Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.536 oglasa

Vojvode Micka Krstića | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Vojvode Micka Krstića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

195.000 €

3.362 €/m²

58m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Džordža Vašingtona

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

130.000 €

3.333 €/m²

39m² | 1.5 soba | suteren/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Bulevar kralja Aleksandra

Lion, Zvezdara opština, Beograd

181.000 €

4.209 €/m²

43m² | 1.5 soba | 1/7 spratova
Agencija • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Ledine

Novi Beograd, Beograd

100.904 €

2.587 €/m²

39m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Novosadska 6 | 4zida.rs
Novogradnja
1

Minjon Residence

Gradske lokacije, Inđija

Cena na upit

64m² | 2.5 sobe | 6/7 spratova
Novosadska 6 | 4zida.rs
Novogradnja
1

Minjon Residence

Gradske lokacije, Inđija

Cena na upit

78m² | 3 sobe | 5/7 spratova
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Luke Vojvodića

Skojevsko Naselje, Rakovica opština, Beograd

138.000 €

2.604 €/m²

53m² | 2.5 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Banjica | 4zida.rs
Banjica | 4zida.rs
Banjica | 4zida.rs
Banjica | 4zida.rs
Banjica | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Banjica

Voždovac opština, Beograd

107.622 €

2.760 €/m²

39m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Adamovićevo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

156.750 €

2.850 €/m²

55m² | 2 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

59.000 €

2.360 €/m²

25m² | 0.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
dobra ponuda
18
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

190.000 €

2.603 €/m²

73m² | 3.5 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Kragujevačka 40 | 4zida.rs
Novogradnja
1

Stambena zgrada

Medijana, Gradske lokacije, Niš

126.600 €

2.000 €/m²

63m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Kragujevačka 40 | 4zida.rs
Novogradnja
1

Stambena zgrada

Medijana, Gradske lokacije, Niš

83.540 €

2.000 €/m²

41m² | 1.5 soba | 4/5 spratova
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Premijum
novo u ponudi
10
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

185.000 €

3.083 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

147.000 €

2.492 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 7/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Cara Dušana

Adamovićevo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

133.950 €

2.850 €/m²

47m² | 2 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

132.800 €

3.320 €/m²

40m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Bulevar Evrope

Gradske lokacije, Novi Sad

140.000 €

2.593 €/m²

54m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Bulevar Residence

Zvezdara opština, Beograd

100.914 €

3.300 €/m²

30m² | 1 soba | 5/6 spratova
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Bulevar Residence

Zvezdara opština, Beograd

100.914 €

3.300 €/m²

30m² | 1 soba | 4/6 spratova
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
5
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

116.500 €

2.709 €/m²

43m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Rotkvarija

Gradske lokacije, Novi Sad

144.200 €

3.897 €/m²

37m² | 1.5 soba | 3/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Banjica | 4zida.rs
Banjica | 4zida.rs
Banjica | 4zida.rs
Banjica | 4zida.rs
Banjica | 4zida.rs
Premijum
18

Banjica

Voždovac opština, Beograd

183.000 €

1.710 €/m²

107m² | 4 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Dušana Maksina | 4zida.rs
Dušana Maksina | 4zida.rs
Dušana Maksina | 4zida.rs
Dušana Maksina | 4zida.rs
Dušana Maksina | 4zida.rs
Premijum
18

Dušana Maksina

Borča, Palilula opština, Beograd

130.000 €

1.444 €/m²

90m² | 3 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Železnička | 4zida.rs
Železnička | 4zida.rs
Železnička | 4zida.rs
Železnička | 4zida.rs
Železnička | 4zida.rs
Premijum
9

Železnička

Novi Grad, Zemun opština, Beograd

125.000 €

3.289 €/m²

38m² | 2.5 sobe | prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Milorada Šapčanina

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

186.500 €

4.908 €/m²

38m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking • 3D tura • Video
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
18192021

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾