Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.552 oglasa

Vladetina | 4zida.rs
Vladetina | 4zida.rs
Vladetina | 4zida.rs
Vladetina | 4zida.rs
Vladetina | 4zida.rs
Top
19
Logo agencije

Vladetina

Tašmajdan, Palilula opština, Beograd

111.000 €

3.700 €/m²

30m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Veternik | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

108.900 €

1.252 €/m²

87m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Top
17
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

110.000 €

3.143 €/m²

35m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Veternička Rampa | 4zida.rs
Veternička Rampa | 4zida.rs
Veternička Rampa | 4zida.rs
Veternička Rampa | 4zida.rs
Veternička Rampa | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Veternička Rampa

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

191.269 €

2.013 €/m²

95m² | 4 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Duvanište | 4zida.rs
Novogradnja
Logo projekta

Porodično-stambeni objekat u Duvaništu

Medijana, Gradske lokacije, Niš

156.330 €

2.420 €/m²

64m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Duvanište | 4zida.rs
Novogradnja
2
Logo projekta

Porodično-stambeni objekat u Duvaništu

Medijana, Gradske lokacije, Niš

159.720 €

2.618 €/m²

61m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Top
18
Logo agencije

Liman 4

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

170.000 €

3.208 €/m²

53m² | 2 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
Top
8
Logo agencije

Patrisa Lumumbe

Karaburma, Palilula opština, Beograd

159.000 €

2.741 €/m²

58m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Šandora Petefia 3 | 4zida.rs
Šandora Petefia 3 | 4zida.rs
Šandora Petefia 3 | 4zida.rs
Šandora Petefia 3 | 4zida.rs
Šandora Petefia 3 | 4zida.rs
Top
9

Šandora Petefia 3

Centar 2, Gradske lokacije, Subotica

199.999 €

2.299 €/m²

87m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
12
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Pančevo

107.900 €

1.998 €/m²

54m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Narodnog Fronta | 4zida.rs
Narodnog Fronta | 4zida.rs
Narodnog Fronta | 4zida.rs
Narodnog Fronta | 4zida.rs
Narodnog Fronta | 4zida.rs
Top
52
Logo agencije

Narodnog Fronta

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

109.000 €

948 €/m²

115m² | 5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Igmanska 8 | 4zida.rs
Novogradnja
1

Igmanska 8

Vidovdansko Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

109.186 €

2.200 €/m²

49m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Igmanska 8 | 4zida.rs
Novogradnja
1

Igmanska 8

Vidovdansko Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

109.186 €

2.200 €/m²

49m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Kragujevačkog Oktobra | 4zida.rs
Kragujevačkog Oktobra | 4zida.rs
Kragujevačkog Oktobra | 4zida.rs
Kragujevačkog Oktobra | 4zida.rs
Kragujevačkog Oktobra | 4zida.rs
Top
30
Logo agencije

Kragujevačkog Oktobra

Tabane, Gradske lokacije, Jagodina

49.900 €

998 €/m²

50m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Top
40
Logo agencije

Kneza Miloša

Pivara, Gradske lokacije, Jagodina

76.000 €

1.206 €/m²

63m² | 3 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Druge Proleterske Brigade | 4zida.rs
Druge Proleterske Brigade | 4zida.rs
Druge Proleterske Brigade | 4zida.rs
Druge Proleterske Brigade | 4zida.rs
Druge Proleterske Brigade | 4zida.rs
Top
36
Logo agencije

Druge Proleterske Brigade

Sarina Međa, Gradske lokacije, Jagodina

99.500 €

1.259 €/m²

79m² | 3.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Kosovska 2B | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Kosovska 2B

Obrenovac opština, Beograd

70.427 €

1.375 €/m²

51m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Investitor
Ažurirano 15.05.2026.
Crveni Pevac | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Crveni Pevac

Medijana, Gradske lokacije, Niš

117.250 €

2.495 €/m²

47m² | 2 sobe | 3/7 spratova
Investitor
Ažurirano 15.05.2026.
Vojvode Mišića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Aura 9

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

84.840 €

1.400 €/m²

60m² | 3 sobe | 1/7 spratova
Vojvode Mišića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Aura 9

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

64.400 €

1.400 €/m²

46m² | 2 sobe | 1/7 spratova
Trošarina | 4zida.rs
Top
3
Logo agencije

Trošarina

Medijana, Gradske lokacije, Niš

118.289 €

1.850 €/m²

63m² | 3.5 sobe | 3/3 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 15.05.2026.
Marger | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Marger

Medijana, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

47m² | 2 sobe | 7/8 spratova
Investitor
Ažurirano 15.05.2026.
Pantelej | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Pantelej

Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

66m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 15.05.2026.
Gornjomatejevačka 7. prilaz | 4zida.rs
Top
2
Logo agencije

Gornjomatejevačka 7. prilaz

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

110.600 €

1.803 €/m²

61m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 15.05.2026.
Franca Vintera | 4zida.rs
Top
2
Logo agencije

Franca Vintera

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

59m² | 2.5 sobe | prizemlje/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 15.05.2026.
Institutski put | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Institutski put

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

69m² | 3 sobe | 2/5 spratova
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
59606162

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾