Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.343 oglasa

Bogoslovija | 4zida.rs
Bogoslovija | 4zida.rs
Bogoslovija | 4zida.rs
Bogoslovija | 4zida.rs
Bogoslovija | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
10

Bogoslovija

Palilula, Gradske lokacije, Niš

103.000 €

1.907 €/m²

54m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Marger | 4zida.rs
Marger | 4zida.rs
Marger | 4zida.rs
Marger | 4zida.rs
Marger | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
12

Marger

Medijana, Gradske lokacije, Niš

167.000 €

2.062 €/m²

81m² | 3 sobe | 1/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Andrije Jevremovića 117 | 4zida.rs
Andrije Jevremovića 117 | 4zida.rs
Andrije Jevremovića 117 | 4zida.rs
Andrije Jevremovića 117 | 4zida.rs
Andrije Jevremovića 117 | 4zida.rs
Top
9

Andrije Jevremovića 117

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

73.000 €

2.028 €/m²

36m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
15
Logo agencije

Kneza Miloša

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

102.900 €

1.660 €/m²

62m² | 2.5 sobe | 2/14 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Top
17
Logo agencije

Ljubiše Bogdanovića

Stanovo, Gradske lokacije, Kragujevac

69.500 €

1.829 €/m²

38m² | 1 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Zvezdarska Šuma | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Zvezdarska Šuma

Zvezdara opština, Beograd

130.118 €

3.253 €/m²

40m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Top
2

Visokog Stevana broj 50

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

32m² | 1 soba | 1/5 spratova
Investitor
Ažurirano 12.05.2026.
Ovčanski put 3 | 4zida.rs
Top
21

Ovčanski put 3

Ovča, Palilula opština, Beograd

Cena na upit

73m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Investitor
Ažurirano 12.05.2026.
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Top
5
Logo agencije

Surčin (mesto)

Surčin opština, Beograd

121.900 €

2.300 €/m²

53m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Braće Jerković | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Braće Jerković

Voždovac opština, Beograd

163.172 €

2.766 €/m²

59m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Top
novo u ponudi
22

Aqua Park

Gradske lokacije, Jagodina

186.000 €

1.706 €/m²

109m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
4

Gradske lokacije

Leskovac

72.960 €

1.140 €/m²

64m² | 2.5 sobe
Agencija
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Top
17
Logo agencije

Radoja Dakića

Centar, Zemun opština, Beograd

114.900 €

2.672 €/m²

43m² | 2.5 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Jove Kursule 8 | 4zida.rs
Jove Kursule 8 | 4zida.rs
Jove Kursule 8 | 4zida.rs
Jove Kursule 8 | 4zida.rs
Jove Kursule 8 | 4zida.rs
Top
18

Jove Kursule 8

Gradske lokacije, Šabac

131.400 €

1.800 €/m²

73m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Bulevar Oslobođenja 22 | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja 22 | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja 22 | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja 22 | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja 22 | 4zida.rs
Top
6

Bulevar Oslobođenja 22

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad

172.000 €

2.867 €/m²

60m² | 1.5 soba | 7/10 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Pekarska 1 | 4zida.rs
Pekarska 1 | 4zida.rs
Pekarska 1 | 4zida.rs
Pekarska 1 | 4zida.rs
Pekarska 1 | 4zida.rs
Top
13

Pekarska 1

Ledine, Novi Beograd, Beograd

100.000 €

2.703 €/m²

37m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Polunamešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Lekino Brdo

Voždovac opština, Beograd

147.057 €

3.268 €/m²

45m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Miše Dimitrijevića | 4zida.rs
Miše Dimitrijevića | 4zida.rs
Miše Dimitrijevića | 4zida.rs
Miše Dimitrijevića | 4zida.rs
Miše Dimitrijevića | 4zida.rs
Top
17
Logo agencije

Miše Dimitrijevića

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

195.700 €

2.542 €/m²

77m² | 4 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Nikole Bogdanovića | 4zida.rs
Nikole Bogdanovića | 4zida.rs
Nikole Bogdanovića | 4zida.rs
Nikole Bogdanovića | 4zida.rs
Nikole Bogdanovića | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Nikole Bogdanovića

Kremna, Okolne lokacije, Užice

70.000 €

1.077 €/m²

65m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Cvećarska | 4zida.rs
Cvećarska | 4zida.rs
Cvećarska | 4zida.rs
Cvećarska | 4zida.rs
Cvećarska | 4zida.rs
Top
12
Logo agencije

Cvećarska

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

159.900 €

2.757 €/m²

58m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
72737475

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾