Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.546 oglasa

Telep | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

94.700 €

2.706 €/m²

35m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Bulevar Evrope

Gradske lokacije, Novi Sad

131.400 €

2.986 €/m²

44m² | 2 sobe
Agencija • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Top
6
Logo agencije

Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

111.200 €

2.851 €/m²

39m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Top
8
Logo agencije

Bulevar Evrope

Gradske lokacije, Novi Sad

72.000 €

1.895 €/m²

38m² | 1.5 soba | suteren/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Mačvanska 13 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

EKSKLUZIVNA PRODAJA PROJEKAT MAČVANSKA

Medijana, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

60m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Mačvanska 13 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

EKSKLUZIVNA PRODAJA PROJEKAT MAČVANSKA

Medijana, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

79m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Top
8
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

140.000 €

2.800 €/m²

50m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Vizantijski bulevar | 4zida.rs
Vizantijski bulevar | 4zida.rs
Vizantijski bulevar | 4zida.rs
Vizantijski bulevar | 4zida.rs
Vizantijski bulevar | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
dobra lokacija
11
Logo agencije

Vizantijski bulevar

Medijana, Gradske lokacije, Niš

135.000 €

1.849 €/m²

73m² | 3 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Gradske lokacije

Šabac

85.250 €

1.550 €/m²

55m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Gradske lokacije

Šabac

150.000 €

2.113 €/m²

71m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Pariske Komune 11 | 4zida.rs
Pariske Komune 11 | 4zida.rs
Pariske Komune 11 | 4zida.rs
Pariske Komune 11 | 4zida.rs
Pariske Komune 11 | 4zida.rs
Top
9

Pariske Komune 11

Železnička stanica, Banatić, Gradske lokacije, Novi Sad

140.000 €

2.373 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 5/7 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Braće Milosavljević 11 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

New District Lamela B

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

138.375 €

1.500 €/m²

92m² | 3.5 sobe | prizemlje/5 spratova
Braće Milosavljević 11 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

New District Lamela B

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

141.750 €

1.500 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 1/5 spratova
Prozivka | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Prozivka

Gradske lokacije, Subotica

97.200 €

1.800 €/m²

54m² | 3 sobe
Agencija
Ažurirano 14.05.2026.
Bronks | 4zida.rs
Bronks | 4zida.rs
Bronks | 4zida.rs
Bronks | 4zida.rs
Bronks | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Bronks

Gradske lokacije, Kruševac

75.000 €

1.364 €/m²

55m² | 2 sobe | 12/12 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
4
Logo agencije

Gradske lokacije

Kruševac

1.600 €

32 €/m²

50m² | 1 soba | 1/2 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Vidikovački Venac 75 | 4zida.rs
Vidikovački Venac 75 | 4zida.rs
Vidikovački Venac 75 | 4zida.rs
Vidikovački Venac 75 | 4zida.rs
Vidikovački Venac 75 | 4zida.rs
Top
20

Vidikovački Venac 75

Vidikovački venac, Rakovica opština, Beograd

130.000 €

3.514 €/m²

37m² | 1.5 soba
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 14.05.2026.
Rableova | 4zida.rs
Rableova | 4zida.rs
Rableova | 4zida.rs
Rableova | 4zida.rs
Rableova | 4zida.rs
Top
11

Rableova

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

129.000 €

2.081 €/m²

62m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Braće Milosavljević 11 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

New District Lamela A

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

120.180 €

1.500 €/m²

80m² | 3 sobe | prizemlje/5 spratova
Braće Milosavljević 11 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

New District Lamela A

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

123.210 €

1.500 €/m²

82m² | 3 sobe | prizemlje/5 spratova
Ovčanski Put 4d | 4zida.rs
Ovčanski Put 4d | 4zida.rs
Ovčanski Put 4d | 4zida.rs
Ovčanski Put 4d | 4zida.rs
Ovčanski Put 4d | 4zida.rs
Top
11

Ovčanski Put 4d

Ovča, Palilula opština, Beograd

60.000 €

2.000 €/m²

30m² | 1 soba | 4/4 sprata
Vlasnik • Delimično uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
25

Jug Bogdanova

Centar, Gradske lokacije, Kraljevo

113.000 €

1.687 €/m²

67m² | 3 sobe | prizemlje/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Top
21
Logo agencije

Karađorđeva

Centar, Gradske lokacije, Pančevo

167.000 €

2.386 €/m²

70m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Zagrađe

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

136.000 €

2.776 €/m²

49m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Patrisa Lumumbe

Karaburma, Palilula opština, Beograd

149.000 €

2.614 €/m²

57m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Ljube Tadića | 4zida.rs
Ljube Tadića | 4zida.rs
Ljube Tadića | 4zida.rs
Ljube Tadića | 4zida.rs
Ljube Tadića | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Ljube Tadića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

142.000 €

3.156 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
65666768

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾