Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.204 oglasa

Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Liman 4

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

180.000 €

3.462 €/m²

52m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Koste Trifkovića | 4zida.rs
Koste Trifkovića | 4zida.rs
Koste Trifkovića | 4zida.rs
Koste Trifkovića | 4zida.rs
Koste Trifkovića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
21
Logo agencije

Koste Trifkovića

Kluz, Zvezdara opština, Beograd

169.683 €

2.828 €/m²

60m² | 2.5 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Visokog Stevana | 4zida.rs
Visokog Stevana | 4zida.rs
Visokog Stevana | 4zida.rs
Visokog Stevana | 4zida.rs
Visokog Stevana | 4zida.rs
Premijum
5
Logo agencije

Visokog Stevana

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

90.000 €

5.625 €/m²

16m² | 0.5 soba | 3/12 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Karađorđeva

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

80.000 €

1.455 €/m²

55m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 15.05.2026.
Gornjomatejevačka 128 | 4zida.rs
Premijum
1

Atrium Park

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

65m² | 3 sobe | 6/6 spratova
Gornjomatejevačka 128 | 4zida.rs
Novogradnja
1

Atrium Park

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

48m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Petrarkina | 4zida.rs
Petrarkina | 4zida.rs
Petrarkina | 4zida.rs
Petrarkina | 4zida.rs
Petrarkina | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
15
Logo agencije

Petrarkina

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

197.000 €

2.662 €/m²

74m² | 3 sobe | 5/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
5
Logo agencije

Kosovska

Skupština, Stari Grad opština, Beograd

140.000 €

4.667 €/m²

30m² | 1 soba | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Vukasovićeva | 4zida.rs
Vukasovićeva | 4zida.rs
Vukasovićeva | 4zida.rs
Vukasovićeva | 4zida.rs
Vukasovićeva | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Vukasovićeva

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

140.000 €

2.800 €/m²

50m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Dragoslava Srejovića

Bogoslovija, Palilula opština, Beograd

175.000 €

1.882 €/m²

93m² | 4 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

144.200 €

2.884 €/m²

50m² | 2 sobe | 4/10 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Pantelej | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Queen

Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

40m² | 1 soba | 3/6 spratova
Pantelej | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Queen

Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

72m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
19
Logo agencije

Liman 1

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

170.000 €

2.742 €/m²

62m² | 2.5 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Slana Bara | 4zida.rs
Slana Bara | 4zida.rs
Slana Bara | 4zida.rs
Slana Bara | 4zida.rs
Slana Bara | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
23
Logo agencije

Slana Bara

Gradske lokacije, Novi Sad

97.000 €

1.169 €/m²

83m² | 3.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

83.000 €

2.862 €/m²

29m² | 0.5 soba | 3. sprat
Agencija • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

149.350 €

2.018 €/m²

74m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Marijane Gregoran 1. prolaz | 4zida.rs
Marijane Gregoran 1. prolaz | 4zida.rs
Marijane Gregoran 1. prolaz | 4zida.rs
Marijane Gregoran 1. prolaz | 4zida.rs
Marijane Gregoran 1. prolaz | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Marijane Gregoran 1. prolaz

Karaburma, Palilula opština, Beograd

159.000 €

2.239 €/m²

71m² | 3 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Premijum
18
Logo projekta

Mokranjčeva

Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

47m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Palilula | 4zida.rs
Novogradnja
18
Logo projekta

Mokranjčeva

Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

49m² | 2 sobe | 3/6 spratova
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
16

Salajka

Gradske lokacije, Novi Sad

165.000 €

2.705 €/m²

61m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
dobra lokacija
4

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

81.000 €

2.793 €/m²

29m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Ivice Devcica | 4zida.rs
Ivice Devcica | 4zida.rs
Ivice Devcica | 4zida.rs
Ivice Devcica | 4zida.rs
Ivice Devcica | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Ivice Devcica

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

173.420 €

2.990 €/m²

58m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Agencija
Ažurirano 15.05.2026.
Dobrivoja Petkovića | 4zida.rs
Dobrivoja Petkovića | 4zida.rs
Dobrivoja Petkovića | 4zida.rs
Dobrivoja Petkovića | 4zida.rs
Dobrivoja Petkovića | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Dobrivoja Petkovića

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

165.000 €

2.391 €/m²

69m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
13

Jovana Brankovića

Batajnica, Zemun opština, Beograd

161.000 €

2.147 €/m²

75m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Vlasnik • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Augusta Cesarca 2 | 4zida.rs
Augusta Cesarca 2 | 4zida.rs
Augusta Cesarca 2 | 4zida.rs
Augusta Cesarca 2 | 4zida.rs
Augusta Cesarca 2 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14

Augusta Cesarca 2

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

195.000 €

3.362 €/m²

58m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾