Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.549 oglasa

Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Top
15
Logo agencije

Bulevar Oslobođenja

Gradske lokacije, Novi Sad

185.400 €

2.505 €/m²

74m² | 3.5 sobe | 3/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Top
16
Logo agencije

Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

169.950 €

2.179 €/m²

78m² | 3.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Bulevar Evrope

Gradske lokacije, Novi Sad

139.000 €

2.673 €/m²

52m² | 2 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

119.990 €

2.790 €/m²

43m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Ulica breza bb | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

SONATA - Divčibare

Divčibare, Okolne lokacije, Valjevo

Cena na upit

41m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Ulica breza bb | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

SONATA - Divčibare

Divčibare, Okolne lokacije, Valjevo

Cena na upit

52m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Top
21
Logo agencije

Centar 3

Gradske lokacije, Subotica

95.000 €

1.508 €/m²

63m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Daničareva | 4zida.rs
Daničareva | 4zida.rs
Daničareva | 4zida.rs
Daničareva | 4zida.rs
Daničareva | 4zida.rs
Top
19
Logo agencije

Daničareva

Čubura, Vračar, Beograd

82.000 €

2.828 €/m²

29m² | 1 soba | nisko prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 14.05.2026.
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
38
Logo agencije

Matice Srpske

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

185.000 €

2.606 €/m²

71m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 14.05.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

89.500 €

1.689 €/m²

53m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Slavonska | 4zida.rs
Slavonska | 4zida.rs
Slavonska | 4zida.rs
Slavonska | 4zida.rs
Slavonska | 4zida.rs
Top
6

Slavonska

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

74.999 €

1.786 €/m²

42m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Živka Davidovića 29 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdarski vidik

Centar, Zvezdara opština, Beograd

Cena na upit

94m² | 4 sobe | suteren/7 spratova
Živka Davidovića 29 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdarski vidik

Centar, Zvezdara opština, Beograd

Cena na upit

80m² | 3 sobe | suteren/7 spratova
Prozivka | 4zida.rs
Prozivka | 4zida.rs
Prozivka | 4zida.rs
Prozivka | 4zida.rs
Prozivka | 4zida.rs
Top
21

Prozivka

Gradske lokacije, Subotica

198.000 €

1.320 €/m²

150m² | 4 sobe | 1. sprat
Agencija • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Hercega Stjepana bb | 4zida.rs
Hercega Stjepana bb | 4zida.rs
Hercega Stjepana bb | 4zida.rs
Hercega Stjepana bb | 4zida.rs
Hercega Stjepana bb | 4zida.rs
Top
6
Logo agencije

Hercega Stjepana bb

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

175.000 €

5.469 €/m²

32m² | 1 soba | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Top
dobra lokacija
19
Logo agencije

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

79.200 €

1.650 €/m²

48m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
dobra lokacija
10

Centar

Gradske lokacije, Ćuprija

55.000 €

965 €/m²

57m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Bele Vode | 4zida.rs
Bele Vode | 4zida.rs
Bele Vode | 4zida.rs
Bele Vode | 4zida.rs
Bele Vode | 4zida.rs
Top
18
Logo agencije

Bele Vode

Gradske lokacije, Zlatibor

60.000 €

1.500 €/m²

40m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Selenča | 4zida.rs
Selenča | 4zida.rs
Selenča | 4zida.rs
Selenča | 4zida.rs
Selenča | 4zida.rs
Top
12
Logo agencije

Selenča

Gradske lokacije, Sombor

75.000 €

1.364 €/m²

55m² | 2.5 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Ljubisava Andrića | 4zida.rs
Ljubisava Andrića | 4zida.rs
Ljubisava Andrića | 4zida.rs
Ljubisava Andrića | 4zida.rs
Ljubisava Andrića | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
27
Logo agencije

Ljubisava Andrića

Centar, Gradske lokacije, Šabac

128.000 €

2.065 €/m²

62m² | 1 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Bulevar Jovana Dučića | 4zida.rs
Bulevar Jovana Dučića | 4zida.rs
Bulevar Jovana Dučića | 4zida.rs
Bulevar Jovana Dučića | 4zida.rs
Bulevar Jovana Dučića | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Bulevar Jovana Dučića

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

85.490 €

3.166 €/m²

27m² | 0.5 soba | 1. sprat
Agencija • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Dragana Nikolića BB | 4zida.rs
Dragana Nikolića BB | 4zida.rs
Dragana Nikolića BB | 4zida.rs
Dragana Nikolića BB | 4zida.rs
Dragana Nikolića BB | 4zida.rs
Top
15

Dragana Nikolića BB

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

40.000 €

1.333 €/m²

30m² | 0.5 soba | prizemlje/2 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Prazno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Sterijina | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
1

Sterijina

Radijalac, Gradske lokacije, Subotica

94.000 €

2.089 €/m²

45m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Sterijina | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
1

Sterijina

Radijalac, Gradske lokacije, Subotica

112.000 €

1.965 €/m²

57m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
68697071

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾