Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Vrnjačka Banja

Prodaja stanova Vrnjačka Banja, Jednosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

120 oglasa

Raj | 4zida.rs
Raj | 4zida.rs
Raj | 4zida.rs
Raj | 4zida.rs
Raj | 4zida.rs
6

Raj

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

59.200 €

1.644 €/m²

36m² | 1 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Nemanjina 24 | 4zida.rs
Nemanjina 24 | 4zida.rs
Nemanjina 24 | 4zida.rs
Nemanjina 24 | 4zida.rs
Nemanjina 24 | 4zida.rs
7

Nemanjina 24

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

65.000 €

1.625 €/m²

40m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
2
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

47.701 €

1.704 €/m²

28m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 06.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
8

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

56.500 €

1.662 €/m²

34m² | 1 soba | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 06.05.2026.
Solunska 3 | 4zida.rs
Novogradnja
12
Logo projekta

Bugatti Residences

Dubrava, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

92.021 €

1.815 €/m²

50m² | 2.5 sobe
Solunska 3 | 4zida.rs
Novogradnja
12
Logo projekta

Bugatti Residences

Dubrava, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

79.497 €

1.815 €/m²

43m² | 1.5 soba
Olimpijska | 4zida.rs
Olimpijska | 4zida.rs
Olimpijska | 4zida.rs
Olimpijska | 4zida.rs
Olimpijska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Olimpijska

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

66.600 €

1.800 €/m²

37m² | 1 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
14
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

105.000 €

1.780 €/m²

59m² | 1 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
17
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

95.000 €

1.792 €/m²

53m² | 1 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
3
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

82.700 €

1.723 €/m²

48m² | 1 soba | 2/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
8
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

69.513 €

1.738 €/m²

40m² | 1 soba | 4/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 03.05.2026.
Ive Andrića bb | 4zida.rs
Novogradnja
1

Eden Vrnjačka Banja

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

204.000 €

2.000 €/m²

102m² | 4 sobe
Ive Andrića bb | 4zida.rs
Novogradnja
1

Eden Vrnjačka Banja

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

103.320 €

2.000 €/m²

51m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
8
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

85.242 €

1.776 €/m²

48m² | 1 soba | 5/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 03.05.2026.
Nemanjina | 4zida.rs
Nemanjina | 4zida.rs
Nemanjina | 4zida.rs
Nemanjina | 4zida.rs
Nemanjina | 4zida.rs
6
Logo agencije

Nemanjina

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

99.773 €

1.720 €/m²

58m² | 1 soba | 4/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 03.05.2026.
Bore Vasiljevića | 4zida.rs
Bore Vasiljevića | 4zida.rs
Bore Vasiljevića | 4zida.rs
Bore Vasiljevića | 4zida.rs
Bore Vasiljevića | 4zida.rs
10
Logo agencije

Bore Vasiljevića

Centar, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

75.000 €

1.744 €/m²

43m² | 1 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 02.05.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
14
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

81.000 €

1.688 €/m²

48m² | 1 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 02.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
17
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

86.400 €

1.800 €/m²

48m² | 1 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 01.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Kompleks zgrada sa bazenom i hotelom

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

201.960 €

1.980 €/m²

102m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Centar | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Kompleks zgrada sa bazenom i hotelom

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

201.960 €

1.980 €/m²

102m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
6
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

62.000 €

1.722 €/m²

36m² | 1 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 01.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
13
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

67.742 €

1.783 €/m²

38m² | 1 soba | 1/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 01.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
8
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

86.000 €

1.686 €/m²

51m² | 1 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 01.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
12
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

75.000 €

1.705 €/m²

44m² | 1 soba | suteren/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 01.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
14
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

105.000 €

1.780 €/m²

59m² | 1 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 01.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
6
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

71.691 €

1.749 €/m²

41m² | 1 soba | 2/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 30.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Vrnjačka Banja

56 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Vrnjačka Banja

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Vrnjačka Banja

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Vrnjačka Banja

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Vrnjačka Banja. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1976 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Vrnjačka Banja

  • Gradske lokacije, Vrnjačka Banja
  • Okolne lokacije, Vrnjačka Banja

Po tipu nekretnine — Vrnjačka Banja

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Vrnjačka Banja
Jednosoban stan