Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.552 oglasa

Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

149.350 €

2.018 €/m²

74m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Sajlovo | 4zida.rs
Sajlovo | 4zida.rs
Sajlovo | 4zida.rs
Sajlovo | 4zida.rs
Sajlovo | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
27
Logo agencije

Sajlovo

Gradske lokacije, Novi Sad

122.570 €

2.229 €/m²

55m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

133.900 €

2.911 €/m²

46m² | 2 sobe | 5/13 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

185.400 €

2.575 €/m²

72m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Novogradnja
5

Arija Family Home

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

94m² | 4 sobe | potkrovlje/2 sprata
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Novogradnja
1

Arija Family Home

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

41m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Stari Grad

Gradske lokacije, Novi Sad

84.000 €

3.500 €/m²

24m² | 0.5 soba | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
12
Logo agencije

Vidovdansko Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

120.820 €

2.369 €/m²

51m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Savamala | 4zida.rs
Savamala | 4zida.rs
Savamala | 4zida.rs
Savamala | 4zida.rs
Savamala | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Savamala

Stari Grad opština, Beograd

170.000 €

4.722 €/m²

36m² | 1 soba | prizemlje/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
23
Logo agencije

Bulevar Oslobođenja

Gradske lokacije, Novi Sad

187.460 €

2.568 €/m²

73m² | 3 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Alibegovac | 4zida.rs
Alibegovac | 4zida.rs
Alibegovac | 4zida.rs
Alibegovac | 4zida.rs
Alibegovac | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
dobra ponuda
18
Logo agencije

Alibegovac

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

155.740 €

2.163 €/m²

72m² | 3.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Gaje Jovanovića 26/28 | 4zida.rs
Novogradnja
44

Porodična oaza Bečmen

Bečmen, Surčin opština, Beograd

119.006 €

1.870 €/m²

63m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Gaje Jovanovića 26/28 | 4zida.rs
Novogradnja
44

Porodična oaza Bečmen

Bečmen, Surčin opština, Beograd

119.006 €

1.870 €/m²

63m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Premijum
21
Logo agencije

Liman 4

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

174.800 €

3.362 €/m²

52m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

126.000 €

3.000 €/m²

42m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija
Ažurirano 14.05.2026.
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

50.000 €

2.273 €/m²

22m² | 0.5 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Nova Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

175.000 €

2.188 €/m²

80m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Bulevar Oslobođenja

Gradske lokacije, Novi Sad

180.000 €

3.462 €/m²

52m² | 2 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
ANDRIJE MEDULICA 11 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Andrije Medulić

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

60m² | 3 sobe | 3/4 sprata
ANDRIJE MEDULICA 11 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Andrije Medulić

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

60m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Danila Kiša | 4zida.rs
Danila Kiša | 4zida.rs
Danila Kiša | 4zida.rs
Danila Kiša | 4zida.rs
Danila Kiša | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
6

Danila Kiša

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

125.000 €

3.378 €/m²

37m² | 1 soba | 5/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
23
Logo agencije

Gornji Grad

Gradske lokacije, Pančevo

99.000 €

1.800 €/m²

55m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Kaće Dejanović 6 | 4zida.rs
Kaće Dejanović 6 | 4zida.rs
Kaće Dejanović 6 | 4zida.rs
Kaće Dejanović 6 | 4zida.rs
Kaće Dejanović 6 | 4zida.rs
Premijum
23

Kaće Dejanović 6

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

135.000 €

2.700 €/m²

50m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan
Ažurirano 14.05.2026.
Pazinska | 4zida.rs
Pazinska | 4zida.rs
Pazinska | 4zida.rs
Pazinska | 4zida.rs
Pazinska | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Pazinska

Trošarina, Voždovac opština, Beograd

183.000 €

3.588 €/m²

51m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Delimično uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Prote Milorada Pavlovića | 4zida.rs
Prote Milorada Pavlovića | 4zida.rs
Prote Milorada Pavlovića | 4zida.rs
Prote Milorada Pavlovića | 4zida.rs
Prote Milorada Pavlovića | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Prote Milorada Pavlovića

Bele Vode, Čukarica opština, Beograd

82.000 €

2.485 €/m²

33m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Delimično uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
uredni papiri
18
Logo agencije

Bulevar Oslobođenja

Gradske lokacije, Novi Sad

187.400 €

2.677 €/m²

70m² | 3 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 14.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
20212223

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾