Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Troiposoban stan

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija, Troiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

1.823 oglasa

Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
2
Logo agencije

Ledena Stena

Palilula, Gradske lokacije, Niš

144.690 €

1.492 €/m²

97m² | 3.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Premijum
21
Logo agencije

Kneza Miloša

Savski Venac, Beograd

388.400 €

3.699 €/m²

105m² | 3.5 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
22. oktobra | 4zida.rs
22. oktobra | 4zida.rs
22. oktobra | 4zida.rs
22. oktobra | 4zida.rs
22. oktobra | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

22. oktobra

Centar, Zemun opština, Beograd

350.000 €

3.571 €/m²

98m² | 3.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 16.05.2026.
Adice | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

158.400 €

2.200 €/m²

72m² | 3.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija
Ažurirano 16.05.2026.
Mramorska 36 | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

68.090 €

2.148 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Mramorska 36 | 4zida.rs
Novogradnja
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

90.000 €

2.305 €/m²

39m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Omladinsko šetalište | 4zida.rs
Omladinsko šetalište | 4zida.rs
Omladinsko šetalište | 4zida.rs
Omladinsko šetalište | 4zida.rs
Omladinsko šetalište | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Omladinsko šetalište

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

230.000 €

1.769 €/m²

130m² | 3.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Alibegovac | 4zida.rs
Alibegovac | 4zida.rs
Alibegovac | 4zida.rs
Alibegovac | 4zida.rs
Alibegovac | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
dobra ponuda
18
Logo agencije

Alibegovac

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

155.740 €

2.163 €/m²

72m² | 3.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 16.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

200.450 €

2.475 €/m²

81m² | 3.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Mačvanska | 4zida.rs
Mačvanska | 4zida.rs
Mačvanska | 4zida.rs
Mačvanska | 4zida.rs
Mačvanska | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Mačvanska

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

430.000 €

5.119 €/m²

84m² | 3.5 sobe | 3. sprat
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
Luke Vukalovića | 4zida.rs
Luke Vukalovića | 4zida.rs
Luke Vukalovića | 4zida.rs
Luke Vukalovića | 4zida.rs
Luke Vukalovića | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Luke Vukalovića

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

420.000 €

4.565 €/m²

92m² | 3.5 sobe | 8/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža • 3D tura
Ažurirano 16.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Premijum
parking mesto
17
Logo agencije

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

145.000 €

2.458 €/m²

59m² | 3.5 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
21
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

135.470 €

1.908 €/m²

71m² | 3.5 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Trošarina | 4zida.rs
Trošarina | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
2
Logo agencije

Trošarina

Medijana, Gradske lokacije, Niš

109.905 €

1.717 €/m²

64m² | 3.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
15. Avgusta 1942. 20 | 4zida.rs
15. Avgusta 1942. 20 | 4zida.rs
15. Avgusta 1942. 20 | 4zida.rs
15. Avgusta 1942. 20 | 4zida.rs
15. Avgusta 1942. 20 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
17

15. Avgusta 1942. 20

Gradske lokacije, Ruma

143.000 €

1.857 €/m²

77m² | 3.5 sobe | 5/6 spratova
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Bulevar Zorana Đinđića

Blok 34 - Studentski grad, Novi Beograd, Beograd

260.000 €

3.562 €/m²

73m² | 3.5 sobe | prizemlje/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Banatska 83 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

268.056 €

2.550 €/m²

105m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Banatska 83 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

293.888 €

3.105 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 4/6 spratova
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Liman 3

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

175.000 €

2.652 €/m²

66m² | 3.5 sobe | 7/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Laze Nančića | 4zida.rs
Laze Nančića | 4zida.rs
Laze Nančića | 4zida.rs
Laze Nančića | 4zida.rs
Laze Nančića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
25

Laze Nančića

Adamovićevo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

264.418 €

3.390 €/m²

78m² | 3.5 sobe | 5/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Ustanička

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

290.000 €

3.494 €/m²

83m² | 3.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Slana Bara | 4zida.rs
Slana Bara | 4zida.rs
Slana Bara | 4zida.rs
Slana Bara | 4zida.rs
Slana Bara | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
23
Logo agencije

Slana Bara

Gradske lokacije, Novi Sad

97.000 €

1.169 €/m²

83m² | 3.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Stojana Protića

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

355.000 €

5.000 €/m²

71m² | 3.5 sobe | 2/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Dubrovačka | 4zida.rs
Dubrovačka | 4zida.rs
Dubrovačka | 4zida.rs
Dubrovačka | 4zida.rs
Dubrovačka | 4zida.rs
Premijum
26
Logo agencije

Dubrovačka

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

370.000 €

5.211 €/m²

71m² | 3.5 sobe | 3/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾