Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.476 oglasa

Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Ćuprija

55.000 €

965 €/m²

57m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Namešteno • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
Čelebićka | 4zida.rs
Čelebićka | 4zida.rs
Čelebićka | 4zida.rs
Čelebićka | 4zida.rs
Čelebićka | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Čelebićka

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

149.000 €

2.328 €/m²

64m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Obudovica | 4zida.rs
Obudovica | 4zida.rs
Obudovica | 4zida.rs
Obudovica | 4zida.rs
Obudovica | 4zida.rs
Top
12

Obudovica

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

76.152 €

1.904 €/m²

40m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Firma • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Vidovdansko Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

99.500 €

2.163 €/m²

46m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Pantelej | 4zida.rs
Novogradnja
2
Logo projekta

Novogradnja na atraktivnoj lokaciji na Panteleju

Gradske lokacije, Niš

149.500 €

2.153 €/m²

69m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Pantelej | 4zida.rs
Novogradnja
3
Logo projekta

Novogradnja na atraktivnoj lokaciji na Panteleju

Gradske lokacije, Niš

101.650 €

2.260 €/m²

44m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Liman 3

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

180.000 €

3.462 €/m²

52m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Veternička Rampa | 4zida.rs
Veternička Rampa | 4zida.rs
Veternička Rampa | 4zida.rs
Veternička Rampa | 4zida.rs
Veternička Rampa | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
15
Logo agencije

Veternička Rampa

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

157.600 €

2.388 €/m²

66m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Maršala Tita 146A | 4zida.rs
Maršala Tita 146A | 4zida.rs
Maršala Tita 146A | 4zida.rs
Maršala Tita 146A | 4zida.rs
Maršala Tita 146A | 4zida.rs
Top
13

Maršala Tita 146A

Banja Koviljača, Okolne lokacije, Loznica

47.000 €

1.741 €/m²

27m² | 0.5 soba
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Bulevar Oslobođenja

Gradske lokacije, Novi Sad

169.950 €

1.931 €/m²

88m² | 3 sobe | 6. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Ljermontova

Šumice, Voždovac opština, Beograd

129.000 €

3.909 €/m²

33m² | 1 soba | 8/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Prestige Lux

Gradske lokacije, Paraćin

112.433 €

1.210 €/m²

92m² | 2.5 sobe | 1/7 spratova
Centar | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Prestige Lux

Gradske lokacije, Paraćin

104.326 €

1.210 €/m²

86m² | 2.5 sobe | 2/7 spratova
Antuna Urbana | 4zida.rs
Antuna Urbana | 4zida.rs
Antuna Urbana | 4zida.rs
Antuna Urbana | 4zida.rs
Antuna Urbana | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
8

Antuna Urbana

Satelit, Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

74.000 €

2.387 €/m²

31m² | 1 soba | 3/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Bulevar Kralja Petra I | 4zida.rs
Bulevar Kralja Petra I | 4zida.rs
Bulevar Kralja Petra I | 4zida.rs
Bulevar Kralja Petra I | 4zida.rs
Bulevar Kralja Petra I | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
9

Bulevar Kralja Petra I

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

128.000 €

3.459 €/m²

37m² | 1.5 soba | 6/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Top
12
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

127.670 €

1.906 €/m²

67m² | 2.5 sobe | 2/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Kuršumlija

53.000 €

1.104 €/m²

48m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Namešteno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Top
16
Logo agencije

Pantelej

Gradske lokacije, Niš

144.000 €

1.485 €/m²

97m² | 3.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Montera

Gradske lokacije, Paraćin

98.670 €

1.265 €/m²

78m² | 3 sobe | 5/7 spratova
Bogoslovija | 4zida.rs
Bogoslovija | 4zida.rs
Bogoslovija | 4zida.rs
Bogoslovija | 4zida.rs
Bogoslovija | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Bogoslovija

Palilula, Gradske lokacije, Niš

100.000 €

1.786 €/m²

56m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
12
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

131.840 €

2.747 €/m²

48m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Solunskih Boraca | 4zida.rs
Solunskih Boraca | 4zida.rs
Solunskih Boraca | 4zida.rs
Solunskih Boraca | 4zida.rs
Solunskih Boraca | 4zida.rs
Top
14

Solunskih Boraca

Centar, Čukarica opština, Beograd

195.000 €

3.000 €/m²

65m² | 3 sobe | 3/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Solunskih Boraca | 4zida.rs
Solunskih Boraca | 4zida.rs
Solunskih Boraca | 4zida.rs
Solunskih Boraca | 4zida.rs
Solunskih Boraca | 4zida.rs
Top
12

Solunskih Boraca

Cerak, Čukarica opština, Beograd

182.000 €

3.309 €/m²

55m² | 3 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Predraga Vasića | 4zida.rs
Predraga Vasića | 4zida.rs
Predraga Vasića | 4zida.rs
Predraga Vasića | 4zida.rs
Predraga Vasića | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Predraga Vasića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

133.000 €

2.660 €/m²

50m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Vladetina | 4zida.rs
Vladetina | 4zida.rs
Vladetina | 4zida.rs
Vladetina | 4zida.rs
Vladetina | 4zida.rs
Top
19
Logo agencije

Vladetina

Tašmajdan, Palilula opština, Beograd

111.000 €

3.700 €/m²

30m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
58596061

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾