Trosoban stan na prodaju, Gavrila Principa, 180.000€, 62m²
OBIĐI 3D TURU

180.000 €
2.903 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Etažno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
- Godina izgradnje: 1945.
- Zgrada poseduje: podrum
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Uknjižen 3.0 soban stan, EG, 4/4, podrum.
Sastoji se iz dnevne sobe, 2 spavaće sobe, kuhinje i kupatila.
Stan ima i pripadajući podrum.
Orijentisan je jugozapadno tako da je veoma svetao.
Grejanje je CG-gradska toplana.
U neposrednoj blizini je gradski prevoz, Beograd na vodi, ekonomski fakultet.
Stan za svaku preporuku kako za život tako i kao investicija-za izdavanje.
Agencijska provizija 2%.
Agent: Dragan Vučićević br. licence 836
"Art nekretnine" d.o.o. Beograd
Reg. br.339
011... (prikaži broj telefona)
.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Luke Ćelovića1 min
- Park Bristol5 min
- Terazijska terasa7 min

Obeležja kulture u blizini
- Krst sa Male pijace4 min
- Zgrada Železničke stanice6 min
- Manakova kuća5 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Isidora Sekulić)manje od 1 min
- Srednja škola (Ugostiteljsko turistička škola)6 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Princeza Olivera)2 min
- Fakultet (Univerzitet u Beogradu Ekonomski fakultet)3 min

- Bolnica (Ginekološko akušerska klinika Narodni front)7 min
- Klinika (Poliklinika Gracia Medika)4 min