Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Dvoiposoban stan

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija, Dvoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

3.853 oglasa

Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Premijum
2

Visokog Stevana broj 50

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

60m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Investitor
Ažurirano 12.05.2026.
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
12
Logo agencije

Skadarlija

Stari Grad opština, Beograd

280.000 €

3.415 €/m²

82m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Koste Nađa

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

127.727 €

2.202 €/m²

58m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Vukasovićeva | 4zida.rs
Vukasovićeva | 4zida.rs
Vukasovićeva | 4zida.rs
Vukasovićeva | 4zida.rs
Vukasovićeva | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Vukasovićeva

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

140.000 €

2.800 €/m²

50m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Premijum
2

Dorćol Park

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

60m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Novogradnja
2

Dorćol Park

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

69m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Novosadski Put | 4zida.rs
Novosadski Put | 4zida.rs
Novosadski Put | 4zida.rs
Novosadski Put | 4zida.rs
Novosadski Put | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Novosadski Put

Somborska rampa, Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

109.144 €

2.140 €/m²

51m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Sajlovo | 4zida.rs
Sajlovo | 4zida.rs
Sajlovo | 4zida.rs
Sajlovo | 4zida.rs
Sajlovo | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
27
Logo agencije

Sajlovo

Gradske lokacije, Novi Sad

122.570 €

2.229 €/m²

55m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
12
Logo agencije

Vidovdansko Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

115.560 €

2.266 €/m²

51m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Adice | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

120.550 €

2.275 €/m²

53m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
13
Logo agencije

Bulevar Oslobođenja

Gradske lokacije, Novi Sad

167.790 €

3.570 €/m²

47m² | 2.5 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Ruzveltova 48 | 4zida.rs
Premijum
8

LA RUE 48

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

Cena na upit

51m² | 2 sobe | 4/7 spratova
Ruzveltova 48 | 4zida.rs
Novogradnja
3

LA RUE 48

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

Cena na upit

51m² | 2 sobe | 2/7 spratova
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

147.000 €

2.492 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 7/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Premijum
novo u ponudi
11
Logo agencije

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

155.000 €

2.541 €/m²

61m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Futoška | 4zida.rs
Futoška | 4zida.rs
Futoška | 4zida.rs
Futoška | 4zida.rs
Futoška | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Futoška

Gradske lokacije, Novi Sad

195.000 €

3.362 €/m²

58m² | 2.5 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Liman 2 | 4zida.rs
Liman 2 | 4zida.rs
Liman 2 | 4zida.rs
Liman 2 | 4zida.rs
Liman 2 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
17
Logo agencije

Liman 2

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

170.340 €

2.887 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 8/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura
Ažurirano 12.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
16
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

135.000 €

2.500 €/m²

54m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija
Ažurirano 12.05.2026.
Ovčanski put 3 | 4zida.rs
Premijum
21

Tesala Residence

Ovča, Palilula opština, Beograd

Cena na upit

33m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Ovčanski put 3 | 4zida.rs
Novogradnja
21

Tesala Residence

Ovča, Palilula opština, Beograd

Cena na upit

80m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
19
Logo agencije

Liman 1

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

165.000 €

2.661 €/m²

62m² | 2.5 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Polunamešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Branka Miljkovića | 4zida.rs
Branka Miljkovića | 4zida.rs
Branka Miljkovića | 4zida.rs
Branka Miljkovića | 4zida.rs
Branka Miljkovića | 4zida.rs
Premijum
novogradnja
5

Branka Miljkovića

Sadovi, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

105.000 €

2.100 €/m²

50m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

164.800 €

3.169 €/m²

52m² | 2.5 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Sava Burića | 4zida.rs
Sava Burića | 4zida.rs
Sava Burića | 4zida.rs
Sava Burića | 4zida.rs
Sava Burića | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Sava Burića

Sava Kovačević, Zemun opština, Beograd

205.000 €

3.361 €/m²

61m² | 2.5 sobe | 4/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Dušana Vukasovića | 4zida.rs
Dušana Vukasovića | 4zida.rs
Dušana Vukasovića | 4zida.rs
Dušana Vukasovića | 4zida.rs
Dušana Vukasovića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Dušana Vukasovića

Blok 61, Novi Beograd, Beograd

230.000 €

3.594 €/m²

64m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Petra Kočića | 4zida.rs
Petra Kočića | 4zida.rs
Petra Kočića | 4zida.rs
Petra Kočića | 4zida.rs
Petra Kočića | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Petra Kočića

Leštane, Grocka opština, Beograd

104.500 €

2.322 €/m²

45m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾