Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.096 oglasa

Marije Bursać | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Marije Bursać

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

70m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Investitor
Ažurirano 15.05.2026.
Marije Bursać | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Marije Bursać

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

69m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Investitor
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

131.600 €

2.800 €/m²

47m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Sajlovo | 4zida.rs
Sajlovo | 4zida.rs
Sajlovo | 4zida.rs
Sajlovo | 4zida.rs
Sajlovo | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Sajlovo

Gradske lokacije, Novi Sad

113.300 €

2.060 €/m²

55m² | 3 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Mirijevski vrtovi

Zvezdara opština, Beograd

162.336 €

2.400 €/m²

67m² | 4 sobe | prizemlje/4 sprata
Mirijevo | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Mirijevski vrtovi

Zvezdara opština, Beograd

185.688 €

2.400 €/m²

77m² | 3 sobe
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Premijum
21
Logo agencije

Nova Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

126.000 €

2.739 €/m²

46m² | 2 sobe | 2. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Premijum
retko u ponudi
7
Logo agencije

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

129.000 €

2.932 €/m²

44m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Branka Krsmanovića | 4zida.rs
Branka Krsmanovića | 4zida.rs
Branka Krsmanovića | 4zida.rs
Branka Krsmanovića | 4zida.rs
Branka Krsmanovića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
16
Logo agencije

Branka Krsmanovića

Bulevar Zona 3, Bulevar Nemanjića, Medijana, Gradske lokacije, Niš

173.000 €

2.190 €/m²

79m² | 3 sobe | 6/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Mirka Milojkovića | 4zida.rs
Mirka Milojkovića | 4zida.rs
Mirka Milojkovića | 4zida.rs
Mirka Milojkovića | 4zida.rs
Mirka Milojkovića | 4zida.rs
Premijum
novo u ponudi
11
Logo agencije

Mirka Milojkovića

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

165.000 €

3.750 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Vojvode Bogdana

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

174.000 €

3.702 €/m²

47m² | 1 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Podmorničara Đorđa Mitrovića 18 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

MIRIJEVO HILL VIEW

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

160.000 €

2.486 €/m²

64m² | 3 sobe | prizemlje/4 sprata
Podmorničara Đorđa Mitrovića 18 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

MIRIJEVO HILL VIEW

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

140.500 €

3.393 €/m²

41m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Premijum
3
Logo agencije

Avijatičarsko Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

122.000 €

2.773 €/m²

44m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Podbara | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

164.800 €

2.793 €/m²

59m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • 3D tura
Ažurirano 15.05.2026.
Lipov Gaj | 4zida.rs
Lipov Gaj | 4zida.rs
Lipov Gaj | 4zida.rs
Lipov Gaj | 4zida.rs
Lipov Gaj | 4zida.rs
Premijum
parking mesto
16
Logo agencije

Lipov Gaj

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

140.000 €

2.029 €/m²

69m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Radnička 4 | 4zida.rs
Radnička 4 | 4zida.rs
Radnička 4 | 4zida.rs
Radnička 4 | 4zida.rs
Radnička 4 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
27

Radnička 4

Karađorđev Trg, Zemun opština, Beograd

156.000 €

5.200 €/m²

30m² | 2 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Gat | 4zida.rs
Gat | 4zida.rs
Gat | 4zida.rs
Gat | 4zida.rs
Gat | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Gat

Gradske lokacije, Subotica

39.500 €

1.097 €/m²

36m² | 1 soba
Agencija
Ažurirano 15.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Teodora Mirijevskog

Zvezdara opština, Beograd

121.589 €

2.563 €/m²

47m² | 2.5 sobe | 5/4 sprata
Mirijevo | 4zida.rs
Novogradnja
8
Logo projekta

Teodora Mirijevskog

Zvezdara opština, Beograd

109.539 €

2.673 €/m²

40m² | 2.5 sobe | prizemlje/4 sprata
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Lekino Brdo

Voždovac opština, Beograd

187.110 €

4.253 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

82.400 €

2.841 €/m²

29m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Voždovac opština | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Voždovac opština

Beograd

Cena na upit

67m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Investitor
Ažurirano 15.05.2026.
Voždovac opština | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Voždovac opština

Beograd

Cena na upit

44m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Investitor
Ažurirano 15.05.2026.
Nikole Koleta Rašića 20 | 4zida.rs
Premijum
1

Nikole Koleta Rašića 20

Donja Vrežina, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

69.751 €

1.967 €/m²

35m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 15.05.2026.
Kovanlučka | 4zida.rs
Premijum
10

Kovanlučka

Kovanluk, Palilula, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

64m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
6789

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾