Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Dvosoban stan

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija, Dvosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

7.687 oglasa

Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Glasinačka

Konjarnik (Voždovački deo), Voždovac opština, Beograd

152.600 €

3.391 €/m²

45m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 13.05.2026.
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Premijum
3
Logo agencije

Karaburma

Palilula opština, Beograd

141.820 €

3.223 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Višnjička Banja | 4zida.rs
Višnjička Banja | 4zida.rs
Višnjička Banja | 4zida.rs
Višnjička Banja | 4zida.rs
Višnjička Banja | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Višnjička Banja

Palilula opština, Beograd

140.000 €

3.182 €/m²

44m² | 2 sobe
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Višnjička Banja | 4zida.rs
Višnjička Banja | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Višnjička Banja

Palilula opština, Beograd

138.000 €

3.000 €/m²

46m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Toše Jovanovića 50A | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

71m² | 3 sobe | potkrovlje/3 sprata
Toše Jovanovića 50A | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

90m² | 3 sobe | potkrovlje/3 sprata
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Lekino Brdo

Voždovac opština, Beograd

187.110 €

4.253 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Medaković | 4zida.rs
Medaković | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Medaković

Voždovac opština, Beograd

140.420 €

2.808 €/m²

50m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Ladne vode

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

120.000 €

2.927 €/m²

41m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Blok 1 - Fontana | 4zida.rs
Blok 1 - Fontana | 4zida.rs
Blok 1 - Fontana | 4zida.rs
Blok 1 - Fontana | 4zida.rs
Blok 1 - Fontana | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Blok 1 - Fontana

Novi Beograd, Beograd

215.000 €

2.792 €/m²

77m² | 2 sobe | 9/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Kursulina

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

240.000 €

4.211 €/m²

57m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Vatroslava Lisinskog 40-46 | 4zida.rs
Novogradnja
Logo projekta

DAKRISO ROYAL HOME

Radijalac, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

48m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Dunavske divizije | 4zida.rs
Dunavske divizije | 4zida.rs
Dunavske divizije | 4zida.rs
Dunavske divizije | 4zida.rs
Dunavske divizije | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Dunavske divizije

Borča, Palilula opština, Beograd

120.000 €

2.105 €/m²

57m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Gradske lokacije

Loznica

105.300 €

1.350 €/m²

78m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Bulevar Zorana Đinđića

Blok 32, Novi Beograd, Beograd

269.100 €

3.900 €/m²

69m² | 2 sobe | 5/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Svetozara Markovića

Cvetni Trg, Vračar, Beograd

185.000 €

4.205 €/m²

44m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

141.450 €

2.281 €/m²

62m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Premijum
2

Dorćol Park

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

60m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Novogradnja
2

Dorćol Park

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

69m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Stara Detelinara | 4zida.rs
Stara Detelinara | 4zida.rs
Stara Detelinara | 4zida.rs
Stara Detelinara | 4zida.rs
Stara Detelinara | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Stara Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

150.000 €

3.261 €/m²

46m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

128.750 €

2.926 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

133.900 €

2.911 €/m²

46m² | 2 sobe | 5/13 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking • Video
Ažurirano 13.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
13
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

139.000 €

2.279 €/m²

61m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • Video
Ažurirano 13.05.2026.
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Adamovićevo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

156.750 €

2.850 €/m²

55m² | 2 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Kovanluk | 4zida.rs
Kovanluk | 4zida.rs
Kovanluk | 4zida.rs
Kovanluk | 4zida.rs
Kovanluk | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
novo u ponudi
6
Logo agencije

Kovanluk

Palilula, Gradske lokacije, Niš

100.200 €

1.927 €/m²

52m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾