Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednosoban stan

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija, Jednosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.156 oglasa

Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14

Mikice Lesjaka 50

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

63.900 €

1.826 €/m²

35m² | 1 soba | 1/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Pabla Nerude | 4zida.rs
Pabla Nerude | 4zida.rs
Pabla Nerude | 4zida.rs
Pabla Nerude | 4zida.rs
Pabla Nerude | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Pabla Nerude

Karaburma, Palilula opština, Beograd

114.500 €

2.544 €/m²

45m² | 1 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
5
Logo agencije

Kosovska

Skupština, Stari Grad opština, Beograd

140.000 €

4.667 €/m²

30m² | 1 soba | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

83.429 €

2.877 €/m²

29m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Premijum
2

Dorćol Park

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

60m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Novogradnja
2

Dorćol Park

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

69m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

100.980 €

3.156 €/m²

32m² | 1 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

99.960 €

3.570 €/m²

28m² | 1 soba | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Vojvode Putnika

Carina, Gradske lokacije, Sokobanja

60.800 €

1.600 €/m²

38m² | 1 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Gradske lokacije

Sokobanja

64.600 €

1.700 €/m²

38m² | 1 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Gradske lokacije

Sokobanja

76.230 €

1.815 €/m²

42m² | 1 soba | potkrovlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Ruzveltova 48 | 4zida.rs
Premijum
8

LA RUE 48

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

Cena na upit

51m² | 2 sobe | 4/7 spratova
Ruzveltova 48 | 4zida.rs
Novogradnja
3

LA RUE 48

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

Cena na upit

51m² | 2 sobe | 2/7 spratova
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Generala Đoke Popovića

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

96.228 €

2.673 €/m²

36m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Ovčanski put

Ovča, Palilula opština, Beograd

75.115 €

2.087 €/m²

36m² | 1 soba | 2/5 spratova
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Ovčanski put

Borča, Palilula opština, Beograd

66.295 €

2.072 €/m²

32m² | 1 soba | 3/5 spratova
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Petrovaradin | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

78.280 €

3.131 €/m²

25m² | 1 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Premijum
21
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

108.560 €

3.502 €/m²

31m² | 1 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Ovčanski put 3 | 4zida.rs
Premijum
21

Tesala Residence

Ovča, Palilula opština, Beograd

Cena na upit

33m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Ovčanski put 3 | 4zida.rs
Novogradnja
21

Tesala Residence

Ovča, Palilula opština, Beograd

Cena na upit

80m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Kovanluk | 4zida.rs
Kovanluk | 4zida.rs
Kovanluk | 4zida.rs
Kovanluk | 4zida.rs
Kovanluk | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
novogradnja
6
Logo agencije

Kovanluk

Palilula, Gradske lokacije, Niš

57.500 €

2.054 €/m²

28m² | 1 soba | 3/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Čair | 4zida.rs
Čair | 4zida.rs
Čair | 4zida.rs
Čair | 4zida.rs
Čair | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Čair

Medijana, Gradske lokacije, Niš

134.000 €

2.792 €/m²

48m² | 1 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Smiljanićeva | 4zida.rs
Smiljanićeva | 4zida.rs
Smiljanićeva | 4zida.rs
Smiljanićeva | 4zida.rs
Smiljanićeva | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Smiljanićeva

Centar, Vračar, Beograd

199.000 €

4.738 €/m²

42m² | 1 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Bistrica | 4zida.rs
Bistrica | 4zida.rs
Bistrica | 4zida.rs
Bistrica | 4zida.rs
Bistrica | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Bistrica

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

74.000 €

2.242 €/m²

33m² | 1 soba | 6. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

97.350 €

2.950 €/m²

33m² | 1 soba | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
opremljen
20
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

88.400 €

3.048 €/m²

29m² | 1 soba | 4. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾