Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.031 oglas

Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Avijatičarsko Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

128.750 €

2.926 €/m²

44m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Nova Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

87.550 €

3.502 €/m²

25m² | 0.5 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Satelit | 4zida.rs
Satelit | 4zida.rs
Satelit | 4zida.rs
Satelit | 4zida.rs
Satelit | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Satelit

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

49.870 €

3.562 €/m²

14m² | 0.5 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

58.710 €

2.174 €/m²

27m² | 0.5 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

V Building

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

Cena na upit

68m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Centar | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

V Building

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

Cena na upit

46m² | 2 sobe | 1/6 spratova
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
15
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

169.600 €

3.029 €/m²

56m² | 2.5 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

130.810 €

2.378 €/m²

55m² | 2.5 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Železnička stanica | 4zida.rs
Železnička stanica | 4zida.rs
Železnička stanica | 4zida.rs
Železnička stanica | 4zida.rs
Železnička stanica | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Železnička stanica

Banatić, Gradske lokacije, Novi Sad

119.950 €

3.157 €/m²

38m² | 2 sobe | 5/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

108.150 €

3.181 €/m²

34m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

150.650 €

3.964 €/m²

38m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Doža Đerđa 51 | 4zida.rs
Novogradnja
11
Logo projekta

Tetris Blok

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

43m² | 2 sobe
Doža Đerđa 51 | 4zida.rs
Novogradnja
8
Logo projekta

Tetris Blok

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

39m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Zmaj Jovina

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

85.000 €

3.696 €/m²

23m² | 1 soba | 1. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

165.000 €

2.750 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

111.240 €

3.272 €/m²

34m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Nova Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

113.300 €

3.237 €/m²

35m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Bulevar Cara Lazara | 4zida.rs
Bulevar Cara Lazara | 4zida.rs
Bulevar Cara Lazara | 4zida.rs
Bulevar Cara Lazara | 4zida.rs
Bulevar Cara Lazara | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Bulevar Cara Lazara

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

144.200 €

3.135 €/m²

46m² | 2 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Kosovska 2B | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Nova Ciglana,Ciglana 2

Obrenovac opština, Beograd

70.427 €

1.375 €/m²

51m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Kosovska 2B | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Nova Ciglana,Ciglana 2

Obrenovac opština, Beograd

69.339 €

1.320 €/m²

52m² | 2 sobe | potkrovlje/3 sprata
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Vojvođanska

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

164.290 €

2.987 €/m²

55m² | 2.5 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

166.860 €

3.090 €/m²

54m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

154.500 €

2.088 €/m²

74m² | 4 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Premijum
22
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

200.000 €

3.448 €/m²

58m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 11.05.2026.
Klisa | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Klisa

Gradske lokacije, Novi Sad

129.080 €

2.049 €/m²

63m² | 3.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Ilije Birčanina | 4zida.rs
Ilije Birčanina | 4zida.rs
Ilije Birčanina | 4zida.rs
Ilije Birčanina | 4zida.rs
Ilije Birčanina | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Ilije Birčanina

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

139.050 €

3.090 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
40414243

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾