Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.338 oglasa

Majora Omera Mehića | 4zida.rs
Majora Omera Mehića | 4zida.rs
Majora Omera Mehića | 4zida.rs
Majora Omera Mehića | 4zida.rs
Majora Omera Mehića | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Majora Omera Mehića

Centar, Rakovica opština, Beograd

120.000 €

3.000 €/m²

40m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Darinke Radović

Železnik, Čukarica opština, Beograd

137.000 €

2.446 €/m²

56m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
Top
19
Logo agencije

Patrisa Lumumbe

Karaburma, Palilula opština, Beograd

159.500 €

2.492 €/m²

64m² | 3.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
21. divizije | 4zida.rs
21. divizije | 4zida.rs
21. divizije | 4zida.rs
21. divizije | 4zida.rs
21. divizije | 4zida.rs
Top
19
Logo agencije

21. divizije

Gradska Bolnica, Zvezdara opština, Beograd

123.500 €

3.338 €/m²

37m² | 1 soba | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Listopadna | 4zida.rs
Listopadna | 4zida.rs
Listopadna | 4zida.rs
Listopadna | 4zida.rs
Listopadna | 4zida.rs
Top
12
Logo agencije

Listopadna

Kumodraž, Voždovac opština, Beograd

135.000 €

2.109 €/m²

64m² | 3.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Braće Mihajlović Tripić | 4zida.rs
Braće Mihajlović Tripić | 4zida.rs
Braće Mihajlović Tripić | 4zida.rs
Braće Mihajlović Tripić | 4zida.rs
Top
4
Logo agencije

Braće Mihajlović Tripić

Batajnica, Zemun opština, Beograd

112.700 €

2.300 €/m²

49m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Kisačka 42A | 4zida.rs
Kisačka 42A | 4zida.rs
Kisačka 42A | 4zida.rs
Kisačka 42A | 4zida.rs
Kisačka 42A | 4zida.rs
Top
6

Kisačka 42A

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad

55.000 €

2.619 €/m²

21m² | 0.5 soba | 1/1 sprat
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
12
Logo agencije

Gradske lokacije

Stara Pazova

60.000 €

1.714 €/m²

35m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
4
Logo agencije

Gradske lokacije

Stara Pazova

58.513 €

1.300 €/m²

45m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
36

Centar

Gradske lokacije, Vranje

143.000 €

1.505 €/m²

95m² | 4 sobe | 4/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Bajnat | 4zida.rs
Bajnat | 4zida.rs
Bajnat | 4zida.rs
Bajnat | 4zida.rs
Bajnat | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
18

Bajnat

Gradske lokacije, Subotica

79.762 €

2.099 €/m²

38m² | 2 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
4. jula | 4zida.rs
4. jula | 4zida.rs
4. jula | 4zida.rs
4. jula | 4zida.rs
4. jula | 4zida.rs
Top
7
Logo agencije

4. jula

4. Juli, Gradske lokacije, Zrenjanin

40.000 €

1.026 €/m²

39m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Korzo 7 | 4zida.rs
Korzo 7 | 4zida.rs
Korzo 7 | 4zida.rs
Korzo 7 | 4zida.rs
Korzo 7 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
12

Korzo 7

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

86.400 €

1.350 €/m²

64m² | 2 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Hadži Ruvimova | 4zida.rs
Hadži Ruvimova | 4zida.rs
Hadži Ruvimova | 4zida.rs
Hadži Ruvimova | 4zida.rs
Hadži Ruvimova | 4zida.rs
Top
14

Hadži Ruvimova

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

120.500 €

2.678 €/m²

45m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Orlovićeva 2 | 4zida.rs
Orlovićeva 2 | 4zida.rs
Orlovićeva 2 | 4zida.rs
Orlovićeva 2 | 4zida.rs
Orlovićeva 2 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
20

Orlovićeva 2

Gradske lokacije, Ruma

105.000 €

1.591 €/m²

66m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Bogoslovija | 4zida.rs
Bogoslovija | 4zida.rs
Bogoslovija | 4zida.rs
Bogoslovija | 4zida.rs
Bogoslovija | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
10

Bogoslovija

Palilula, Gradske lokacije, Niš

103.000 €

1.907 €/m²

54m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Marger | 4zida.rs
Marger | 4zida.rs
Marger | 4zida.rs
Marger | 4zida.rs
Marger | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
12

Marger

Medijana, Gradske lokacije, Niš

167.000 €

2.062 €/m²

81m² | 3 sobe | 1/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Andrije Jevremovića 117 | 4zida.rs
Andrije Jevremovića 117 | 4zida.rs
Andrije Jevremovića 117 | 4zida.rs
Andrije Jevremovića 117 | 4zida.rs
Andrije Jevremovića 117 | 4zida.rs
Top
9

Andrije Jevremovića 117

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

73.000 €

2.028 €/m²

36m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
15
Logo agencije

Kneza Miloša

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

102.900 €

1.660 €/m²

62m² | 2.5 sobe | 2/14 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Top
17
Logo agencije

Ljubiše Bogdanovića

Stanovo, Gradske lokacije, Kragujevac

69.500 €

1.829 €/m²

38m² | 1 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
71727374

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾