Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.340 oglasa

Tikveška 10 | 4zida.rs
Tikveška 10 | 4zida.rs
Tikveška 10 | 4zida.rs
Tikveška 10 | 4zida.rs
Tikveška 10 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
31

Tikveška 10

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

38.000 €

2.714 €/m²

14m² | 0.5 soba | prizemlje/1 sprat
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Top
4
Logo agencije

Pantelej

Gradske lokacije, Niš

84.190 €

1.791 €/m²

47m² | 1.5 soba | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Top
3
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

65.200 €

1.716 €/m²

38m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Top
2
Logo agencije

Donja Vrežina

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

57.160 €

1.786 €/m²

32m² | 0.5 soba | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

110.000 €

2.075 €/m²

53m² | 2 sobe | 2. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Trg kralja Aleksandra Ujedinitelja | 4zida.rs
Trg kralja Aleksandra Ujedinitelja | 4zida.rs
Trg kralja Aleksandra Ujedinitelja | 4zida.rs
Trg kralja Aleksandra Ujedinitelja | 4zida.rs
Trg kralja Aleksandra Ujedinitelja | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Trg kralja Aleksandra Ujedinitelja

Ekonomski/Pravni Fakultet, Medijana, Gradske lokacije, Niš

152.000 €

2.027 €/m²

75m² | 3 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Crvena zvezda | 4zida.rs
Crvena zvezda | 4zida.rs
Crvena zvezda | 4zida.rs
Crvena zvezda | 4zida.rs
Crvena zvezda | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Crvena zvezda

Crvena Zvezda, Palilula, Gradske lokacije, Niš

148.320 €

1.854 €/m²

80m² | 4 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Stanoja Glavaša

Ćele Kula, Bulevar Dr Zorana Đinđića, Medijana, Gradske lokacije, Niš

123.000 €

1.398 €/m²

88m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Čalije | 4zida.rs
Čalije | 4zida.rs
Čalije | 4zida.rs
Čalije | 4zida.rs
Top
4
Logo agencije

Čalije

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

68.200 €

1.843 €/m²

37m² | 0.5 soba | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Braće Jovanovića 22A | 4zida.rs
Braće Jovanovića 22A | 4zida.rs
Braće Jovanovića 22A | 4zida.rs
Braće Jovanovića 22A | 4zida.rs
Braće Jovanovića 22A | 4zida.rs
Top
11

Braće Jovanovića 22A

Gradske lokacije, Pančevo

142.800 €

2.800 €/m²

51m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
3
Logo agencije

Gradske lokacije

Šabac

125.700 €

2.095 €/m²

60m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 13.05.2026.
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Top
23
Logo agencije

Bulevar Oslobođenja

Gradske lokacije, Novi Sad

118.450 €

3.037 €/m²

39m² | 2 sobe | 13/18 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
14
Logo agencije

Gradske lokacije

Sokobanja

60.000 €

1.579 €/m²

38m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Ćuprija

75.000 €

1.531 €/m²

49m² | 2 sobe | 2. sprat
Agencija • Polunamešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Uroša Predića | 4zida.rs
Uroša Predića | 4zida.rs
Uroša Predića | 4zida.rs
Uroša Predića | 4zida.rs
Uroša Predića | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Uroša Predića

Margita, Gradske lokacije, Pančevo

108.980 €

1.651 €/m²

66m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Top
3
Logo agencije

Centar 2

Gradske lokacije, Subotica

96.950 €

1.347 €/m²

72m² | 3 sobe | 2/5 spratova
Agencija
Ažurirano 13.05.2026.
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Top
6
Logo agencije

Radijalac

Gradske lokacije, Subotica

61.050 €

1.850 €/m²

33m² | 0.5 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

85.000 €

1.349 €/m²

63m² | 2 sobe | 4/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Top
6

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

120.000 €

2.222 €/m²

54m² | 2 sobe
Agencija • Namešteno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Titova | 4zida.rs
Titova | 4zida.rs
Titova | 4zida.rs
Titova | 4zida.rs
Titova | 4zida.rs
Top
16
Logo agencije

Titova

Železnik, Čukarica opština, Beograd

95.000 €

1.827 €/m²

52m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
70717273

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾