Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.552 oglasa

Stara Detelinara | 4zida.rs
Stara Detelinara | 4zida.rs
Stara Detelinara | 4zida.rs
Stara Detelinara | 4zida.rs
Stara Detelinara | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Stara Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

118.450 €

2.278 €/m²

52m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

147.000 €

2.534 €/m²

58m² | 2.5 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Oficirska Kolonija 6 Deo | 4zida.rs
Oficirska Kolonija 6 Deo | 4zida.rs
Oficirska Kolonija 6 Deo | 4zida.rs
Oficirska Kolonija 6 Deo | 4zida.rs
Oficirska Kolonija 6 Deo | 4zida.rs
Premijum
18

Oficirska Kolonija 6 Deo

Batajnica, Zemun opština, Beograd

69.000 €

1.468 €/m²

47m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 14.05.2026.
Petefi Šandora | 4zida.rs
Petefi Šandora | 4zida.rs
Petefi Šandora | 4zida.rs
Petefi Šandora | 4zida.rs
Petefi Šandora | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Petefi Šandora

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

170.000 €

2.742 €/m²

62m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Svetozara Miletića 68-68a | 4zida.rs
Novogradnja

Comix Atrium

Centar, Gradske lokacije, Pančevo

117.117 €

2.310 €/m²

50m² | 1 soba | 1/4 sprata
Svetozara Miletića 68-68a | 4zida.rs
Novogradnja

Comix Atrium

Centar, Gradske lokacije, Pančevo

117.163 €

2.310 €/m²

50m² | 1 soba | 2/4 sprata
Anđe Ranković | 4zida.rs
Anđe Ranković | 4zida.rs
Anđe Ranković | 4zida.rs
Anđe Ranković | 4zida.rs
Anđe Ranković | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Anđe Ranković

Satelitska Pijaca, Satelit, Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

155.500 €

2.777 €/m²

56m² | 3 sobe | 2/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Rumenačka | 4zida.rs
Rumenačka | 4zida.rs
Rumenačka | 4zida.rs
Rumenačka | 4zida.rs
Rumenačka | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Rumenačka

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

195.500 €

1.955 €/m²

100m² | 3.5 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Bate Brkića | 4zida.rs
Bate Brkića | 4zida.rs
Bate Brkića | 4zida.rs
Bate Brkića | 4zida.rs
Bate Brkića | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Bate Brkića

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

92.500 €

3.558 €/m²

26m² | 0.5 soba | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

128.500 €

2.920 €/m²

44m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Milenka Grčića | 4zida.rs
Milenka Grčića | 4zida.rs
Milenka Grčića | 4zida.rs
Milenka Grčića | 4zida.rs
Milenka Grčića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Milenka Grčića

Stara Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

61.800 €

3.090 €/m²

20m² | 0.5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Petrovaradin | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Novogradnja u Vladislava Petkovića Disa 4

Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

58m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Petrovaradin | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Novogradnja u Vladislava Petkovića Disa 4

Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

76m² | 3.5 sobe | 1/2 sprata
Jerneja Kopitara | 4zida.rs
Jerneja Kopitara | 4zida.rs
Jerneja Kopitara | 4zida.rs
Jerneja Kopitara | 4zida.rs
Jerneja Kopitara | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Jerneja Kopitara

Južni Telep, Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

135.000 €

2.872 €/m²

47m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Premijum
23
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Jagodina

79.000 €

952 €/m²

83m² | 2.5 sobe | 8/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Jagodina

95.000 €

1.696 €/m²

56m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Stevana Todorovića | 4zida.rs
Stevana Todorovića | 4zida.rs
Stevana Todorovića | 4zida.rs
Stevana Todorovića | 4zida.rs
Stevana Todorovića | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Stevana Todorovića

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad

149.000 €

2.041 €/m²

73m² | 3.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Miodraga Vlajića Šuke | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Miodraga Vlajića Šuke

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

84.000 €

2.400 €/m²

35m² | 1 soba | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Ćirila i Metodija 60

Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

56m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Telep | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Ćirila i Metodija 60

Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

51m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Atinska

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

84.999 €

1.667 €/m²

51m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Durlan

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

88.150 €

2.050 €/m²

43m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Premijum
novo u ponudi
11
Logo agencije

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

155.000 €

2.541 €/m²

61m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

143.000 €

2.979 €/m²

48m² | 1.5 soba | 2/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Premijum
hitno
11
Logo agencije

Bulevar Evrope

Gradske lokacije, Novi Sad

135.000 €

2.596 €/m²

52m² | 2 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Futoška | 4zida.rs
Futoška | 4zida.rs
Futoška | 4zida.rs
Futoška | 4zida.rs
Futoška | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Futoška

Gradske lokacije, Novi Sad

195.000 €

3.362 €/m²

58m² | 2.5 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
21222324

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾