Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.458 oglasa

Cara Lazara | 4zida.rs
Cara Lazara | 4zida.rs
Cara Lazara | 4zida.rs
Cara Lazara | 4zida.rs
Cara Lazara | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Cara Lazara

Gradske lokacije, Kraljevo

109.999 €

1.571 €/m²

70m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
17

Gradske lokacije

Šabac

124.000 €

1.797 €/m²

69m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
4
Logo agencije

Gornji Grad

Zemun opština, Beograd

124.200 €

2.700 €/m²

46m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
3
Logo agencije

Banovo Brdo

Čukarica opština, Beograd

165.165 €

3.514 €/m²

47m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
4. jula | 4zida.rs
4. jula | 4zida.rs
4. jula | 4zida.rs
4. jula | 4zida.rs
4. jula | 4zida.rs
Top
18
Logo agencije

4. jula

4. Juli, Gradske lokacije, Zrenjanin

89.500 €

1.105 €/m²

81m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Vojvode Petra Bojovića | 4zida.rs
Vojvode Petra Bojovića | 4zida.rs
Vojvode Petra Bojovića | 4zida.rs
Vojvode Petra Bojovića | 4zida.rs
Vojvode Petra Bojovića | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Vojvode Petra Bojovića

Žitni Trg, Gradske lokacije, Zrenjanin

120.000 €

1.579 €/m²

76m² | 3 sobe | 6/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Žitni Trg

Gradske lokacije, Zrenjanin

179.000 €

1.772 €/m²

101m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
12
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

88.500 €

1.770 €/m²

50m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
18
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

175.000 €

1.699 €/m²

103m² | 4 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Centar 1

Gradske lokacije, Subotica

103.000 €

1.096 €/m²

94m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Trošarina | 4zida.rs
Trošarina | 4zida.rs
Trošarina | 4zida.rs
Trošarina | 4zida.rs
Trošarina | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
15

Trošarina

Medijana, Gradske lokacije, Niš

144.500 €

1.784 €/m²

81m² | 4.5 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Dom Zdravlja | 4zida.rs
Dom Zdravlja | 4zida.rs
Dom Zdravlja | 4zida.rs
Dom Zdravlja | 4zida.rs
Dom Zdravlja | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
11

Dom Zdravlja

Medijana, Gradske lokacije, Niš

169.000 €

1.899 €/m²

89m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Carina | 4zida.rs
Carina | 4zida.rs
Carina | 4zida.rs
Carina | 4zida.rs
Carina | 4zida.rs
Top
6

Carina

Gradske lokacije, Sokobanja

83.745 €

1.610 €/m²

52m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Vidovdanska 341A | 4zida.rs
Vidovdanska 341A | 4zida.rs
Vidovdanska 341A | 4zida.rs
Vidovdanska 341A | 4zida.rs
Vidovdanska 341A | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
5

Vidovdanska 341A

Gradske lokacije, Kruševac

74.800 €

1.411 €/m²

53m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Čika Stevina | 4zida.rs
Čika Stevina | 4zida.rs
Čika Stevina | 4zida.rs
Čika Stevina | 4zida.rs
Čika Stevina | 4zida.rs
Top
14

Čika Stevina

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

179.000 €

2.841 €/m²

63m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Generala Milojka Lešjanina | 4zida.rs
Generala Milojka Lešjanina | 4zida.rs
Generala Milojka Lešjanina | 4zida.rs
Generala Milojka Lešjanina | 4zida.rs
Generala Milojka Lešjanina | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
16
Logo agencije

Generala Milojka Lešjanina

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš

116.000 €

1.450 €/m²

80m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
12
Logo agencije

Medijana

Gradske lokacije, Niš

86.000 €

1.720 €/m²

50m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Brzi Brod | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Brzi Brod

Medijana, Gradske lokacije, Niš

64.500 €

1.402 €/m²

46m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Kej Kola Srpskih Sestara 15 | 4zida.rs
Kej Kola Srpskih Sestara 15 | 4zida.rs
Kej Kola Srpskih Sestara 15 | 4zida.rs
Kej Kola Srpskih Sestara 15 | 4zida.rs
Kej Kola Srpskih Sestara 15 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
11

Kej Kola Srpskih Sestara 15

Medijana, Gradske lokacije, Niš

111.000 €

2.413 €/m²

46m² | 2 sobe | 6/7 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
8
Logo agencije

Gradske lokacije

Irig

55.000 €

1.310 €/m²

42m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
75767778

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾