Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoiposoban stan

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija, Jednoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

3.760 oglasa

Hajduk Stankova | 4zida.rs
Hajduk Stankova | 4zida.rs
Hajduk Stankova | 4zida.rs
Hajduk Stankova | 4zida.rs
Hajduk Stankova | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Hajduk Stankova

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

162.800 €

3.700 €/m²

44m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Braće Srnić | 4zida.rs
Braće Srnić | 4zida.rs
Braće Srnić | 4zida.rs
Braće Srnić | 4zida.rs
Braće Srnić | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Braće Srnić

Medaković, Voždovac opština, Beograd

145.000 €

3.222 €/m²

45m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
opremljen
15
Logo agencije

Bulevar Evrope

Gradske lokacije, Novi Sad

123.600 €

3.341 €/m²

37m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • 3D tura
Ažurirano 16.05.2026.
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Premijum
11

Medijana

Gradske lokacije, Niš

130.000 €

2.708 €/m²

48m² | 1.5 soba | 4/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
Mramorska 36 | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

68.090 €

2.148 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Mramorska 36 | 4zida.rs
Novogradnja
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

90.000 €

2.305 €/m²

39m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

133.000 €

3.800 €/m²

35m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

118.000 €

3.105 €/m²

38m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
3
Logo agencije

Ledena Stena

Palilula, Gradske lokacije, Niš

70.160 €

1.632 €/m²

43m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Čalije | 4zida.rs
Čalije | 4zida.rs
Čalije | 4zida.rs
Čalije | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Čalije

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

95.200 €

1.983 €/m²

48m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

72.000 €

2.571 €/m²

28m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Somborska | 4zida.rs
Somborska | 4zida.rs
Somborska | 4zida.rs
Somborska | 4zida.rs
Somborska | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
retko u ponudi
12
Logo agencije

Somborska

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

110.000 €

2.444 €/m²

45m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
opremljen
12
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

140.000 €

2.917 €/m²

48m² | 1.5 soba | 2. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

109.100 €

2.871 €/m²

38m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
5
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

106.011 €

2.718 €/m²

39m² | 1.5 soba
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
4
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

107.000 €

3.147 €/m²

34m² | 1.5 soba
Agencija • Namešteno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Banatska 83 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

268.056 €

2.550 €/m²

105m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Banatska 83 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

293.888 €

3.105 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 4/6 spratova
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

87.720 €

2.741 €/m²

32m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Rotkvarija

Gradske lokacije, Novi Sad

135.660 €

3.570 €/m²

38m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

128.042 €

2.845 €/m²

45m² | 1.5 soba
Agencija
Ažurirano 16.05.2026.
Beogradski Kej | 4zida.rs
Beogradski Kej | 4zida.rs
Beogradski Kej | 4zida.rs
Beogradski Kej | 4zida.rs
Beogradski Kej | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Beogradski Kej

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad

155.000 €

3.690 €/m²

42m² | 1.5 soba | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

126.000 €

3.000 €/m²

42m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija
Ažurirano 16.05.2026.
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Rotkvarija

Gradske lokacije, Novi Sad

144.200 €

3.897 €/m²

37m² | 1.5 soba | 3/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾