Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.547 oglasa

Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

139.050 €

3.863 €/m²

36m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Somborska | 4zida.rs
Somborska | 4zida.rs
Somborska | 4zida.rs
Somborska | 4zida.rs
Somborska | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Somborska

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar), Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

127.720 €

3.361 €/m²

38m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Avijatičarsko Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

40.170 €

2.114 €/m²

19m² | 0.5 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Stari Grad

Gradske lokacije, Novi Sad

108.000 €

2.571 €/m²

42m² | 2 sobe
Agencija • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Marka Oreškovića 8 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Marka Oreškovića

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

59m² | 2.5 sobe | prizemlje/3 sprata
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
22
Logo agencije

Bulevar Evrope

Gradske lokacije, Novi Sad

139.900 €

2.798 €/m²

50m² | 1.5 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Zrenjanin, Mala Amerika | 4zida.rs
Zrenjanin, Mala Amerika | 4zida.rs
Zrenjanin, Mala Amerika | 4zida.rs
Zrenjanin, Mala Amerika | 4zida.rs
Zrenjanin, Mala Amerika | 4zida.rs
Premijum
5
Logo agencije

Zrenjanin, Mala Amerika

Mala Amerika, Gradske lokacije, Zrenjanin

60.000 €

1.765 €/m²

34m² | 0.5 soba | nisko prizemlje
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Premijum
17

Medijana

Gradske lokacije, Niš

116.000 €

1.365 €/m²

85m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Braće Jerković

Voždovac opština, Beograd

150.000 €

2.727 €/m²

55m² | 2 sobe | 5/11 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Vojvode Stepe

Centar, Voždovac opština, Beograd

178.000 €

3.358 €/m²

53m² | 2.5 sobe | 7/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Danila Kiša bb | 4zida.rs
Novogradnja
8
Logo projekta

Horizont Lux

Đurevačko Naselje, Gradske lokacije, Prokuplje

Cena na upit

46m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Danila Kiša bb | 4zida.rs
Novogradnja
8
Logo projekta

Horizont Lux

Đurevačko Naselje, Gradske lokacije, Prokuplje

Cena na upit

42m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Bulevar kralja Aleksandra

Lion, Zvezdara opština, Beograd

181.000 €

4.209 €/m²

43m² | 1.5 soba | 1/7 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Meteorološka | 4zida.rs
Meteorološka | 4zida.rs
Meteorološka | 4zida.rs
Meteorološka | 4zida.rs
Meteorološka | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Meteorološka

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

82.000 €

2.485 €/m²

33m² | 1.5 soba | 2/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Kralja Milana

Rvati, Obrenovac opština, Beograd

180.000 €

1.208 €/m²

149m² | 5 soba | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Radmile Savićević | 4zida.rs
Radmile Savićević | 4zida.rs
Radmile Savićević | 4zida.rs
Radmile Savićević | 4zida.rs
Radmile Savićević | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Radmile Savićević

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

183.000 €

1.830 €/m²

100m² | 5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Danila Kiša | 4zida.rs
Danila Kiša | 4zida.rs
Danila Kiša | 4zida.rs
Danila Kiša | 4zida.rs
Danila Kiša | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Danila Kiša

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

65.000 €

1.711 €/m²

38m² | 2 sobe | nisko prizemlje/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Centar 1 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

ARSENIJA CARNOJEVICA 28

Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

50m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Centar 1 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

ARSENIJA CARNOJEVICA 28

Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

95m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Srđana Kneževića | 4zida.rs
Srđana Kneževića | 4zida.rs
Srđana Kneževića | 4zida.rs
Srđana Kneževića | 4zida.rs
Srđana Kneževića | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Srđana Kneževića

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština, Beograd

147.000 €

2.450 €/m²

60m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Isidore Sekulić | 4zida.rs
Isidore Sekulić | 4zida.rs
Isidore Sekulić | 4zida.rs
Isidore Sekulić | 4zida.rs
Isidore Sekulić | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Isidore Sekulić

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

158.000 €

2.821 €/m²

56m² | 2.5 sobe | 1. sprat
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Bosanske Krajine | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Bosanske Krajine

Batajnica, Zemun opština, Beograd

134.400 €

2.400 €/m²

56m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Bosanske Krajine | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Bosanske Krajine

Batajnica, Zemun opština, Beograd

151.800 €

2.410 €/m²

63m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Bosanske Krajine | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Bosanske Krajine

Batajnica, Zemun opština, Beograd

144.530 €

2.409 €/m²

60m² | 2.5 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Premijum
29
Logo agencije

Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

190.000 €

2.289 €/m²

83m² | 3 sobe | 6/13 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
45464748

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾