Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.539 oglasa

Mirijevski Bulevar | 4zida.rs
Mirijevski Bulevar | 4zida.rs
Mirijevski Bulevar | 4zida.rs
Mirijevski Bulevar | 4zida.rs
Mirijevski Bulevar | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Mirijevski Bulevar

Karaburma, Palilula opština, Beograd

118.000 €

2.034 €/m²

58m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
hitno
11
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

70.000 €

3.043 €/m²

23m² | 0.5 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Stari Grad

Gradske lokacije, Novi Sad

82.400 €

2.841 €/m²

29m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Radnička | 4zida.rs
Radnička | 4zida.rs
Radnička | 4zida.rs
Radnička | 4zida.rs
Radnička | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Radnička

Čukarička Padina, Čukarica opština, Beograd

195.000 €

3.047 €/m²

64m² | 3 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Svetosavska 150 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

River Park

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

83.437 €

1.540 €/m²

54m² | 2.5 sobe | potkrovlje/4 sprata
Svetosavska 150 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

River Park

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

86.147 €

1.540 €/m²

55m² | 2.5 sobe | prizemlje/4 sprata
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

108.500 €

2.359 €/m²

46m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
odmah useljiv
6
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

84.000 €

3.500 €/m²

24m² | 0.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
15
Logo agencije

Adamovićevo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

162.700 €

2.854 €/m²

57m² | 3 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Radovana Simića Cige | 4zida.rs
Radovana Simića Cige | 4zida.rs
Radovana Simića Cige | 4zida.rs
Radovana Simića Cige | 4zida.rs
Radovana Simića Cige | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Radovana Simića Cige

Medaković 2, Voždovac opština, Beograd

144.550 €

2.727 €/m²

53m² | 1.5 soba | 1/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Žike Pavlovića | 4zida.rs
Žike Pavlovića | 4zida.rs
Žike Pavlovića | 4zida.rs
Žike Pavlovića | 4zida.rs
Žike Pavlovića | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Žike Pavlovića

Divčibare, Okolne lokacije, Valjevo

85.000 €

2.297 €/m²

37m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Olimpijska 62 | 4zida.rs
Novogradnja
4
Logo projekta

Apartmani Miloradović

Centar, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

Cena na upit

39m² | 1 soba
Olimpijska 62 | 4zida.rs
Novogradnja
4
Logo projekta

Apartmani Miloradović

Centar, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

Cena na upit

40m² | 1 soba
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
18
Logo agencije

Detelinara

Gradske lokacije, Novi Sad

159.650 €

3.193 €/m²

50m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Bulevar JNA | 4zida.rs
Bulevar JNA | 4zida.rs
Bulevar JNA | 4zida.rs
Bulevar JNA | 4zida.rs
Bulevar JNA | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Bulevar JNA

Banjica, Voždovac opština, Beograd

140.000 €

4.516 €/m²

31m² | 1.5 soba | 4/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Premijum
5
Logo agencije

Dr Ivana Ribara

Dr Ivan Ribar, Novi Beograd, Beograd

190.000 €

3.276 €/m²

58m² | 2 sobe | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Trg Lazara Nešića | 4zida.rs
Trg Lazara Nešića | 4zida.rs
Trg Lazara Nešića | 4zida.rs
Trg Lazara Nešića | 4zida.rs
Trg Lazara Nešića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
dobra lokacija
20

Trg Lazara Nešića

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

145.000 €

1.051 €/m²

138m² | 4 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Doža Đerđa | 4zida.rs
Doža Đerđa | 4zida.rs
Doža Đerđa | 4zida.rs
Doža Đerđa | 4zida.rs
Doža Đerđa | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9

Doža Đerđa

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

135.000 €

2.647 €/m²

51m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Kanjiški put 17 b | 4zida.rs
Novogradnja
19
Logo projekta

Palić

Palić, Okolne lokacije, Subotica

91.224 €

2.100 €/m²

43m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Rumenačka | 4zida.rs
Rumenačka | 4zida.rs
Rumenačka | 4zida.rs
Rumenačka | 4zida.rs
Rumenačka | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Rumenačka

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

162.000 €

2.793 €/m²

58m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Kosančić Ivana | 4zida.rs
Kosančić Ivana | 4zida.rs
Kosančić Ivana | 4zida.rs
Kosančić Ivana | 4zida.rs
Kosančić Ivana | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Kosančić Ivana

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad

165.000 €

2.324 €/m²

71m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Višnjički Venac | 4zida.rs
Višnjički Venac | 4zida.rs
Višnjički Venac | 4zida.rs
Višnjički Venac | 4zida.rs
Višnjički Venac | 4zida.rs
Premijum
20

Višnjički Venac

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

130.000 €

2.708 €/m²

48m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Jurija Gagarina

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

168.000 €

3.360 €/m²

50m² | 1.5 soba | 10/15 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Torlačka | 4zida.rs
Torlačka | 4zida.rs
Torlačka | 4zida.rs
Torlačka | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Torlačka

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd

187.079 €

3.118 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Marijane Gregoran

Karaburma, Palilula opština, Beograd

135.000 €

2.647 €/m²

51m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
26272829

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾