Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.552 oglasa

Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
31

Centar

Gradske lokacije, Pančevo

60.000 €

723 €/m²

83m² | 3.5 sobe | 1/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Veliki Park

Vašarište, Gradske lokacije, Kragujevac

124.000 €

2.431 €/m²

51m² | 1.5 soba | 2. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Top
12
Logo agencije

Smederevski put

Leštane, Grocka opština, Beograd

64.800 €

1.800 €/m²

36m² | 1 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Partizanskih Baza | 4zida.rs
Partizanskih Baza | 4zida.rs
Partizanskih Baza | 4zida.rs
Partizanskih Baza | 4zida.rs
Partizanskih Baza | 4zida.rs
Top
17

Partizanskih Baza

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

150.000 €

2.239 €/m²

67m² | 3 sobe
Vlasnik • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Rudarevo 15 | 4zida.rs
Novogradnja
7
Logo projekta

Apartmani - Srebrno Jezero

Srebrno Jezero, Okolne lokacije, Veliko Gradište

37.559 €

1.150 €/m²

32m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Rudarevo 15 | 4zida.rs
Novogradnja
7
Logo projekta

Apartmani - Srebrno Jezero

Srebrno Jezero, Okolne lokacije, Veliko Gradište

39.503 €

1.150 €/m²

34m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
5

Pantelej

Gradske lokacije, Niš

116.880 €

1.855 €/m²

63m² | 2.5 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 16.05.2026.
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Smederevski put

Leštane, Grocka opština, Beograd

77.400 €

1.800 €/m²

43m² | 1 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
16

Gradske lokacije

Kruševac

64.000 €

1.829 €/m²

35m² | 1 soba | 3/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Cara Dušana 76 | 4zida.rs
Cara Dušana 76 | 4zida.rs
Cara Dušana 76 | 4zida.rs
Cara Dušana 76 | 4zida.rs
Cara Dušana 76 | 4zida.rs
Top
15

Cara Dušana 76

Cara Dušana, Adamovićevo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

127.700 €

3.547 €/m²

36m² | 2 sobe | 4/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Video
Ažurirano 16.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

96.500 €

1.755 €/m²

55m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
Cara Dušana  133 | 4zida.rs
Novogradnja
1

CITY ROOF

Nova Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

Cena na upit

41m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Cara Dušana  133 | 4zida.rs
Novogradnja
1

CITY ROOF

Nova Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

Cena na upit

41m² | 2 sobe | potkrovlje/5 spratova
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
novogradnja
14
Logo agencije

Gradske lokacije

Ruma

85.800 €

1.650 €/m²

52m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
dobra lokacija
10
Logo agencije

Gradske lokacije

Ruma

69.000 €

1.150 €/m²

60m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
dobra lokacija
1
Logo agencije

Gradske lokacije

Ruma

80.500 €

1.750 €/m²

46m² | 1.5 soba | 4/6 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
dobra lokacija
13
Logo agencije

Gradske lokacije

Ruma

72.000 €

1.043 €/m²

69m² | 2.5 sobe | 100/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Top
dobra ponuda
8
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

102.300 €

1.550 €/m²

66m² | 3 sobe
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Berkovac | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Vila Vrujci

Banja Vrujci, Gradske lokacije, Mionica

Cena na upit

25m² | 1 soba | potkrovlje/4 sprata
Berkovac | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Vila Vrujci

Banja Vrujci, Gradske lokacije, Mionica

Cena na upit

29m² | 1 soba | potkrovlje/4 sprata
Obudojevica | 4zida.rs
Obudojevica | 4zida.rs
Obudojevica | 4zida.rs
Obudojevica | 4zida.rs
Obudojevica | 4zida.rs
Top
8
Logo agencije

Obudojevica

Okolne lokacije, Zlatibor

90.000 €

2.250 €/m²

40m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Rakovačka | 4zida.rs
Rakovačka | 4zida.rs
Rakovačka | 4zida.rs
Rakovačka | 4zida.rs
Rakovačka | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Rakovačka

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

114.998 €

2.212 €/m²

52m² | 2.5 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
19
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Jagodina

75.600 €

1.200 €/m²

63m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Video
Ažurirano 16.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
4
Logo agencije

Centar

Voždovac opština, Beograd

189.486 €

3.324 €/m²

57m² | 3 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
14

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

140.000 €

2.414 €/m²

58m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Matije Gupca 99 | 4zida.rs
Matije Gupca 99 | 4zida.rs
Matije Gupca 99 | 4zida.rs
Matije Gupca 99 | 4zida.rs
Matije Gupca 99 | 4zida.rs
Top
10

Matije Gupca 99

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

89.000 €

1.894 €/m²

47m² | 2 sobe | 3/6 spratova
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
54555657

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾