Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.431 oglas

Vranjevina | 4zida.rs
Vranjevina | 4zida.rs
Vranjevina | 4zida.rs
Vranjevina | 4zida.rs
Vranjevina | 4zida.rs
Premijum
6

Vranjevina

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

51.000 €

1.457 €/m²

35m² | 1 soba | 1/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Prvomajska | 4zida.rs
Prvomajska | 4zida.rs
Prvomajska | 4zida.rs
Prvomajska | 4zida.rs
Prvomajska | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Prvomajska

Zemun opština, Beograd

129.990 €

2.500 €/m²

52m² | 2.5 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Bulevar Nemanjića 75 | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića 75 | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića 75 | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića 75 | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića 75 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14

Bulevar Nemanjića 75

Medijana, Gradske lokacije, Niš

139.000 €

2.206 €/m²

63m² | 2.5 sobe | 5/10 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Vladimira T. Filipovića | 4zida.rs
Vladimira T. Filipovića | 4zida.rs
Vladimira T. Filipovića | 4zida.rs
Vladimira T. Filipovića | 4zida.rs
Vladimira T. Filipovića | 4zida.rs
Premijum
5

Vladimira T. Filipovića

Lagator, Gradske lokacije, Loznica

98.640 €

1.370 €/m²

72m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Investitor • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Kompleks zgrada sa bazenom i hotelom

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

102.286 €

1.980 €/m²

51m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Centar | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Kompleks zgrada sa bazenom i hotelom

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

102.286 €

1.980 €/m²

51m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Ćirila I Metodija 38 | 4zida.rs
Ćirila I Metodija 38 | 4zida.rs
Ćirila I Metodija 38 | 4zida.rs
Ćirila I Metodija 38 | 4zida.rs
Ćirila I Metodija 38 | 4zida.rs
Premijum
14

Ćirila I Metodija 38

Severni Telep, Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

170.400 €

2.400 €/m²

71m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Ovčanski put 3 | 4zida.rs
Premijum
21

Ovčanski put 3

Ovča, Palilula opština, Beograd

Cena na upit

33m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Investitor
Ažurirano 12.05.2026.
Miletićeva | 4zida.rs
Miletićeva | 4zida.rs
Miletićeva | 4zida.rs
Miletićeva | 4zida.rs
Miletićeva | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Miletićeva

Gradske lokacije, Inđija

72.000 €

1.108 €/m²

65m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Nova Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

150.000 €

3.409 €/m²

44m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Krste Miljkovića | 4zida.rs
Krste Miljkovića | 4zida.rs
Krste Miljkovića | 4zida.rs
Krste Miljkovića | 4zida.rs
Krste Miljkovića | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Krste Miljkovića

Barič, Obrenovac opština, Beograd

91.000 €

1.319 €/m²

69m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Vladike Nikolaja Velimirovica 2 | 4zida.rs
Novogradnja
8
Logo projekta

Greenwood

Vikend naselje, Okolne lokacije, Kopaonik

Cena na upit

42m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Vladike Nikolaja Velimirovica 2 | 4zida.rs
Novogradnja
8
Logo projekta

Greenwood

Vikend naselje, Okolne lokacije, Kopaonik

Cena na upit

42m² | 2 sobe | potkrovlje/5 spratova
Novosadski Put | 4zida.rs
Novosadski Put | 4zida.rs
Novosadski Put | 4zida.rs
Novosadski Put | 4zida.rs
Novosadski Put | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Novosadski Put

Somborska rampa, Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

109.144 €

2.140 €/m²

51m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Donja Vrežina | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Donja Vrežina

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

63.500 €

1.716 €/m²

37m² | 1 soba | 3/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

94.000 €

1.709 €/m²

55m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Valjevska 103E | 4zida.rs
Valjevska 103E | 4zida.rs
Valjevska 103E | 4zida.rs
Valjevska 103E | 4zida.rs
Valjevska 103E | 4zida.rs
Premijum
opremljen
27
Logo agencije

Valjevska 103E

Divčibare, Okolne lokacije, Valjevo

82.000 €

2.563 €/m²

32m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

89.750 €

2.189 €/m²

41m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Branka Miljkovića bb | 4zida.rs
Novogradnja
3
Logo projekta

Lucca's residence

Treska, Okolne lokacije, Kopaonik

Cena na upit

29m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Branka Miljkovića bb | 4zida.rs
Novogradnja
3
Logo projekta

Lucca's residence

Treska, Okolne lokacije, Kopaonik

Cena na upit

25m² | 1.5 soba | prizemlje/5 spratova
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Bulevar Oslobođenja

Gradske lokacije, Novi Sad

195.200 €

4.243 €/m²

46m² | 2 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Radovana Simića Cige | 4zida.rs
Radovana Simića Cige | 4zida.rs
Radovana Simića Cige | 4zida.rs
Radovana Simića Cige | 4zida.rs
Radovana Simića Cige | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Radovana Simića Cige

Medaković 2, Voždovac opština, Beograd

119.000 €

3.051 €/m²

39m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
25
Logo agencije

Glasinačka

Konjarnik (Voždovački deo), Voždovac opština, Beograd

159.000 €

3.533 €/m²

45m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Sonje Marinković 49 | 4zida.rs
Sonje Marinković 49 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
2
Logo agencije

Sonje Marinković 49

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

69.190 €

1.870 €/m²

37m² | 1.5 soba | 1/6 spratova
Agencija
Ažurirano 12.05.2026.
Evgenija Kumičića | 4zida.rs
Evgenija Kumičića | 4zida.rs
Evgenija Kumičića | 4zida.rs
Premijum
3
Logo agencije

Evgenija Kumičića

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

92.800 €

1.600 €/m²

58m² | 3 sobe | 3/6 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 12.05.2026.
Neimar | 4zida.rs
Neimar | 4zida.rs
Neimar | 4zida.rs
Neimar | 4zida.rs
Neimar | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Neimar

Vračar, Beograd

121.500 €

4.500 €/m²

27m² | 0.5 soba | suteren/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
36373839

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾