Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.553 oglasa

Zdravke Vučković | 4zida.rs
Zdravke Vučković | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Zdravke Vučković

Rasadnik, Palilula, Gradske lokacije, Niš

100.940 €

2.060 €/m²

49m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Zdravke Vučković | 4zida.rs
Zdravke Vučković | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Zdravke Vučković

Rasadnik, Palilula, Gradske lokacije, Niš

94.348 €

2.097 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Zdravke Vučković | 4zida.rs
Zdravke Vučković | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Zdravke Vučković

Rasadnik, Palilula, Gradske lokacije, Niš

74.572 €

2.071 €/m²

36m² | 1 soba | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Zdravke Vučković | 4zida.rs
Zdravke Vučković | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Zdravke Vučković

Rasadnik, Palilula, Gradske lokacije, Niš

101.146 €

2.064 €/m²

49m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Marije Bursać | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Centar Adica

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

70m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Marije Bursać | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Centar Adica

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

69m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Zdravke Vučković | 4zida.rs
Zdravke Vučković | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Zdravke Vučković

Rasadnik, Palilula, Gradske lokacije, Niš

72.306 €

2.066 €/m²

35m² | 1 soba | 2/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Zdravke Vučković | 4zida.rs
Zdravke Vučković | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Zdravke Vučković

Rasadnik, Palilula, Gradske lokacije, Niš

116.390 €

2.078 €/m²

56m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Matije Bana | 4zida.rs
Matije Bana | 4zida.rs
Matije Bana | 4zida.rs
Matije Bana | 4zida.rs
Matije Bana | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Matije Bana

Branko Bjegović, Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš

172.648 €

1.709 €/m²

101m² | 4 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Kisačka | 4zida.rs
Kisačka | 4zida.rs
Kisačka | 4zida.rs
Kisačka | 4zida.rs
Kisačka | 4zida.rs
Premijum
6

Kisačka

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

90.000 €

3.000 €/m²

30m² | 0.5 soba | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
5
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

106.011 €

2.718 €/m²

39m² | 1.5 soba
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Donja Vrežina | 4zida.rs
Novogradnja
2
Logo projekta

Novogradnja u Donjoj Vrežini

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

64.540 €

1.700 €/m²

37m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Donja Vrežina | 4zida.rs
Novogradnja
2
Logo projekta

Novogradnja u Donjoj Vrežini

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

92.520 €

1.700 €/m²

54m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
5
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

194.947 €

2.499 €/m²

78m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

96.668 €

3.580 €/m²

27m² | 0.5 soba | 2/8 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

154.029 €

3.423 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/7 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
13
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

148.203 €

2.600 €/m²

57m² | 3 sobe
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
12
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

157.417 €

2.624 €/m²

60m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Voždovac opština | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Vojvode Vlahovića

Beograd

Cena na upit

67m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Voždovac opština | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Vojvode Vlahovića

Beograd

Cena na upit

44m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
29
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

148.791 €

2.188 €/m²

68m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
26
Logo agencije

Nova Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

160.800 €

2.400 €/m²

67m² | 3 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
5
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

96.800 €

2.200 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

118.132 €

2.813 €/m²

42m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

181.132 €

2.787 €/m²

65m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

196.352 €

2.584 €/m²

76m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
10111213

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾