Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.386 oglasa

Telep | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

67.000 €

1.914 €/m²

35m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Evgenija Kumičića | 4zida.rs
Evgenija Kumičića | 4zida.rs
Evgenija Kumičića | 4zida.rs
Evgenija Kumičića | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Evgenija Kumičića

Centar 3, Gradske lokacije, Subotica

70.300 €

1.850 €/m²

38m² | 1 soba | 4/6 spratova
Agencija
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Matije Gupca | 4zida.rs
Matije Gupca | 4zida.rs
Matije Gupca | 4zida.rs
Matije Gupca | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Matije Gupca

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

180.000 €

1.800 €/m²

100m² | 4 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
1

Gradske lokacije

Pančevo

135.000 €

1.985 €/m²

68m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Prozivka | 4zida.rs
Novogradnja
3
Logo projekta

Urban Oasis

Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

29m² | 1 soba | 6/6 spratova
Prozivka | 4zida.rs
Novogradnja
3
Logo projekta

Urban Oasis

Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

48m² | 2 sobe | 6/6 spratova
Antona Aškerca | 4zida.rs
Antona Aškerca | 4zida.rs
Antona Aškerca | 4zida.rs
Antona Aškerca | 4zida.rs
Antona Aškerca | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Antona Aškerca

Cerak, Čukarica opština, Beograd

115.000 €

3.286 €/m²

35m² | 1 soba
Agencija • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Bulevar oslobođenja

Banjica, Voždovac opština, Beograd

197.000 €

2.345 €/m²

84m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Bože Baucala | 4zida.rs
Bože Baucala | 4zida.rs
Bože Baucala | 4zida.rs
Bože Baucala | 4zida.rs
Bože Baucala | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Bože Baucala

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

139.500 €

1.585 €/m²

88m² | 3 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Gočka | 4zida.rs
Gočka | 4zida.rs
Gočka | 4zida.rs
Gočka | 4zida.rs
Gočka | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Gočka

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

115.000 €

1.855 €/m²

62m² | 2 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 08.05.2026.
Jerneja Kopitara | 4zida.rs
Premijum
1

Jerneja Kopitara

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

137.500 €

2.750 €/m²

50m² | 1.5 soba | prizemlje/5 spratova
Vlasnik • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Beočinski trg 2-4 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Stambeno-poslovni objekat na Beočinskom trgu

Gradske lokacije, Beočin

Cena na upit

46m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Beočinski trg 2-4 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Stambeno-poslovni objekat na Beočinskom trgu

Gradske lokacije, Beočin

Cena na upit

54m² | 2.5 sobe | potkrovlje/4 sprata
Snežnik | 4zida.rs
Snežnik | 4zida.rs
Snežnik | 4zida.rs
Snežnik | 4zida.rs
Snežnik | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Snežnik

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

51.150 €

1.650 €/m²

31m² | 0.5 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
sniženo
5
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

76.300 €

1.696 €/m²

45m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Roze Luksemburg

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

88.000 €

2.839 €/m²

31m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Tabane

Gradske lokacije, Jagodina

42.000 €

1.135 €/m²

37m² | 1 soba | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

62.000 €

1.824 €/m²

34m² | 2 sobe | suteren/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Ugao Obilaznice i ulice Gruje Dedica | 4zida.rs
Novogradnja
21
Logo projekta

Sombor BLOK 82I

Selenča, Gradske lokacije, Sombor

58.370 €

1.255 €/m²

46m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Ugao Obilaznice i ulice Gruje Dedica | 4zida.rs
Novogradnja
21
Logo projekta

Sombor BLOK 82I

Selenča, Gradske lokacije, Sombor

59.600 €

1.255 €/m²

47m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Stevana Neštickog | 4zida.rs
Stevana Neštickog | 4zida.rs
Stevana Neštickog | 4zida.rs
Stevana Neštickog | 4zida.rs
Stevana Neštickog | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
20
Logo agencije

Stevana Neštickog

Sajlovo, Gradske lokacije, Novi Sad

120.000 €

2.000 €/m²

60m² | 2 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Vojvode Stepe

Voždovac opština, Beograd

140.000 €

3.500 €/m²

40m² | 2 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Čair | 4zida.rs
Čair | 4zida.rs
Čair | 4zida.rs
Čair | 4zida.rs
Čair | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
retko u ponudi
13
Logo agencije

Čair

Medijana, Gradske lokacije, Niš

166.500 €

2.056 €/m²

81m² | 3 sobe | 1/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Aleja Maršala Tita | 4zida.rs
Aleja Maršala Tita | 4zida.rs
Aleja Maršala Tita | 4zida.rs
Aleja Maršala Tita | 4zida.rs
Aleja Maršala Tita | 4zida.rs
Premijum
25
Logo agencije

Aleja Maršala Tita

Dudova Šuma, Gradske lokacije, Subotica

120.000 €

1.667 €/m²

72m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Namešteno • Podrum
Ažurirano 07.05.2026.
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Donja Vrežina

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

87.500 €

1.862 €/m²

47m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 07.05.2026.
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

84.460 €

2.725 €/m²

31m² | 0.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
49505152

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾