Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Četvorosoban

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija, Četvorosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

4.575 oglasa

9.Brigade 19 | 4zida.rs
9.Brigade 19 | 4zida.rs
9.Brigade 19 | 4zida.rs
9.Brigade 19 | 4zida.rs
9.Brigade 19 | 4zida.rs
Premijum
31

9.Brigade 19

Čair, Medijana, Gradske lokacije, Niš

199.000 €

2.398 €/m²

83m² | 4 sobe | 3/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 16.05.2026.
Braće Jugovića | 4zida.rs
Braće Jugovića | 4zida.rs
Braće Jugovića | 4zida.rs
Braće Jugovića | 4zida.rs
Braće Jugovića | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Braće Jugovića

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

480.000 €

5.000 €/m²

96m² | 4 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Čerevićka | 4zida.rs
Čerevićka | 4zida.rs
Čerevićka | 4zida.rs
Čerevićka | 4zida.rs
Čerevićka | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
32

Čerevićka

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

255.000 €

2.656 €/m²

96m² | 4 sobe | prizemlje/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
20
Logo agencije

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

300.700 €

3.100 €/m²

97m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Mramorska 36 | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

68.090 €

2.148 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Mramorska 36 | 4zida.rs
Novogradnja
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

90.000 €

2.305 €/m²

39m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
36
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

245.000 €

2.579 €/m²

95m² | 4 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Beogradska

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

170.000 €

1.848 €/m²

92m² | 4 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Tadije Sondermajera | 4zida.rs
Tadije Sondermajera | 4zida.rs
Tadije Sondermajera | 4zida.rs
Tadije Sondermajera | 4zida.rs
Tadije Sondermajera | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Tadije Sondermajera

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

675.000 €

5.444 €/m²

124m² | 4 sobe | 5/40 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 15.05.2026.
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Dragoslava Srejovića

Bogoslovija, Palilula opština, Beograd

175.000 €

1.882 €/m²

93m² | 4 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
retko u ponudi
10

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

230.000 €

2.233 €/m²

103m² | 4 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Ilije Ognjanovića 4 | 4zida.rs
Ilije Ognjanovića 4 | 4zida.rs
Ilije Ognjanovića 4 | 4zida.rs
Ilije Ognjanovića 4 | 4zida.rs
Ilije Ognjanovića 4 | 4zida.rs
Premijum
19

Ilije Ognjanovića 4

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

310.000 €

3.647 €/m²

85m² | 4 sobe | 1/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Premijum
10

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

367.200 €

3.400 €/m²

108m² | 4 sobe | 3/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Premijum
27
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

308.000 €

3.175 €/m²

97m² | 4 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Visokog Stevana | 4zida.rs
Visokog Stevana | 4zida.rs
Visokog Stevana | 4zida.rs
Visokog Stevana | 4zida.rs
Visokog Stevana | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Visokog Stevana

Kalemegdan, Stari Grad opština, Beograd

350.000 €

3.723 €/m²

94m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 15.05.2026.
Internacionalnih Brigada | 4zida.rs
Internacionalnih Brigada | 4zida.rs
Internacionalnih Brigada | 4zida.rs
Internacionalnih Brigada | 4zida.rs
Internacionalnih Brigada | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
7

Internacionalnih Brigada

Neimar, Vračar, Beograd

901.450 €

6.050 €/m²

149m² | 4 sobe
Firma • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 30.04.2026.
Banatska 83 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

268.056 €

2.550 €/m²

105m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Banatska 83 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

293.888 €

3.105 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 4/6 spratova
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
16
Logo agencije

Vidovdansko Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

147.900 €

2.026 €/m²

73m² | 4 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking • 3D tura
Ažurirano 15.05.2026.
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

233.760 €

2.627 €/m²

89m² | 4 sobe | 3/7 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Nikodima Milaša | 4zida.rs
Nikodima Milaša | 4zida.rs
Nikodima Milaša | 4zida.rs
Nikodima Milaša | 4zida.rs
Nikodima Milaša | 4zida.rs
Premijum
31
Logo agencije

Nikodima Milaša

Hadžipopovac, Palilula opština, Beograd

520.000 €

4.000 €/m²

130m² | 4 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Gajeva bb | 4zida.rs
Gajeva bb | 4zida.rs
Gajeva bb | 4zida.rs
Gajeva bb | 4zida.rs
Gajeva bb | 4zida.rs
Premijum
23
Logo agencije

Gajeva bb

Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

425.000 €

3.632 €/m²

117m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Alibegovac  BB | 4zida.rs
Premijum
1

Alibegovac BB

Alibegovac, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

193.000 €

2.244 €/m²

86m² | 4 sobe | potkrovlje/2 sprata
Investitor
Ažurirano 15.05.2026.
Jerneja Kopitara 29 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Jerneja Kopitara 29

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

82m² | 4 sobe | 3/4 sprata
Investitor
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾