Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoiposoban stan

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija, Jednoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

4.072 oglasa

Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Bulevar kralja Aleksandra

Lion, Zvezdara opština, Beograd

181.000 €

4.209 €/m²

43m² | 1.5 soba | 1/7 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Prethodna cena: 187.000 €
Meteorološka | 4zida.rs
Meteorološka | 4zida.rs
Meteorološka | 4zida.rs
Meteorološka | 4zida.rs
Meteorološka | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Meteorološka

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

82.000 €

2.485 €/m²

33m² | 1.5 soba | 2/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Krste Miljkovića | 4zida.rs
Krste Miljkovića | 4zida.rs
Krste Miljkovića | 4zida.rs
Krste Miljkovića | 4zida.rs
Krste Miljkovića | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Krste Miljkovića

Barič, Obrenovac opština, Beograd

91.000 €

1.319 €/m²

69m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Bosanske Krajine | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Bosanske Krajine

Batajnica, Zemun opština, Beograd

106.950 €

2.431 €/m²

44m² | 1.5 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Mramorska 36 | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

68.090 €

2.148 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Mramorska 36 | 4zida.rs
Novogradnja
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

90.000 €

2.305 €/m²

39m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Piva Karamatijevića | 4zida.rs
Piva Karamatijevića | 4zida.rs
Piva Karamatijevića | 4zida.rs
Piva Karamatijevića | 4zida.rs
Piva Karamatijevića | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Piva Karamatijevića

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd

140.000 €

2.917 €/m²

48m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Milorada Šapčanina

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

186.500 €

4.908 €/m²

38m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Cara Dušana

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

190.000 €

5.758 €/m²

33m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Mokranjčeva | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Mokranjčeva

Medijana, Gradske lokacije, Niš

89.300 €

1.900 €/m²

47m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Rotkvarija

Gradske lokacije, Novi Sad

133.000 €

3.500 €/m²

38m² | 1.5 soba | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Premijum
11

Medijana

Gradske lokacije, Niš

130.000 €

2.708 €/m²

48m² | 1.5 soba | 4/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

133.900 €

3.043 €/m²

44m² | 1.5 soba | 4/5 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

85.170 €

1.852 €/m²

46m² | 1.5 soba | 4/5 spratova
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
13
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

153.260 €

3.193 €/m²

48m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
22
Logo agencije

Bulevar Evrope

Gradske lokacije, Novi Sad

139.900 €

2.798 €/m²

50m² | 1.5 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Prethodna cena: 143.170 €
Banatska 83 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

268.056 €

2.550 €/m²

105m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Banatska 83 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

293.888 €

3.105 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 4/6 spratova
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Džordža Vašingtona

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

130.000 €

3.333 €/m²

39m² | 1.5 soba | suteren/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Bulevar kralja Aleksandra

Lion, Zvezdara opština, Beograd

181.000 €

4.209 €/m²

43m² | 1.5 soba | 1/7 spratova
Agencija • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Gornji Grad

Gradske lokacije, Pančevo

113.825 €

1.836 €/m²

62m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 11.05.2026.
Kotež | 4zida.rs
Kotež | 4zida.rs
Kotež | 4zida.rs
Kotež | 4zida.rs
Kotež | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Kotež

Palilula opština, Beograd

82.236 €

2.223 €/m²

37m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Studentska

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd

153.500 €

4.264 €/m²

36m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Pariske Komune | 4zida.rs
Pariske Komune | 4zida.rs
Pariske Komune | 4zida.rs
Pariske Komune | 4zida.rs
Pariske Komune | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Pariske Komune

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd

185.000 €

4.512 €/m²

41m² | 1.5 soba | 2/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾