Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Trosoban stan

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija, Trosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

7.238 oglasa

Ugrinovačka | 4zida.rs
Ugrinovačka | 4zida.rs
Ugrinovačka | 4zida.rs
Ugrinovačka | 4zida.rs
Ugrinovačka | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Ugrinovačka

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

229.900 €

2.804 €/m²

82m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Milutina Bojića

Skupština, Stari Grad opština, Beograd

315.000 €

4.565 €/m²

69m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
▾Reklama▾
Svetozara Radića | 4zida.rs
Svetozara Radića | 4zida.rs
Svetozara Radića | 4zida.rs
Svetozara Radića | 4zida.rs
Svetozara Radića | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Svetozara Radića

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

330.000 €

3.204 €/m²

103m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Gandijeva | 4zida.rs
Gandijeva | 4zida.rs
Gandijeva | 4zida.rs
Gandijeva | 4zida.rs
Gandijeva | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Gandijeva

Blok 63, Novi Beograd, Beograd

267.000 €

3.179 €/m²

84m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Mramorska 36 | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

68.090 €

2.148 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Mramorska 36 | 4zida.rs
Novogradnja
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

90.000 €

2.305 €/m²

39m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Njegoševa

Kalenić, Vračar, Beograd

328.500 €

4.563 €/m²

72m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Bulevar Vudroa Vilsona

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

385.000 €

4.753 €/m²

81m² | 3 sobe | 4/23 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Sime Igumanova | 4zida.rs
Sime Igumanova | 4zida.rs
Sime Igumanova | 4zida.rs
Sime Igumanova | 4zida.rs
Sime Igumanova | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Sime Igumanova

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

285.000 €

3.393 €/m²

84m² | 3 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Braće Srnić | 4zida.rs
Braće Srnić | 4zida.rs
Braće Srnić | 4zida.rs
Braće Srnić | 4zida.rs
Braće Srnić | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Braće Srnić

Medaković 3, Voždovac opština, Beograd

250.000 €

2.427 €/m²

103m² | 3 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
dobra ponuda
16
Logo agencije

Stari Grad

Gradske lokacije, Novi Sad

224.400 €

3.300 €/m²

68m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 18.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Nova Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

190.000 €

3.065 €/m²

62m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 18.05.2026.
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Miljana Miljanića

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

137.000 €

3.186 €/m²

43m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Vojvode Stepe

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

423.000 €

2.897 €/m²

146m² | 3 sobe | 6/21 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
▾Reklama▾
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Detelinara

Gradske lokacije, Novi Sad

175.000 €

2.188 €/m²

80m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 18.05.2026.
Braničevska | 4zida.rs
Braničevska | 4zida.rs
Braničevska | 4zida.rs
Braničevska | 4zida.rs
Braničevska | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Braničevska

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

525.000 €

4.646 €/m²

113m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Banatska 83 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

268.056 €

2.550 €/m²

105m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Banatska 83 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

293.888 €

3.105 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 4/6 spratova
Vukice Mitrović | 4zida.rs
Vukice Mitrović | 4zida.rs
Vukice Mitrović | 4zida.rs
Vukice Mitrović | 4zida.rs
Vukice Mitrović | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Vukice Mitrović

Čubura, Vračar, Beograd

375.000 €

4.213 €/m²

89m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 18.05.2026.
Trg neznanog junaka | 4zida.rs
Trg neznanog junaka | 4zida.rs
Trg neznanog junaka | 4zida.rs
Trg neznanog junaka | 4zida.rs
Trg neznanog junaka | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Trg neznanog junaka

Kej, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

280.000 €

3.077 €/m²

91m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 17.05.2026.
Dositeja Obradovića | 4zida.rs
Dositeja Obradovića | 4zida.rs
Dositeja Obradovića | 4zida.rs
Dositeja Obradovića | 4zida.rs
Dositeja Obradovića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Dositeja Obradovića

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

107.000 €

1.597 €/m²

67m² | 3 sobe | 3/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Garaža
Ažurirano 17.05.2026.
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

4. Juli

Gradske lokacije, Zrenjanin

71.000 €

855 €/m²

83m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
16
Logo agencije

Adamovićevo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

215.000 €

3.583 €/m²

60m² | 3 sobe | 6. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 17.05.2026.
Teslino Naselje | 4zida.rs
Teslino Naselje | 4zida.rs
Teslino Naselje | 4zida.rs
Teslino Naselje | 4zida.rs
Teslino Naselje | 4zida.rs
Premijum
19

Teslino Naselje

Kertvaroš, Gradske lokacije, Subotica

154.000 €

1.730 €/m²

89m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 17.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾