zida.rs
Jug Bogdana | 4zida.rs
Jug Bogdana | 4zida.rs
Jug Bogdana | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
9

Jug Bogdana

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad

120.000 €

3.000 €/m²

40m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 24.04.2026.
Dunavska | 4zida.rs
Dunavska | 4zida.rs
Dunavska | 4zida.rs
Dunavska | 4zida.rs
Dunavska | 4zida.rs
Top
16

Dunavska

Gradske lokacije, Inđija

90.000 €

1.957 €/m²

46m² | 1 soba | 3/4 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.
Rujanska 8A | 4zida.rs
Rujanska 8A | 4zida.rs
Rujanska 8A | 4zida.rs
Rujanska 8A | 4zida.rs
Rujanska 8A | 4zida.rs
Top
27

Rujanska 8A

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

132.000 €

2.750 €/m²

48m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 23.04.2026.
Račkog | 4zida.rs
Račkog | 4zida.rs
Račkog | 4zida.rs
Račkog | 4zida.rs
Račkog | 4zida.rs
Top
7

Račkog

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

34.000 €

1.619 €/m²

21m² | 0.5 soba | potkrovlje/2 sprata
Vlasnik • Delimično uknjižen • Prazno
Ažurirano 23.04.2026.
Dragiše Cvetkovića | 4zida.rs
Dragiše Cvetkovića | 4zida.rs
Dragiše Cvetkovića | 4zida.rs
Dragiše Cvetkovića | 4zida.rs
Dragiše Cvetkovića | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
7

Dragiše Cvetkovića

Medijana, Gradske lokacije, Niš

130.000 €

1.757 €/m²

74m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen
Ažurirano 22.04.2026.
Majke Jugovića 25A | 4zida.rs
Majke Jugovića 25A | 4zida.rs
Majke Jugovića 25A | 4zida.rs
Majke Jugovića 25A | 4zida.rs
Majke Jugovića 25A | 4zida.rs
Top
19

Majke Jugovića 25A

Gradske lokacije, Kruševac

160.000 €

1.333 €/m²

120m² | 4 sobe | 2/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Parking • Video
Ažurirano 22.04.2026.
Filipa Kljajića | 4zida.rs
Filipa Kljajića | 4zida.rs
Filipa Kljajića | 4zida.rs
Filipa Kljajića | 4zida.rs
Filipa Kljajića | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
9

Filipa Kljajića

Novi Grad, Zemun opština, Beograd

105.000 €

2.333 €/m²

45m² | 1 soba | nisko prizemlje/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen
Ažurirano 21.04.2026.
▾Reklama▾
Jerneja Kopitara | 4zida.rs
Jerneja Kopitara | 4zida.rs
Jerneja Kopitara | 4zida.rs
Jerneja Kopitara | 4zida.rs
Jerneja Kopitara | 4zida.rs
Top
10

Jerneja Kopitara

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

155.000 €

2.925 €/m²

53m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen
Ažurirano 21.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
15

Gradske lokacije

Sremska Mitrovica

132.000 €

1.245 €/m²

106m² | 3 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 21.04.2026.
Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
Top
23

Stefana Prvovenčanog

Treska, Okolne lokacije, Kopaonik

56.000 €

2.333 €/m²

24m² | 0.5 soba | 4/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 21.04.2026.
Lion | 4zida.rs
Lion | 4zida.rs
Lion | 4zida.rs
Lion | 4zida.rs
Lion | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
9

Lion

Zvezdara opština, Beograd

147.000 €

3.341 €/m²

44m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 21.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
5

Gradske lokacije

Inđija

85.000 €

1.700 €/m²

50m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 21.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
16

Gradske lokacije

Šabac

147.000 €

2.100 €/m²

70m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 20.04.2026.
Mramorska 85 | 4zida.rs
Mramorska 85 | 4zida.rs
Mramorska 85 | 4zida.rs
Mramorska 85 | 4zida.rs
Mramorska 85 | 4zida.rs
Top
20

Mramorska 85

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

1.993 €

71 €/m²

28m² | 0.5 soba
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 20.04.2026.
Mihaila Milovanovića 64G | 4zida.rs
Mihaila Milovanovića 64G | 4zida.rs
Mihaila Milovanovića 64G | 4zida.rs
Mihaila Milovanovića 64G | 4zida.rs
Mihaila Milovanovića 64G | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
16

Mihaila Milovanovića 64G

Mladenovac (mesto), Mladenovac opština, Beograd

58.000 €

1.487 €/m²

39m² | 1 soba | 2/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 20.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
78798081

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾