Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.121 oglas

Puškinova | 4zida.rs
Puškinova | 4zida.rs
Puškinova | 4zida.rs
Puškinova | 4zida.rs
Puškinova | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Puškinova

Ledine, Surčin opština, Beograd

95.000 €

2.317 €/m²

41m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 02.05.2026.
Branka Radakovića 5 | 4zida.rs
Branka Radakovića 5 | 4zida.rs
Branka Radakovića 5 | 4zida.rs
Branka Radakovića 5 | 4zida.rs
Branka Radakovića 5 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
6

Branka Radakovića 5

Vašarište, Gradske lokacije, Kragujevac

169.000 €

1.271 €/m²

133m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 01.05.2026.
▾Reklama▾
Prvomajska 52 | 4zida.rs
Prvomajska 52 | 4zida.rs
Prvomajska 52 | 4zida.rs
Prvomajska 52 | 4zida.rs
Prvomajska 52 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
26

Prvomajska 52

Prvomajska, Zemun opština, Beograd

189.000 €

3.436 €/m²

55m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 28.04.2026.
Breza 26 | 4zida.rs
Breza 26 | 4zida.rs
Breza 26 | 4zida.rs
Breza 26 | 4zida.rs
Breza 26 | 4zida.rs
Premijum
19

Breza 26

Gradske lokacije, Zlatibor

86.799 €

2.480 €/m²

35m² | 1 soba
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
Vojvođanska 20 | 4zida.rs
Novogradnja
MOŽE NA KREDIT
1
Logo projekta

Novogradnja U Vojvodjanskoj Novi Beograd

Blok 63, Novi Beograd, Beograd

Cena na upit

60m² | 2.5 sobe | 1/5 spratova
Matije Gupca 99 | 4zida.rs
Matije Gupca 99 | 4zida.rs
Matije Gupca 99 | 4zida.rs
Matije Gupca 99 | 4zida.rs
Matije Gupca 99 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9

Matije Gupca 99

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

92.990 €

1.979 €/m²

47m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Svetozara Markovića 9 | 4zida.rs
Svetozara Markovića 9 | 4zida.rs
Svetozara Markovića 9 | 4zida.rs
Svetozara Markovića 9 | 4zida.rs
Svetozara Markovića 9 | 4zida.rs
Premijum
31

Svetozara Markovića 9

Centar, Gradske lokacije, Sremski Karlovci

133.000 €

1.023 €/m²

130m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 25.04.2026.
Nikole Tesle 47 | 4zida.rs
Nikole Tesle 47 | 4zida.rs
Nikole Tesle 47 | 4zida.rs
Nikole Tesle 47 | 4zida.rs
Nikole Tesle 47 | 4zida.rs
Premijum
20

Nikole Tesle 47

Gradske lokacije, Kruševac

147.000 €

1.861 €/m²

79m² | 3 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 25.04.2026.
Nikole Tesle 47 | 4zida.rs
Nikole Tesle 47 | 4zida.rs
Nikole Tesle 47 | 4zida.rs
Nikole Tesle 47 | 4zida.rs
Nikole Tesle 47 | 4zida.rs
Premijum
18

Nikole Tesle 47

Gradske lokacije, Kruševac

115.000 €

1.855 €/m²

62m² | 2 sobe | 6/9 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 25.04.2026.
Belgijska | 4zida.rs
Belgijska | 4zida.rs
Belgijska | 4zida.rs
Belgijska | 4zida.rs
Belgijska | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
8

Belgijska

Senjak, Savski Venac, Beograd

196.000 €

4.558 €/m²

43m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
Zetska 24 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

VAGRES CITY

Apelovac, Palilula, Gradske lokacije, Niš

190.000 €

2.000 €/m²

95m² | 4 sobe | 4/7 spratova
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
5

Karaburma

Palilula opština, Beograd

167.000 €

2.694 €/m²

62m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 21.04.2026.
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Premijum
10

Bulevar Nemanjića

Medijana, Gradske lokacije, Niš

105.000 €

2.763 €/m²

38m² | 1.5 soba | 5/7 spratova
Vlasnik • Uknjižen
Ažurirano 19.04.2026.
Bulevar Nemanjića 16 | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića 16 | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića 16 | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića 16 | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića 16 | 4zida.rs
Top
6

Bulevar Nemanjića 16

Bulevar Nemanjića, Medijana, Gradske lokacije, Niš

193.000 €

2.354 €/m²

82m² | 3 sobe | 8/10 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
20
Logo agencije

Kaluđerica

Grocka opština, Beograd

149.000 €

2.014 €/m²

74m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 16.05.2026.
Lipov Gaj | 4zida.rs
Lipov Gaj | 4zida.rs
Top
2
Logo agencije

Lipov Gaj

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

87.500 €

1.750 €/m²

50m² | 2.5 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Trg cara Jovana Nenada 13

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

53m² | 1.5 soba | 4/6 spratova
Centar | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Trg cara Jovana Nenada 13

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

67m² | 3.5 sobe | 4/6 spratova
Slana Bara | 4zida.rs
Slana Bara | 4zida.rs
Slana Bara | 4zida.rs
Slana Bara | 4zida.rs
Slana Bara | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
11

Slana Bara

Gradske lokacije, Novi Sad

154.500 €

2.176 €/m²

71m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Smederevski put

Leštane, Grocka opština, Beograd

142.200 €

1.800 €/m²

79m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Top
14
Logo agencije

Smederevski put

Leštane, Grocka opština, Beograd

113.400 €

1.800 €/m²

63m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Jovana Deroka 13 | 4zida.rs
Jovana Deroka 13 | 4zida.rs
Jovana Deroka 13 | 4zida.rs
Jovana Deroka 13 | 4zida.rs
Jovana Deroka 13 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
16

Jovana Deroka 13

Gradske lokacije, Kraljevo

73.000 €

652 €/m²

112m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Top
17
Logo agencije

Smederevski put

Leštane, Grocka opština, Beograd

114.000 €

1.900 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Top
12
Logo agencije

Smederevski put

Leštane, Grocka opština, Beograd

96.900 €

1.900 €/m²

51m² | 1 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
52535455

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾