Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Trosoban stan na prodaju, Miljana Miljanića, 137.000€, 43m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Zvezdara opština
  5. Vojvode Vlahovića Zvezdara
  6. Trosoban stan

Trosoban stan na prodaju, Miljana Miljanića, 137.000€, 43m²

Beograd, Zvezdara opština, Vojvode Vlahovića Zvezdara
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-15068Oglas ažuriran: 13.05.2026.

OBIĐI 3D TURU

Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
3D TURA
Trosoban stan | 4zida
Video
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 555 €

137.000 €

3.186 € / m2

43 m²
3 sobe
3/3 sprata
O stanu
  • Grejanje na gas
  • Uobičajeno stanje
  • Prostorije: kupatilo, terasa
  • Opremljenost: Namešteno - interfon, klima
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 parking mesto
O zgradi
  • Godina izgradnje: 2010.
Telekomunikacije
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Prodaje se stan u ulici Milana Miljanića, u neposrednoj blizini kružnog toka. U cenu stana uključeno je i parking mesto pored zgrade.

Stan se prodaje kompletno namešten, sa svim stvarima. Ima veoma nizak iznos infostana, dok je grejanje na gas.

Strukturu stana čine terasa, odvojena kuhinja, Dnevni boravak, kupatilo i dve spavaće sobe. Dodatna prednost je autobusko stajalište koje se nalazi odmah pored zgrade.

Agencijska provizija 2%

Agent: Jasna Šnajder, br. licence: 2844

"Art nekretnine" d.o.o. Beograd

Reg. br. 339

011... (prikaži broj telefona)

JM02

.

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Jove Ilića
    44 min
  • Banjička šuma
    45 min
  • Park Šumice
    47 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Osnovna škola Kralj Petar II Karađorđević
    9 min
  • Kuća Flašar
    12 min
  • Pašina česma
    12 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Milan Đ. Milićević)
    5 min
  • Srednja škola (Škola za negu lepote)
    7 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Mačak Garfild)
    1 min
  • Fakultet (Visoka građevinsko-geodetska škola Beograd)
    9 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Opšta bolnica Medicinski sistem Beograd MSB)
    7 min
  • Klinika (Poliklinika Nera)
    7 min
  • Teretana (Školica sporta Activity Centar)
    4 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Prodavnica Sunce)
    1 min
  • Restoran (Restoran Mediteranean Foods)
    7 min
  • Kafana (Etno kafanica Bioskop)
    14 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    13 min
  • Autobuska stanica (Miljana Miljanića)
    1 min
  • Tramvajska stanica (Saobraćajni Fakultet)
    36 min
  • Trolejbuska stanica (Vojislava Ilića)
    15 min
Ostale ustanove
  • Banka (Banca Intesa)
    6 min
  • Pošta (Pošta Beograd 156)
    11 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
525,08 mesečno (ukupno 6.300,92)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Trosoban stan za prodaju, uknjižen, Vojvode Vlahovića Zvezdara, 43 m2, na 3. spratu. Stanje - Uobičajeno, Gas, ima terasu, ima kupatilo. Ima parking mesto.

Oglasi ove agencije

Surduk, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
140.000 €
859 €/m²

Dunavska

Surduk, Okolne lokacije, Stara Pazova

3-etažna kuća • 163 m²

Agencija

Cvetkova Pijaca, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
134.000 €
4.786 €/m²

Braće Miladinov

Cvetkova Pijaca, Zvezdara opština, Beograd

jednosoban stan • 28 m² • uknjiženo

Agencija

Karaburma, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
135.000 €
2.647 €/m²

Marijane Gregoran

Karaburma, Palilula opština, Beograd

dvoiposoban stan • 51 m² • uknjiženo

Agencija

Vrčin, Grocka opština, Beograd | 4zida.rs
135.000 €
1.195 €/m²

Avalski drum

Vrčin, Grocka opština, Beograd

2-etažna kuća • 113 m² • uknjiženo

Agencija

Ledine, Surčin opština, Beograd | 4zida.rs
139.000 €
1.479 €/m²

Sterijina

Ledine, Surčin opština, Beograd

trosoban stan • 94 m² • uknjiženo

Agencija

Čubura, Vračar, Beograd | 4zida.rs
140.000 €
3.889 €/m²

Cerska

Čubura, Vračar, Beograd

jednosoban stan • 36 m² • uknjiženo

Agencija

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
140.000 €
3.182 €/m²

Mirka Milojkovića

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

dvosoban stan • 44 m²

Agencija

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd | 4zida.rs
135.000 €
5.625 €/m²

Sokolska

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

lokal • 24 m² • uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
140.000 €

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Stara Pazova

građevinsko zemljište • 72.4 a • uknjiženo

Agencija

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
135.000 €
3.214 €/m²

Vojvode Vlahovića

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

jednosoban stan • 42 m²

Agencija

140.000 €
3.500 €/m²

Miljana Miljanića

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

trosoban stan • 40 m² • uknjiženo

Agencija

Karaburma, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
140.000 €
2.857 €/m²

Marijane Gregoran

Karaburma, Palilula opština, Beograd

dvoiposoban stan • 49 m² • uknjiženo

Agencija

Železnik, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
137.000 €
2.446 €/m²

Darinke Radović

Železnik, Čukarica opština, Beograd

dvoiposoban stan • 56 m² • uknjiženo

Agencija

Ovča, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
140.636 €
2.099 €/m²

Ovčanski put

Ovča, Palilula opština, Beograd

trosoban stan • 67 m²

Agencija

Boleč, Grocka opština, Beograd | 4zida.rs
136.000 €
509 €/m²

Jumbina

Boleč, Grocka opština, Beograd

2-etažna kuća • 267 m² • uknjiženo

Agencija

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
135.000 €
1.298 €/m²

Radnička

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

3-etažna kuća • 104 m² • uknjiženo

Agencija

Konjarnik, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
135.000 €
4.219 €/m²

Bulevar Kralja Aleksandra

Konjarnik, Zvezdara opština, Beograd

jednosoban stan • 32 m²

Agencija

Bogoslovija, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
140.000 €
6.087 €/m²

Sime Šolaje

Bogoslovija, Palilula opština, Beograd

jednoiposoban stan • 23 m² • uknjiženo

Agencija

Čubura, Vračar, Beograd | 4zida.rs
138.000 €
8.118 €/m²

Maksima Gorkog

Čubura, Vračar, Beograd

dvosoban stan • 17 m² • uknjiženo

Agencija

Železnik, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
139.900 €
2.544 €/m²

Radnih akcija

Železnik, Čukarica opština, Beograd

dvosoban stan • 55 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Zvezdara opština

3.186 € / m2
Beograd, Zvezdara opština, Vojvode Vlahovića Zvezdara | 4zida.rs | 4zida.rs
2.121 € / m2
2.960 € / m2
3.800 € / m2