Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoiposoban stan

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija, Jednoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

4.142 oglasa

Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

110.000 €

2.200 €/m²

50m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

121.500 €

2.893 €/m²

42m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
▾Reklama▾
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
opremljen
15
Logo agencije

Bulevar Evrope

Gradske lokacije, Novi Sad

123.600 €

3.341 €/m²

37m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • 3D tura
Ažurirano 17.05.2026.
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

83.000 €

2.128 €/m²

39m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Mramorska 36 | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

68.090 €

2.148 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Mramorska 36 | 4zida.rs
Novogradnja
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

90.000 €

2.305 €/m²

39m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

72.000 €

2.571 €/m²

28m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
opremljen
12
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

140.000 €

2.917 €/m²

48m² | 1.5 soba | 2. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Rotkvarija

Gradske lokacije, Novi Sad

144.200 €

3.897 €/m²

37m² | 1.5 soba | 3/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Dušana Vasiljeva 20 | 4zida.rs
Dušana Vasiljeva 20 | 4zida.rs
Dušana Vasiljeva 20 | 4zida.rs
Dušana Vasiljeva 20 | 4zida.rs
Dušana Vasiljeva 20 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
11

Dušana Vasiljeva 20

Beogradski Kej, Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad

141.000 €

3.357 €/m²

42m² | 1.5 soba
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 17.05.2026.
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Premijum
11

Adolfa Singera 18

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

54.000 €

1.385 €/m²

39m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 17.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Velje Miljkovića | 4zida.rs
Velje Miljkovića | 4zida.rs
Velje Miljkovića | 4zida.rs
Velje Miljkovića | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Velje Miljkovića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

137.870 €

3.447 €/m²

40m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Banatska | 4zida.rs
Banatska | 4zida.rs
Banatska | 4zida.rs
Banatska | 4zida.rs
Banatska | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Banatska

Cara Dušana, Zemun opština, Beograd

175.000 €

3.804 €/m²

46m² | 1.5 soba | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Oplenačka | 4zida.rs
Oplenačka | 4zida.rs
Oplenačka | 4zida.rs
Oplenačka | 4zida.rs
Oplenačka | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Oplenačka

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

117.600 €

2.800 €/m²

42m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Adice | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

94.540 €

2.251 €/m²

42m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Adice | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

98.680 €

2.193 €/m²

45m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Banatska 83 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

268.056 €

2.550 €/m²

105m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Banatska 83 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

293.888 €

3.105 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 4/6 spratova
Despota Đurđa | 4zida.rs
Despota Đurđa | 4zida.rs
Despota Đurđa | 4zida.rs
Despota Đurđa | 4zida.rs
Despota Đurđa | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
7

Despota Đurđa

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

107.800 €

2.200 €/m²

49m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
dobra lokacija
4

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

81.000 €

2.793 €/m²

29m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

111.240 €

3.272 €/m²

34m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

52.000 €

1.677 €/m²

31m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Nova Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

115.000 €

2.614 €/m²

44m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

116.500 €

2.709 €/m²

43m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾