Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.286 oglasa

Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Mladenovac (mesto)

Mladenovac opština, Beograd

90.180 €

1.455 €/m²

62m² | 2.5 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Premijum
3
Logo agencije

Mladenovac (mesto)

Mladenovac opština, Beograd

53.550 €

1.530 €/m²

35m² | 1.5 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Mladenovac (mesto)

Mladenovac opština, Beograd

82.000 €

1.864 €/m²

44m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Kaluđerica

Grocka opština, Beograd

94.570 €

1.930 €/m²

49m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

154.350 €

3.150 €/m²

49m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Boleč

Grocka opština, Beograd

55.080 €

1.530 €/m²

36m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Boleč

Grocka opština, Beograd

80.861 €

1.555 €/m²

52m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Leštane | 4zida.rs
Leštane | 4zida.rs
Leštane | 4zida.rs
Leštane | 4zida.rs
Leštane | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Leštane

Grocka opština, Beograd

84.070 €

1.789 €/m²

47m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Leštane | 4zida.rs
Leštane | 4zida.rs
Leštane | 4zida.rs
Leštane | 4zida.rs
Leštane | 4zida.rs
Premijum
5
Logo agencije

Leštane

Grocka opština, Beograd

67.106 €

1.814 €/m²

37m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Teodora Mirijevskog

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

148.035 €

2.467 €/m²

60m² | 2.5 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Aura 10

Gradske lokacije, Jagodina

84.240 €

1.350 €/m²

62m² | 3 sobe | prizemlje/5 spratova
Centar | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Aura 10

Gradske lokacije, Jagodina

84.240 €

1.350 €/m²

62m² | 3 sobe | prizemlje/5 spratova
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Teodora Mirijevskog

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

89.910 €

2.430 €/m²

37m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Dunavske divizije | 4zida.rs
Dunavske divizije | 4zida.rs
Dunavske divizije | 4zida.rs
Dunavske divizije | 4zida.rs
Dunavske divizije | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Dunavske divizije

Borča, Palilula opština, Beograd

120.000 €

2.105 €/m²

57m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Slobodana Jovanovića | 4zida.rs
Slobodana Jovanovića | 4zida.rs
Slobodana Jovanovića | 4zida.rs
Slobodana Jovanovića | 4zida.rs
Slobodana Jovanovića | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Slobodana Jovanovića

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

175.000 €

2.574 €/m²

68m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Stara Pazova

Okolne lokacije

170.000 €

1.441 €/m²

118m² | 3 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Stara Pazova

Okolne lokacije

171.000 €

1.413 €/m²

121m² | 3 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Mirijevo, Podmorničara Đorđa Mitrovića, novogradnja

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

106.641 €

2.091 €/m²

51m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Novogradnja
3
Logo projekta

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

140.434 €

2.194 €/m²

64m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Stara Pazova

Okolne lokacije

187.000 €

1.427 €/m²

131m² | 3.5 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Stara Pazova | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Stara Pazova

Okolne lokacije

193.000 €

1.419 €/m²

136m² | 4 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Gradske lokacije

Loznica

105.300 €

1.350 €/m²

78m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Živinarnik | 4zida.rs
Živinarnik | 4zida.rs
Živinarnik | 4zida.rs
Živinarnik | 4zida.rs
Živinarnik | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
12
Logo agencije

Živinarnik

Gradske lokacije, Šabac

75.000 €

1.630 €/m²

46m² | 1 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Jirečekova | 4zida.rs
Jirečekova | 4zida.rs
Jirečekova | 4zida.rs
Jirečekova | 4zida.rs
Jirečekova | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
16

Jirečekova

Liman 1, Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

159.000 €

2.565 €/m²

62m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Čair | 4zida.rs
Čair | 4zida.rs
Čair | 4zida.rs
Čair | 4zida.rs
Čair | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Čair

Medijana, Gradske lokacije, Niš

134.000 €

2.792 €/m²

48m² | 1 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
30313233

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾