Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.407 oglasa

Kalvarija | 4zida.rs
Kalvarija | 4zida.rs
Kalvarija | 4zida.rs
Kalvarija | 4zida.rs
Kalvarija | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Kalvarija

Zemun opština, Beograd

155.000 €

2.541 €/m²

61m² | 2 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Dr Đorđa Joanovića | 4zida.rs
Dr Đorđa Joanovića | 4zida.rs
Dr Đorđa Joanovića | 4zida.rs
Dr Đorđa Joanovića | 4zida.rs
Dr Đorđa Joanovića | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Dr Đorđa Joanovića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

160.000 €

2.222 €/m²

72m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
12
Logo agencije

Gradske lokacije

Sokobanja

64.750 €

1.750 €/m²

37m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Vojvode Putnika

Carina, Gradske lokacije, Sokobanja

60.800 €

1.600 €/m²

38m² | 1 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Ljube Popovića bb | 4zida.rs
Novogradnja
5
Logo projekta

SkyView

Vikend naselje, Okolne lokacije, Kopaonik

Cena na upit

28m² | 0.5 soba | potkrovlje/6 spratova
Ljube Popovića bb | 4zida.rs
Novogradnja
5
Logo projekta

SkyView

Vikend naselje, Okolne lokacije, Kopaonik

Cena na upit

29m² | 0.5 soba | potkrovlje/6 spratova
Mlinska | 4zida.rs
Mlinska | 4zida.rs
Mlinska | 4zida.rs
Mlinska | 4zida.rs
Mlinska | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Mlinska

Carina, Gradske lokacije, Sokobanja

62.000 €

1.550 €/m²

40m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Rotkvarija

Gradske lokacije, Novi Sad

125.000 €

2.500 €/m²

50m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Slavujev Venac

Zvezdara opština, Beograd

119.900 €

3.997 €/m²

30m² | 1.5 soba | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan
Ažurirano 12.05.2026.
Stara Detelinara | 4zida.rs
Stara Detelinara | 4zida.rs
Stara Detelinara | 4zida.rs
Stara Detelinara | 4zida.rs
Stara Detelinara | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Stara Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

133.900 €

2.625 €/m²

51m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Prokop | 4zida.rs
Prokop | 4zida.rs
Prokop | 4zida.rs
Prokop | 4zida.rs
Prokop | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Prokop

Savski Venac, Beograd

149.000 €

3.725 €/m²

40m² | 2 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Brzeće | 4zida.rs
Novogradnja
2
Logo projekta

Objekat Jelak

Okolne lokacije, Kopaonik

72.460 €

2.000 €/m²

36m² | 1 soba | potkrovlje/3 sprata
Brzeće | 4zida.rs
Novogradnja
4
Logo projekta

Objekat Jelak

Okolne lokacije, Kopaonik

77.380 €

2.000 €/m²

38m² | 1.5 soba | potkrovlje/3 sprata
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Avijatičarsko Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

125.660 €

2.856 €/m²

44m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

171.500 €

3.811 €/m²

45m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Iva Andrića | 4zida.rs
Iva Andrića | 4zida.rs
Iva Andrića | 4zida.rs
Iva Andrića | 4zida.rs
Iva Andrića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Iva Andrića

Liman 4, Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

163.770 €

3.033 €/m²

54m² | 2 sobe | 4/7 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
12
Logo agencije

Liman 4

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

197.800 €

3.091 €/m²

64m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Petrovaradin | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

78.280 €

3.131 €/m²

25m² | 1 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Jerneja Kopitara 25 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

RIBARAC GARDEN

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

66m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Jerneja Kopitara 25 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

RIBARAC GARDEN

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

40m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

128.750 €

2.739 €/m²

47m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Filipa Višnjića | 4zida.rs
Filipa Višnjića | 4zida.rs
Filipa Višnjića | 4zida.rs
Filipa Višnjića | 4zida.rs
Filipa Višnjića | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Filipa Višnjića

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad

135.800 €

3.574 €/m²

38m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
21
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

190.000 €

2.969 €/m²

64m² | 3 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Premijum
21
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

108.560 €

3.502 €/m²

31m² | 1 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Branka Krsmanovića 5 | 4zida.rs
Branka Krsmanovića 5 | 4zida.rs
Branka Krsmanovića 5 | 4zida.rs
Branka Krsmanovića 5 | 4zida.rs
Branka Krsmanovića 5 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
21

Branka Krsmanovića 5

Delta, Bulevar Nemanjića, Medijana, Gradske lokacije, Niš

160.000 €

1.860 €/m²

86m² | 3 sobe | 1/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Centar 1

Gradske lokacije, Subotica

76.950 €

1.350 €/m²

57m² | 2 sobe
Agencija
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
37383940

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾