Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.547 oglasa

Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Cara Dušana

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

190.000 €

5.758 €/m²

33m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Dušanova | 4zida.rs
Dušanova | 4zida.rs
Dušanova | 4zida.rs
Dušanova | 4zida.rs
Dušanova | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Dušanova

Gradske lokacije, Kruševac

79.000 €

1.519 €/m²

52m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Kosovska

Gradske lokacije, Kruševac

110.000 €

1.507 €/m²

73m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

166.800 €

2.383 €/m²

70m² | 3 sobe
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Margita | 4zida.rs
Novogradnja
2
Logo projekta

URBAN NOVA

Gradske lokacije, Pančevo

Cena na upit

62m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Margita | 4zida.rs
Novogradnja
2
Logo projekta

URBAN NOVA

Gradske lokacije, Pančevo

Cena na upit

62m² | 3 sobe | 4/3 sprata
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Premijum
retko u ponudi
25
Logo agencije

Žitni Trg

Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

195.700 €

2.796 €/m²

70m² | 3 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

85.170 €

1.852 €/m²

46m² | 1.5 soba | 4/5 spratova
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

164.280 €

2.987 €/m²

55m² | 2.5 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
8. Marta | 4zida.rs
8. Marta | 4zida.rs
8. Marta | 4zida.rs
8. Marta | 4zida.rs
8. Marta | 4zida.rs
Premijum
novogradnja
17
Logo agencije

8. Marta

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

144.000 €

1.920 €/m²

75m² | 3 sobe | 4. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Video
Ažurirano 15.05.2026.
Marije Bursać | 4zida.rs
Marije Bursać | 4zida.rs
Marije Bursać | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
3
Logo agencije

Marije Bursać

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

82.150 €

2.220 €/m²

37m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 11.05.2026.
Janka Veselinovića 48 | 4zida.rs
Novogradnja
8
Logo projekta

Janka Veselinovića 48-50

Stari Grad, Gradske lokacije, Kragujevac

Cena na upit

72m² | 3 sobe
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Premijum
8

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

113.300 €

2.905 €/m²

39m² | 1 soba | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Premijum
novogradnja
5
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

62.700 €

1.900 €/m²

33m² | 1 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Premijum
novogradnja
6
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

87.400 €

1.900 €/m²

46m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Premijum
novogradnja
6
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

123.500 €

1.900 €/m²

65m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Premijum
dobra ponuda
13
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

180.000 €

1.856 €/m²

97m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Toše Jovanovića 60 | 4zida.rs
Novogradnja
2

Stambeno-poslovni objekat Talija

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

36m² | 1 soba
Toše Jovanovića 60 | 4zida.rs
Novogradnja
2

Stambeno-poslovni objekat Talija

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

71m² | 3 sobe
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Premijum
uredni papiri
9
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

117.000 €

2.340 €/m²

50m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Dr Svetislava Kasapinovića | 4zida.rs
Dr Svetislava Kasapinovića | 4zida.rs
Dr Svetislava Kasapinovića | 4zida.rs
Dr Svetislava Kasapinovića | 4zida.rs
Dr Svetislava Kasapinovića | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Dr Svetislava Kasapinovića

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

133.900 €

3.114 €/m²

43m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Premijum
uredni papiri
9
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

105.000 €

2.625 €/m²

40m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Stari Grad

Gradske lokacije, Novi Sad

108.500 €

3.391 €/m²

32m² | 1.5 soba | 1/1 sprat
Agencija • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
17
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

97.000 €

2.256 €/m²

43m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Stari Banovci | 4zida.rs
Premijum
3
Logo agencije

Stari Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

72.046 €

1.715 €/m²

42m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
46474849

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾