Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.519 oglasa

Donji Grad | 4zida.rs
Donji Grad | 4zida.rs
Donji Grad | 4zida.rs
Donji Grad | 4zida.rs
Donji Grad | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Donji Grad

Gradske lokacije, Pančevo

162.561 €

2.084 €/m²

78m² | 3.5 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 11.05.2026.
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Ljermontova

Šumice, Voždovac opština, Beograd

109.000 €

4.360 €/m²

25m² | 0.5 soba | 2/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Svetog Save | 4zida.rs
Svetog Save | 4zida.rs
Svetog Save | 4zida.rs
Svetog Save | 4zida.rs
Svetog Save | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
19
Logo agencije

Svetog Save

Gradske lokacije, Pančevo

146.000 €

1.848 €/m²

79m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Ruzveltova | 4zida.rs
Ruzveltova | 4zida.rs
Ruzveltova | 4zida.rs
Ruzveltova | 4zida.rs
Ruzveltova | 4zida.rs
Top
7
Logo agencije

Ruzveltova

Palilula opština, Beograd

138.500 €

3.551 €/m²

39m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Banijska | 4zida.rs
Banijska | 4zida.rs
Banijska | 4zida.rs
Banijska | 4zida.rs
Banijska | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Banijska

Prvomajska, Zemun opština, Beograd

151.000 €

3.595 €/m²

42m² | 1.5 soba | 15/22 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Dragiše Cvetkovića | 4zida.rs
Dragiše Cvetkovića | 4zida.rs
Dragiše Cvetkovića | 4zida.rs
Dragiše Cvetkovića | 4zida.rs
Dragiše Cvetkovića | 4zida.rs
Top
7
Logo agencije

Dragiše Cvetkovića

Medijana, Gradske lokacije, Niš

103.000 €

1.907 €/m²

54m² | 2.5 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Brace Jovanovica | 4zida.rs
Brace Jovanovica | 4zida.rs
Brace Jovanovica | 4zida.rs
Brace Jovanovica | 4zida.rs
Brace Jovanovica | 4zida.rs
Top
15
Logo agencije

Brace Jovanovica

Centar, Gradske lokacije, Pančevo

198.000 €

2.538 €/m²

78m² | 3.5 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Miljana Miljanića

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

105.000 €

3.088 €/m²

34m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Svetosavska

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

66.000 €

1.535 €/m²

43m² | 1.5 soba
Agencija
Ažurirano 11.05.2026.
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
Top
5
Logo agencije

Trg Fontana

Gradske lokacije, Kruševac

42.000 €

1.273 €/m²

33m² | 1 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Kneza Miloša

Gradske lokacije, Kruševac

89.000 €

1.369 €/m²

65m² | 3.5 sobe | 3/6 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Knez-Miletina 6 | 4zida.rs
Knez-Miletina 6 | 4zida.rs
Knez-Miletina 6 | 4zida.rs
Knez-Miletina 6 | 4zida.rs
Knez-Miletina 6 | 4zida.rs
Top
6

Knez-Miletina 6

Skadarlija, Stari Grad opština, Beograd

135.000 €

5.000 €/m²

27m² | 0.5 soba | 4/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Ćirpanova | 4zida.rs
Ćirpanova | 4zida.rs
Ćirpanova | 4zida.rs
Ćirpanova | 4zida.rs
Ćirpanova | 4zida.rs
Top
15
Logo agencije

Ćirpanova

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad

125.100 €

2.406 €/m²

52m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Top
14
Logo agencije

Zrenjanin, Centar

Centar, Gradske lokacije, Zrenjanin

84.000 €

2.049 €/m²

41m² | 1.5 soba | 3. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Zrenjanin, Ruža Šulman | 4zida.rs
Zrenjanin, Ruža Šulman | 4zida.rs
Zrenjanin, Ruža Šulman | 4zida.rs
Zrenjanin, Ruža Šulman | 4zida.rs
Zrenjanin, Ruža Šulman | 4zida.rs
Top
7
Logo agencije

Zrenjanin, Ruža Šulman

Ruža Šulman, Gradske lokacije, Zrenjanin

85.000 €

1.667 €/m²

51m² | 2 sobe | 3. sprat
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Branka Ćopića | 4zida.rs
Branka Ćopića | 4zida.rs
Branka Ćopića | 4zida.rs
Branka Ćopića | 4zida.rs
Branka Ćopića | 4zida.rs
Top
8
Logo agencije

Branka Ćopića

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

41.000 €

3.154 €/m²

13m² | 0.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

108.000 €

2.000 €/m²

54m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Olimp | 4zida.rs
Olimp | 4zida.rs
Olimp | 4zida.rs
Olimp | 4zida.rs
Olimp | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Olimp

Zvezdara opština, Beograd

140.398 €

2.600 €/m²

54m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Top
12

Centar 1

Gradske lokacije, Subotica

120.000 €

938 €/m²

128m² | 4 sobe | 1/1 sprat
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 11.05.2026.
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Top
3
Logo agencije

Lekino Brdo

Voždovac opština, Beograd

183.500 €

3.008 €/m²

61m² | 2.5 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
76777879

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾