Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Dvosoban stan

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija, Dvosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

7.695 oglasa

Kovanluk | 4zida.rs
Kovanluk | 4zida.rs
Kovanluk | 4zida.rs
Kovanluk | 4zida.rs
Kovanluk | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
novo u ponudi
6
Logo agencije

Kovanluk

Palilula, Gradske lokacije, Niš

100.200 €

1.927 €/m²

52m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Premijum
21
Logo agencije

Nova Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

126.000 €

2.739 €/m²

46m² | 2 sobe | 2. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Premijum
3
Logo agencije

Avijatičarsko Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

122.000 €

2.773 €/m²

44m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

131.600 €

2.800 €/m²

47m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Mramorska 36 | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

68.090 €

2.148 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Mramorska 36 | 4zida.rs
Novogradnja
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

90.000 €

2.305 €/m²

39m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Železnička stanica | 4zida.rs
Železnička stanica | 4zida.rs
Železnička stanica | 4zida.rs
Železnička stanica | 4zida.rs
Železnička stanica | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
za renoviranje
10
Logo agencije

Železnička stanica

Banatić, Gradske lokacije, Novi Sad

88.500 €

1.924 €/m²

46m² | 2 sobe | 4. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Železnička stanica | 4zida.rs
Železnička stanica | 4zida.rs
Železnička stanica | 4zida.rs
Železnička stanica | 4zida.rs
Železnička stanica | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
19
Logo agencije

Železnička stanica

Banatić, Gradske lokacije, Novi Sad

153.000 €

2.732 €/m²

56m² | 2 sobe | 2. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Omladinskih Brigada SOUL 64 | 4zida.rs
Omladinskih Brigada SOUL 64 | 4zida.rs
Omladinskih Brigada SOUL 64 | 4zida.rs
Omladinskih Brigada SOUL 64 | 4zida.rs
Omladinskih Brigada SOUL 64 | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Omladinskih Brigada SOUL 64

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

273.900 €

4.980 €/m²

55m² | 2 sobe
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 16.05.2026.
Poručnika Spasića i Mašere | 4zida.rs
Poručnika Spasića i Mašere | 4zida.rs
Poručnika Spasića i Mašere | 4zida.rs
Poručnika Spasića i Mašere | 4zida.rs
Poručnika Spasića i Mašere | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Poručnika Spasića i Mašere

Julino Brdo, Čukarica opština, Beograd

170.000 €

2.656 €/m²

64m² | 2 sobe | 6/12 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića | 4zida.rs
Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića | 4zida.rs
Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića | 4zida.rs
Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića | 4zida.rs
Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

280.000 €

5.000 €/m²

56m² | 2 sobe | 4. sprat
Agencija • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 16.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

133.900 €

2.911 €/m²

46m² | 2 sobe | 5/13 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking • Video
Ažurirano 16.05.2026.
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

154.029 €

3.423 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/7 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Bačka

Meandri, Zemun opština, Beograd

185.000 €

3.190 €/m²

58m² | 2 sobe | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking • Video
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
5
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

96.800 €

2.200 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

118.132 €

2.813 €/m²

42m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Banatska 83 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

268.056 €

2.550 €/m²

105m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Banatska 83 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

293.888 €

3.105 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 4/6 spratova
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Salajka

Gradske lokacije, Novi Sad

122.400 €

2.914 €/m²

42m² | 2 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Stari Grad

Gradske lokacije, Novi Sad

209.100 €

2.904 €/m²

72m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Podravska | 4zida.rs
Podravska | 4zida.rs
Podravska | 4zida.rs
Podravska | 4zida.rs
Podravska | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Podravska

Voždovačka crkva, Voždovac opština, Beograd

175.000 €

3.017 €/m²

58m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Generala Đoke Popovića

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

117.031 €

2.660 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 16.05.2026.
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
16
Logo agencije

Liman 3

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

183.600 €

3.531 €/m²

52m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Kej | 4zida.rs
Kej | 4zida.rs
Kej | 4zida.rs
Kej | 4zida.rs
Kej | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Kej

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

158.100 €

3.764 €/m²

42m² | 2 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾