Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.169 oglasa

Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
dobra lokacija
30
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

120.000 €

1.600 €/m²

75m² | 3 sobe | 8/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Liman 1

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

129.000 €

3.225 €/m²

40m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
▾Reklama▾
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Top
11

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

88.000 €

2.378 €/m²

37m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Vlasnik • Prazno • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Top
23

Jug Bogdanova

Gradske lokacije, Kraljevo

75.000 €

1.596 €/m²

47m² | 1.5 soba
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Jovana Bijelića | 4zida.rs
Jovana Bijelića | 4zida.rs
Jovana Bijelića | 4zida.rs
Jovana Bijelića | 4zida.rs
Jovana Bijelića | 4zida.rs
Top
15
Logo agencije

Jovana Bijelića

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd

169.970 €

2.394 €/m²

71m² | 3 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking • 3D tura
Ažurirano 09.05.2026.
Miodraga Vlajića Šuke 14 | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke 14 | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke 14 | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke 14 | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke 14 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
18

Miodraga Vlajića Šuke 14

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

165.300 €

1.900 €/m²

87m² | 4 sobe | 5/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 09.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
15
Logo agencije

Gradske lokacije

Zlatibor

98.000 €

2.579 €/m²

38m² | 1.5 soba | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Mokranjčev | 4zida.rs
Mokranjčev | 4zida.rs
Mokranjčev | 4zida.rs
Mokranjčev | 4zida.rs
Mokranjčev | 4zida.rs
Top
7
Logo agencije

Mokranjčev

Palilula, Gradske lokacije, Niš

2.100 €

43 €/m²

49m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Lička | 4zida.rs
Lička | 4zida.rs
Lička | 4zida.rs
Lička | 4zida.rs
Lička | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Lička

Borča, Palilula opština, Beograd

71.500 €

1.833 €/m²

39m² | 1.5 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Dr.Svetislava Kasapinovića | 4zida.rs
Dr.Svetislava Kasapinovića | 4zida.rs
Dr.Svetislava Kasapinovića | 4zida.rs
Dr.Svetislava Kasapinovića | 4zida.rs
Dr.Svetislava Kasapinovića | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Dr.Svetislava Kasapinovića

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

190.000 €

3.065 €/m²

62m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Valjevska 16 | 4zida.rs
Top

Valjevska 16

Gradske lokacije, Pančevo

180.000 €

2.400 €/m²

75m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 08.05.2026.
Bogoslovija | 4zida.rs
Bogoslovija | 4zida.rs
Bogoslovija | 4zida.rs
Bogoslovija | 4zida.rs
Bogoslovija | 4zida.rs
Top
7

Bogoslovija

Palilula, Gradske lokacije, Niš

79.040 €

1.613 €/m²

49m² | 1.5 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
14
Logo agencije

Gradske lokacije

Trstenik

62.000 €

1.192 €/m²

52m² | 2 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Narodnog Fronta 31A | 4zida.rs
Narodnog Fronta 31A | 4zida.rs
Narodnog Fronta 31A | 4zida.rs
Narodnog Fronta 31A | 4zida.rs
Narodnog Fronta 31A | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
13

Narodnog Fronta 31A

Banja Koviljača, Okolne lokacije, Loznica

68.800 €

1.638 €/m²

42m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Investitor • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 08.05.2026.
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
2

Durlan

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

147.910 €

2.311 €/m²

64m² | 3.5 sobe | 4. sprat
Agencija • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 08.05.2026.
Đorđa Vajferta | 4zida.rs
Đorđa Vajferta | 4zida.rs
Đorđa Vajferta | 4zida.rs
Đorđa Vajferta | 4zida.rs
Đorđa Vajferta | 4zida.rs
Top
6
Logo agencije

Đorđa Vajferta

Neimar, Vračar, Beograd

121.500 €

4.500 €/m²

27m² | 1 soba | nisko prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Jovana Bijelića | 4zida.rs
Jovana Bijelića | 4zida.rs
Jovana Bijelića | 4zida.rs
Jovana Bijelića | 4zida.rs
Jovana Bijelića | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
24

Jovana Bijelića

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

135.000 €

1.901 €/m²

71m² | 3.5 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Valjevo

86.400 €

1.800 €/m²

48m² | 2 sobe | 3/7 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 07.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Cara Dušana

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

171.420 €

3.007 €/m²

57m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Cara Dušana

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

132.210 €

3.005 €/m²

44m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
77787980

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾