Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.350 oglasa

Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

144.200 €

3.605 €/m²

40m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Stara Detelinara | 4zida.rs
Stara Detelinara | 4zida.rs
Stara Detelinara | 4zida.rs
Stara Detelinara | 4zida.rs
Stara Detelinara | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
12
Logo agencije

Stara Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

134.950 €

3.067 €/m²

44m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Trošarina | 4zida.rs
Trošarina | 4zida.rs
Trošarina | 4zida.rs
Trošarina | 4zida.rs
Trošarina | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Trošarina

Voždovac opština, Beograd

173.448 €

3.614 €/m²

48m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Nova Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

168.000 €

3.055 €/m²

55m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Tesla Palace Vrnjačka Banja

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

85.152 €

2.309 €/m²

36m² | 1 soba | 3/3 sprata
Centar | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Tesla Palace Vrnjačka Banja

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

90.790 €

2.079 €/m²

43m² | 1 soba | suteren/3 sprata
Ivice Devčića | 4zida.rs
Ivice Devčića | 4zida.rs
Ivice Devčića | 4zida.rs
Ivice Devčića | 4zida.rs
Ivice Devčića | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Ivice Devčića

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

180.000 €

3.529 €/m²

51m² | 2.5 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Dušana Vasiljeva 20 | 4zida.rs
Dušana Vasiljeva 20 | 4zida.rs
Dušana Vasiljeva 20 | 4zida.rs
Dušana Vasiljeva 20 | 4zida.rs
Dušana Vasiljeva 20 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
11

Dušana Vasiljeva 20

Beogradski Kej, Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad

141.000 €

3.357 €/m²

42m² | 1.5 soba
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Lekino Brdo

Voždovac opština, Beograd

182.500 €

3.318 €/m²

55m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
4
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

109.008 €

2.422 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Kotež 1 | 4zida.rs
Kotež 1 | 4zida.rs
Kotež 1 | 4zida.rs
Kotež 1 | 4zida.rs
Kotež 1 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
5
Logo agencije

Kotež 1

Gradske lokacije, Pančevo

113.225 €

1.769 €/m²

64m² | 3 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Raj | 4zida.rs
Novogradnja
1

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Raj

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

53.431 €

1.700 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Raj | 4zida.rs
Novogradnja
1

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Raj

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

61.183 €

1.700 €/m²

35m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Kotež 1 | 4zida.rs
Kotež 1 | 4zida.rs
Kotež 1 | 4zida.rs
Kotež 1 | 4zida.rs
Kotež 1 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
5
Logo agencije

Kotež 1

Gradske lokacije, Pančevo

93.300 €

1.866 €/m²

50m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
5
Logo agencije

Bulevar oslobođenja

Voždovac opština, Beograd

169.000 €

2.414 €/m²

70m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Premijum
11

Adolfa Singera 18

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

54.000 €

1.385 €/m²

39m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9

Durlan

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

117.800 €

1.900 €/m²

62m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Bulevar Svetog Pantelejmona | 4zida.rs
Bulevar Svetog Pantelejmona | 4zida.rs
Bulevar Svetog Pantelejmona | 4zida.rs
Bulevar Svetog Pantelejmona | 4zida.rs
Bulevar Svetog Pantelejmona | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Bulevar Svetog Pantelejmona

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

115.000 €

2.212 €/m²

52m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Perla VB

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

89.629 €

1.870 €/m²

47m² | 1 soba | 2/4 sprata
Centar | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Perla VB

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

89.629 €

1.870 €/m²

47m² | 1 soba
Ugrinovački Put 30 Deo 44 | 4zida.rs
Ugrinovački Put 30 Deo 44 | 4zida.rs
Ugrinovački Put 30 Deo 44 | 4zida.rs
Ugrinovački Put 30 Deo 44 | 4zida.rs
Ugrinovački Put 30 Deo 44 | 4zida.rs
Premijum
24

Ugrinovački Put 30 Deo 44

Altina, Zemun opština, Beograd

107.300 €

1.951 €/m²

55m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Vlasnik • Prazno • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Tolstojeva | 4zida.rs
Tolstojeva | 4zida.rs
Tolstojeva | 4zida.rs
Tolstojeva | 4zida.rs
Tolstojeva | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Tolstojeva

Radijalac, Gradske lokacije, Subotica

53.650 €

1.850 €/m²

29m² | 1 soba | 1/5 spratova
Agencija
Ažurirano 11.05.2026.
Stanka Paunovića Veljka | 4zida.rs
Stanka Paunovića Veljka | 4zida.rs
Stanka Paunovića Veljka | 4zida.rs
Stanka Paunovića Veljka | 4zida.rs
Stanka Paunovića Veljka | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Stanka Paunovića Veljka

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

154.000 €

2.567 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Despota Đurđa | 4zida.rs
Despota Đurđa | 4zida.rs
Despota Đurđa | 4zida.rs
Despota Đurđa | 4zida.rs
Despota Đurđa | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
7

Despota Đurđa

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

107.800 €

2.200 €/m²

49m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

70.000 €

3.043 €/m²

23m² | 0.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Milenka Nikšića | 4zida.rs
Milenka Nikšića | 4zida.rs
Milenka Nikšića | 4zida.rs
Milenka Nikšića | 4zida.rs
Milenka Nikšića | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Milenka Nikšića

Gradske lokacije, Čačak

117.000 €

1.746 €/m²

67m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
39404142

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾