Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.547 oglasa

Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Vojvode Stepe

Voždovac opština, Beograd

190.000 €

3.167 €/m²

60m² | 3 sobe | 3/7 spratova
Agencija • Podrum • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Jurija Gagarina

Paviljoni, Novi Beograd, Beograd

200.000 €

3.448 €/m²

58m² | 3 sobe | 6/13 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Liman 2 | 4zida.rs
Liman 2 | 4zida.rs
Liman 2 | 4zida.rs
Liman 2 | 4zida.rs
Liman 2 | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Liman 2

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

172.000 €

3.071 €/m²

56m² | 2.5 sobe | 8/10 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Dr Ivana Ribara

Blok 72, Novi Beograd, Beograd

175.000 €

3.889 €/m²

45m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Cara Lazara 45-47 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Cara Lazara

Centar, Gradske lokacije, Ćuprija

Cena na upit

79m² | 3 sobe
Cara Lazara 45-47 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Cara Lazara

Centar, Gradske lokacije, Ćuprija

Cena na upit

58m² | 2 sobe | prizemlje/7 spratova
Zlatiborskih pletilja | 4zida.rs
Zlatiborskih pletilja | 4zida.rs
Zlatiborskih pletilja | 4zida.rs
Zlatiborskih pletilja | 4zida.rs
Zlatiborskih pletilja | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Zlatiborskih pletilja

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

66.500 €

1.900 €/m²

35m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Mile Dimić | 4zida.rs
Mile Dimić | 4zida.rs
Mile Dimić | 4zida.rs
Mile Dimić | 4zida.rs
Mile Dimić | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Mile Dimić

Centar, Rakovica opština, Beograd

120.000 €

3.000 €/m²

40m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 10.05.2026.
Cara Dušana 76 | 4zida.rs
Cara Dušana 76 | 4zida.rs
Cara Dušana 76 | 4zida.rs
Cara Dušana 76 | 4zida.rs
Cara Dušana 76 | 4zida.rs
Premijum
15

Cara Dušana 76

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

127.700 €

3.547 €/m²

36m² | 1.5 soba | 4/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Kisačka | 4zida.rs
Kisačka | 4zida.rs
Kisačka | 4zida.rs
Kisačka | 4zida.rs
Kisačka | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Kisačka

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad

55.000 €

2.619 €/m²

21m² | 0.5 soba | 1. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.
Danila Kiša 23 | 4zida.rs
Danila Kiša 23 | 4zida.rs
Danila Kiša 23 | 4zida.rs
Danila Kiša 23 | 4zida.rs
Danila Kiša 23 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
6

Danila Kiša 23

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

103.000 €

3.679 €/m²

28m² | 0.5 soba | 1/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Dečanska 3 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Stambeni objekat kod Margera

Marger, Medijana, Gradske lokacije, Niš

180.967 €

1.850 €/m²

97m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Dečanska 3 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Stambeni objekat kod Margera

Marger, Medijana, Gradske lokacije, Niš

174.029 €

1.849 €/m²

94m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

121.000 €

2.017 €/m²

60m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Zlatibor

85.000 €

2.297 €/m²

37m² | 2 sobe
Agencija
Ažurirano 10.05.2026.
Sedamnaestog Oktobra | 4zida.rs
Sedamnaestog Oktobra | 4zida.rs
Sedamnaestog Oktobra | 4zida.rs
Sedamnaestog Oktobra | 4zida.rs
Sedamnaestog Oktobra | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
20

Sedamnaestog Oktobra

Kneževac, Rakovica opština, Beograd

130.000 €

2.955 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
22
Logo agencije

Detelinara

Gradske lokacije, Novi Sad

154.500 €

2.575 €/m²

60m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Video
Ažurirano 10.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

121.700 €

2.254 €/m²

54m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.
Franca Vintera | 4zida.rs
Novogradnja
2
Logo projekta

Franca Vintera

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

67m² | 2.5 sobe | prizemlje/4 sprata
Franca Vintera | 4zida.rs
Novogradnja
2
Logo projekta

Franca Vintera

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

69m² | 2.5 sobe | prizemlje/4 sprata
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

76.000 €

2.000 €/m²

38m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

123.500 €

1.525 €/m²

81m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Marka Oreškovića 22 | 4zida.rs
Marka Oreškovića 22 | 4zida.rs
Marka Oreškovića 22 | 4zida.rs
Marka Oreškovića 22 | 4zida.rs
Marka Oreškovića 22 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
17
Logo agencije

Marka Oreškovića 22

Borča, Palilula opština, Beograd

161.000 €

1.238 €/m²

130m² | 4 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 10.05.2026.
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

97.000 €

1.644 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 7/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 10.05.2026.
Kanjiški Put | 4zida.rs
Premijum
1

Kanjiški Put

Palić, Okolne lokacije, Subotica

62.000 €

2.480 €/m²

25m² | 0.5 soba | prizemlje/2 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja • Prazno • Podrum
Ažurirano 10.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Pančevo

136.620 €

1.980 €/m²

69m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
47484950

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾