Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

23.812 oglasa

Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
17
Logo agencije

Centar

Medijana, Gradske lokacije, Niš

160.000 €

2.286 €/m²

70m² | 3 sobe | 3/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
Pantelejska Crkva | 4zida.rs
Pantelejska Crkva | 4zida.rs
Pantelejska Crkva | 4zida.rs
Pantelejska Crkva | 4zida.rs
Pantelejska Crkva | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
20
Logo agencije

Pantelejska Crkva

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

119.000 €

1.000 €/m²

119m² | 4 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Vizantijski Bulevar | 4zida.rs
Vizantijski Bulevar | 4zida.rs
Vizantijski Bulevar | 4zida.rs
Vizantijski Bulevar | 4zida.rs
Vizantijski Bulevar | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
17
Logo agencije

Vizantijski Bulevar

Duvanište, Medijana, Gradske lokacije, Niš

169.700 €

1.951 €/m²

87m² | 3.5 sobe | 5/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Top
14
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

180.000 €

2.500 €/m²

72m² | 3 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Prvomajska 35 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Prvomajska

Crveni Pevac, Medijana, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

74m² | 3 sobe | 5/6 spratova
Prvomajska 35 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Prvomajska

Crveni Pevac, Medijana, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

68m² | 2.5 sobe | 4/6 spratova
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Top
22
Logo agencije

Bubanj

Palilula, Gradske lokacije, Niš

165.000 €

1.375 €/m²

120m² | 4 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Top
6
Logo agencije

Donja Vrežina

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

86.240 €

1.760 €/m²

49m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Mokranjčev | 4zida.rs
Mokranjčev | 4zida.rs
Mokranjčev | 4zida.rs
Mokranjčev | 4zida.rs
Mokranjčev | 4zida.rs
Top
6
Logo agencije

Mokranjčev

Palilula, Gradske lokacije, Niš

89.200 €

1.898 €/m²

47m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

195.700 €

2.509 €/m²

78m² | 3 sobe | 8/9 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Top
17
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

170.000 €

2.297 €/m²

74m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Kluz, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

165.000 €

2.705 €/m²

61m² | 2.5 sobe | 3/6 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Kluz, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

165.000 €

2.705 €/m²

61m² | 2.5 sobe | 6/6 spratova
Filipa Višnjića | 4zida.rs
Filipa Višnjića | 4zida.rs
Filipa Višnjića | 4zida.rs
Filipa Višnjića | 4zida.rs
Filipa Višnjića | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Filipa Višnjića

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad

195.550 €

3.621 €/m²

54m² | 2.5 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Top
2
Logo agencije

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

113.000 €

1.852 €/m²

61m² | 2.5 sobe | 2/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

94.000 €

1.774 €/m²

53m² | 2 sobe | 1/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

159.000 €

1.939 €/m²

82m² | 3 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
Trošarina | 4zida.rs
Trošarina | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
2
Logo agencije

Trošarina

Medijana, Gradske lokacije, Niš

92.000 €

1.917 €/m²

48m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Crveni Pevac | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Crveni Pevac Residence

Medijana, Gradske lokacije, Niš

190.570 €

2.508 €/m²

76m² | 3 sobe | prizemlje/7 spratova
Crveni Pevac | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Crveni Pevac Residence

Medijana, Gradske lokacije, Niš

175.500 €

2.507 €/m²

70m² | 3 sobe | 5/7 spratova
Tekelijina | 4zida.rs
Tekelijina | 4zida.rs
Tekelijina | 4zida.rs
Tekelijina | 4zida.rs
Tekelijina | 4zida.rs
Top
15
Logo agencije

Tekelijina

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad

176.130 €

2.936 €/m²

60m² | 3 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Svetozara Gligorića | 4zida.rs
Svetozara Gligorića | 4zida.rs
Svetozara Gligorića | 4zida.rs
Svetozara Gligorića | 4zida.rs
Svetozara Gligorića | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Svetozara Gligorića

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

140.000 €

3.500 €/m²

40m² | 1.5 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Lazara Mamuzića | 4zida.rs
Lazara Mamuzića | 4zida.rs
Lazara Mamuzića | 4zida.rs
Lazara Mamuzića | 4zida.rs
Lazara Mamuzića | 4zida.rs
Top
16
Logo agencije

Lazara Mamuzića

Galenika, Zemun opština, Beograd

142.000 €

2.491 €/m²

57m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Snežane Hrepevnik | 4zida.rs
Snežane Hrepevnik | 4zida.rs
Snežane Hrepevnik | 4zida.rs
Snežane Hrepevnik | 4zida.rs
Snežane Hrepevnik | 4zida.rs
Top
18
Logo agencije

Snežane Hrepevnik

Centar, Rakovica opština, Beograd

164.000 €

2.603 €/m²

63m² | 3.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Glasinačka

Šumice, Voždovac opština, Beograd

152.000 €

4.000 €/m²

38m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
18
Logo agencije

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

116.900 €

2.088 €/m²

56m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
56575859

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾