Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Dvoiposoban stan

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija, Dvoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

3.858 oglasa

Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
dobra lokacija
23

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

180.000 €

2.769 €/m²

65m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
18

Bulevar Oslobođenja

Gradske lokacije, Novi Sad

168.000 €

2.667 €/m²

63m² | 2.5 sobe | 5/16 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Medijana

Gradske lokacije, Niš

103.000 €

1.943 €/m²

53m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Premijum
3
Logo agencije

Donja Vrežina

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

72.850 €

1.735 €/m²

42m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Premijum
3
Logo agencije

Donja Vrežina

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

92.520 €

1.713 €/m²

54m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Ažurirano 15.05.2026.
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Donja Vrežina

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

92.520 €

1.713 €/m²

54m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Ažurirano 15.05.2026.
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Premijum
3
Logo agencije

Donja Vrežina

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

76.980 €

1.711 €/m²

45m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Ažurirano 15.05.2026.
Jelke Bojkić Makavejev | 4zida.rs
Jelke Bojkić Makavejev | 4zida.rs
Jelke Bojkić Makavejev | 4zida.rs
Jelke Bojkić Makavejev | 4zida.rs
Jelke Bojkić Makavejev | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Jelke Bojkić Makavejev

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

155.000 €

2.768 €/m²

56m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Koste Trifkovića | 4zida.rs
Koste Trifkovića | 4zida.rs
Koste Trifkovića | 4zida.rs
Koste Trifkovića | 4zida.rs
Koste Trifkovića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
21
Logo agencije

Koste Trifkovića

Kluz, Zvezdara opština, Beograd

169.683 €

2.828 €/m²

60m² | 2.5 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Banatska 83 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

268.056 €

2.550 €/m²

105m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Banatska 83 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

293.888 €

3.105 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 4/6 spratova
Vukasovićeva | 4zida.rs
Vukasovićeva | 4zida.rs
Vukasovićeva | 4zida.rs
Vukasovićeva | 4zida.rs
Vukasovićeva | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Vukasovićeva

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

140.000 €

2.800 €/m²

50m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
19
Logo agencije

Liman 1

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

170.000 €

2.742 €/m²

62m² | 2.5 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
16

Salajka

Gradske lokacije, Novi Sad

165.000 €

2.705 €/m²

61m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
13

Jovana Brankovića

Batajnica, Zemun opština, Beograd

161.000 €

2.147 €/m²

75m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Vlasnik • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
13
Logo agencije

Bulevar Oslobođenja

Gradske lokacije, Novi Sad

167.790 €

3.570 €/m²

47m² | 2.5 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura
Ažurirano 15.05.2026.
Voždovac opština | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Stambeni objekat

Beograd

310.040 €

4.000 €/m²

77m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Mihaila Gavrilovića bb | 4zida.rs
Mihaila Gavrilovića bb | 4zida.rs
Mihaila Gavrilovića bb | 4zida.rs
Mihaila Gavrilovića bb | 4zida.rs
Mihaila Gavrilovića bb | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Mihaila Gavrilovića bb

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

280.000 €

4.444 €/m²

63m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Dvadesetsedmog Marta bb | 4zida.rs
Dvadesetsedmog Marta bb | 4zida.rs
Dvadesetsedmog Marta bb | 4zida.rs
Dvadesetsedmog Marta bb | 4zida.rs
Dvadesetsedmog Marta bb | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Dvadesetsedmog Marta bb

Centar, Palilula opština, Beograd

250.000 €

4.386 €/m²

57m² | 2.5 sobe | 7/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Živka Davidovića

Zvezdara opština, Beograd

165.000 €

2.705 €/m²

61m² | 2.5 sobe | 3/6 spratova
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Bubanjskih  Heroja | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Bubanjskih Heroja

Ledena Stena, Palilula, Gradske lokacije, Niš

125.522 €

1.850 €/m²

67m² | 2.5 sobe | 6/6 spratova
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 15.05.2026.
Gornjomatejevačka 7. prilaz | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Gornjomatejevačka 7. prilaz

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

107.835 €

1.904 €/m²

56m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 15.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

121.589 €

2.563 €/m²

47m² | 2.5 sobe | 5/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾