Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednosoban stan

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija, Jednosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.134 oglasa

Telep | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

77.900 €

2.782 €/m²

28m² | 1 soba | 3/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Gradske lokacije

Sokobanja

64.600 €

1.700 €/m²

38m² | 1 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Gradske lokacije

Sokobanja

76.230 €

1.815 €/m²

42m² | 1 soba | potkrovlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Zdravke Vučković | 4zida.rs
Zdravke Vučković | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Zdravke Vučković

Rasadnik, Palilula, Gradske lokacije, Niš

74.572 €

2.071 €/m²

36m² | 1 soba | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Institutski put | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

VERDE 11

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

50m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Institutski put | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

VERDE 11

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

77m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Zdravke Vučković | 4zida.rs
Zdravke Vučković | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Zdravke Vučković

Rasadnik, Palilula, Gradske lokacije, Niš

72.306 €

2.066 €/m²

35m² | 1 soba | 2/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

100.980 €

3.156 €/m²

32m² | 1 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14

Mikice Lesjaka 50

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

63.900 €

1.826 €/m²

35m² | 1 soba | 1/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

56.100 €

1.700 €/m²

33m² | 1 soba | 2/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Đorđa Vajferta | 4zida.rs
Đorđa Vajferta | 4zida.rs
Đorđa Vajferta | 4zida.rs
Đorđa Vajferta | 4zida.rs
Đorđa Vajferta | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Đorđa Vajferta

Neimar, Vračar, Beograd

121.500 €

4.500 €/m²

27m² | 1 soba | suteren/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Alibegovac  BB | 4zida.rs
Premijum
1

Fruske Vile

Alibegovac, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

150.200 €

2.086 €/m²

72m² | 4 sobe | potkrovlje/2 sprata
Alibegovac  BB | 4zida.rs
Novogradnja
1

Fruske Vile

Alibegovac, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

143.300 €

2.047 €/m²

70m² | 4 sobe | 1/2 sprata
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

82.000 €

2.000 €/m²

41m² | 1 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Bistrica | 4zida.rs
Bistrica | 4zida.rs
Bistrica | 4zida.rs
Bistrica | 4zida.rs
Bistrica | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Bistrica

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

74.000 €

2.242 €/m²

33m² | 1 soba | 6. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

102.000 €

3.400 €/m²

30m² | 1 soba | 3. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
opremljen
20
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

88.400 €

3.048 €/m²

29m² | 1 soba | 4. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Generala Đoke Popovića

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

96.228 €

2.673 €/m²

36m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Ledinačka 10 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

LED Residence

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

62m² | 3 sobe | prizemlje/4 sprata
Ledinačka 10 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

LED Residence

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

69m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Ovčanski put

Ovča, Palilula opština, Beograd

75.115 €

2.087 €/m²

36m² | 1 soba | 2/5 spratova
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Ovčanski put

Borča, Palilula opština, Beograd

66.295 €

2.072 €/m²

32m² | 1 soba | 3/5 spratova
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
22
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

110.000 €

2.683 €/m²

41m² | 1 soba | 2. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

59.659 €

1.530 €/m²

39m² | 1 soba
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
odmah useljiv
9
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

68.000 €

2.957 €/m²

23m² | 1 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Dr Dragoslava Popovića | 4zida.rs
Dr Dragoslava Popovića | 4zida.rs
Dr Dragoslava Popovića | 4zida.rs
Dr Dragoslava Popovića | 4zida.rs
Dr Dragoslava Popovića | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Dr Dragoslava Popovića

Palilulska Pijaca, Palilula opština, Beograd

98.000 €

3.500 €/m²

28m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾