Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.473 oglasa

Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Svetosavska

Gradske lokacije, Stara Pazova

90.816 €

1.593 €/m²

57m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Surčinska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

125.944 €

2.624 €/m²

48m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Surčinska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

164.606 €

2.613 €/m²

63m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Petra Kočića | 4zida.rs
Petra Kočića | 4zida.rs
Petra Kočića | 4zida.rs
Petra Kočića | 4zida.rs
Petra Kočića | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Petra Kočića

Leštane, Grocka opština, Beograd

104.500 €

2.322 €/m²

45m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Moravska | 4zida.rs
Novogradnja
3

Raj Residence Vrnjačka Banja

Raj, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

78.455 €

1.700 €/m²

46m² | 2 sobe
Moravska | 4zida.rs
Novogradnja
3

Raj Residence Vrnjačka Banja

Raj, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

66.062 €

1.700 €/m²

38m² | 2 sobe | suteren/5 spratova
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Darinke Radović

Novi Železnik, Čukarica opština, Beograd

137.000 €

2.322 €/m²

59m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
4
Logo agencije

Cara Dušana

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

175.080 €

3.019 €/m²

58m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Agencija
Ažurirano 14.05.2026.
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Bačka

Meandri, Zemun opština, Beograd

195.000 €

2.868 €/m²

68m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Velje Miljkovića | 4zida.rs
Velje Miljkovića | 4zida.rs
Velje Miljkovića | 4zida.rs
Velje Miljkovića | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Velje Miljkovića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

137.870 €

3.447 €/m²

40m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Beogradska

Centar, Zemun opština, Beograd

124.000 €

4.769 €/m²

26m² | 0.5 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Vuka Bojovića bb | 4zida.rs
Novogradnja
4
Logo projekta

Premium

Aqua Park, Gradske lokacije, Jagodina

51.336 €

1.800 €/m²

28m² | 0.5 soba | 3/4 sprata
Vuka Bojovića bb | 4zida.rs
Novogradnja
4
Logo projekta

Premium

Aqua Park, Gradske lokacije, Jagodina

97.251 €

1.650 €/m²

58m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Bulevar Kralja Aleksandra

Lion, Zvezdara opština, Beograd

181.000 €

4.209 €/m²

43m² | 2 sobe | 1/7 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Banatska | 4zida.rs
Banatska | 4zida.rs
Banatska | 4zida.rs
Banatska | 4zida.rs
Banatska | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Banatska

Cara Dušana, Zemun opština, Beograd

175.000 €

3.804 €/m²

46m² | 1.5 soba | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Lekino Brdo

Voždovac opština, Beograd

187.110 €

4.253 €/m²

44m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Oplenačka | 4zida.rs
Oplenačka | 4zida.rs
Oplenačka | 4zida.rs
Oplenačka | 4zida.rs
Oplenačka | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Oplenačka

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

117.600 €

2.800 €/m²

42m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Centar 3

Gradske lokacije, Subotica

169.000 €

1.610 €/m²

105m² | 4 sobe
Agencija
Ažurirano 14.05.2026.
Ugao Jožef Atile i Dalmatinske ulice | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Ugao Jožef Atile i Dalmatinske ulice Novi Sad

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

42m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Ugao Jožef Atile i Dalmatinske ulice | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Ugao Jožef Atile i Dalmatinske ulice Novi Sad

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

37m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Episkopa Nikolaja | 4zida.rs
Episkopa Nikolaja | 4zida.rs
Episkopa Nikolaja | 4zida.rs
Episkopa Nikolaja | 4zida.rs
Episkopa Nikolaja | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Episkopa Nikolaja

Altina, Zemun opština, Beograd

60.000 €

2.308 €/m²

26m² | 0.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Srpskih Vladara | 4zida.rs
Srpskih Vladara | 4zida.rs
Srpskih Vladara | 4zida.rs
Srpskih Vladara | 4zida.rs
Srpskih Vladara | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Srpskih Vladara

Ledine, Surčin opština, Beograd

150.500 €

2.150 €/m²

70m² | 3 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Braće Jerković

Voždovac opština, Beograd

119.900 €

2.924 €/m²

41m² | 1 soba
Agencija • Prazno • Podrum • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Marijane Gregoran

Karaburma, Palilula opština, Beograd

165.000 €

3.367 €/m²

49m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
18
Logo agencije

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

141.900 €

2.677 €/m²

53m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Bulevar Evrope

Gradske lokacije, Novi Sad

112.000 €

2.545 €/m²

44m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
23242526

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾